GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Czy braliście kiedyś do łapy?

31.10.2007
21:47
[1]

MoonLighty [ Centurion ]

Czy braliście kiedyś do łapy?

Ktoś wam kiedyś oferował łapówkę? Braliście? Nawet za proste rzeczy:

- zrób to i to, to dostaniesz lizaka
- zdaj maturę, to kupię ci rower
- zrobisz prawko to dostaniesz auto
- bierz i milcz!

31.10.2007
21:49
[2]

Ghostcatcher [ Centurion ]

business is business
[3] za dużo świerszczyków

31.10.2007
21:49
smile
[3]

WolverineX [ Legend ]

ja po przeczytaniu tytułu pomyslalem o raczej innej , innych rzeczach ktrore brierzesie do łapy, łapki :)

ale ale to tylko ja mam takie nasty mysli :)

31.10.2007
21:50
[4]

Taikun. [ NINTENDO ]

tak ... to było wtedy gdy ...

*puk,puk*
sry, ktoś puka muszę otworzyć, jak wróce dokończe

:o

31.10.2007
21:50
[5]

swee [ Gunslinger ]

- zdaj maturę, to kupię ci rower
- zrobisz prawko to dostaniesz auto



to jest łapówka ??

31.10.2007
21:51
smile
[6]

Orety [ Pretorianin ]

A co jestes z CBA?

Łapioł?

31.10.2007
21:51
[7]

MoonLighty [ Centurion ]

swee Chyba nie powiesz, ze to motywacja?

Dla lekarza 10.000 zł też może być motywacją do zrobienia poprawnego zabiegu. Im wyższy wiek, tym wyższy poziom łapówek.

31.10.2007
21:52
[8]

Ghostcatcher [ Centurion ]

łapówka «pieniądze lub prezent dane w celu przekupienia kogoś»
rower czy auto to chyba nagroda...

31.10.2007
21:52
[9]

Mutant z Krainy OZ [ Legend ]

Jestem nałogowym łapówkarzem.

Pierwsze trzy to nie łapówki, tylko obietnice mobilizacyjne.

MoonLighty --> Ale lekarz nie dostaje tych 10 000 od rodziców. A jeśli tak, to takiego bym wydziedziczył.

31.10.2007
21:53
[10]

swee [ Gunslinger ]

moon nie powiem, że to jest łapówka - daje się w łape żeby załatwić coś dla siebie a obiecanie roweru za zdanie matury to tylko dawanie osłu marchewki na patyku

do [12]
no to chyba nie rozumiesz czym jest łapówka: mówienie "kupie ci to i to jak zrobisz coś tam dla mnie" to nie jest łapówka

idąc tym maturalnym przykładem, łapówka byłaby wtedy gdyby rodzic poszedł do komisji i zapłacił za zdaną maturę dziecka, kminisz różnice?

31.10.2007
21:54
[11]

CreaToN [ Generaďż˝ ]

zdaj maturę, to kupię ci rower
To ma być łapówka? Wolne żarty :)

31.10.2007
21:54
[12]

MoonLighty [ Centurion ]

swee: a "masz tu rower, a teraz zdaj mature!"

31.10.2007
21:55
[13]

Macco™ [ CFC ]

kiedys w gimnazjum robilem koledze zadania domowe z matematiki a on mi bulki przynosil do szkoly dieki temu nie byl zagrozony bo z matmy to on byl slaby a ze z jednego podworka bylismy to nie bardzo bylo ak odmowic a te bolki sam zaproponowal

31.10.2007
22:08
[14]

siekator [ Król Rybak ]

Nie-e.

31.10.2007
22:21
[15]

coolerek-89 [ also known as Cool ]

Hand job? Nie dziękuję :)

31.10.2007
22:25
[16]

sinbad78 [ Calm like a bomb ]

Zawsze jak sikam

31.10.2007
22:42
[17]

dave_mgs [ Generaďż˝ ]

coolerek-89 --> Trzeba ci załatwić cenzora na komputer xD

Co do łapówki, dostałem kiedyś pieniądze od pani w sklepie, nazwała to resztą. To też łapówka?

31.10.2007
22:53
[18]

Obscure [ ExcalibuR ]

Nie i nie zamierzam brac zadnych łapówek

31.10.2007
22:57
[19]

coolerek-89 [ also known as Cool ]

dave_mgs - Qua? Mnie ? No co ty !

01.11.2007
07:58
smile
[20]

Mortarospl [ Centurion ]

Noom ja bralem do lapy id mamy 50zl na urodziny;d;d;d

01.11.2007
08:05
[21]

erton F [ Konsul ]

Raz wzialem 5zl od stansona za to ze wpuscilem go na nocke z jakims lachonem do magazynu gdzie jestem cieciem. Mozecie sie smiac bo wydajecie tyle na piwo, ale dla mnie to caly dzien pracy.

01.11.2007
08:21
[22]

gromusek [ Street View ]

bralem i dawalem

01.11.2007
08:56
[23]

Karl_o [ maniaC ]

Pare razy zdarzylo sie w szkole, ze za pieniazki pisalem komus sprawdzian,ale to bylo dawno i nieprawda :)

01.11.2007
09:01
smile
[24]

speedy24 [ Generaďż˝ ]

czasami biore, jak kobita nie chce mi dać :-)

01.11.2007
09:26
smile
[25]

john_himself [ krush, kill n' destroy ]

Temat powinien byc w 18+

01.11.2007
09:56
[26]

endrju771 [ Teleinformatyk ]

Hehe w mojej szkole w każdej sali jest komputer, na których nauczyciele przechowują sprawdziany, dane itd. Starsze klasy wpadają zawsze na zaplecze, zgrywają sprawdziany, no i oferują je młodszym klasom, tak jak niedawno dla mnie - "Ej młody, chcesz sprawdziany z chemii? 100 zeta i masz dwa rzędy." Nigdy nie biorę, bo i tak wiem co na nich jest :)

01.11.2007
10:09
[27]

cinekk [ Baccara ]

Jak byłem mały, mama obiecała mi, że, gdy będę miał urodziny, dostanę zabawkę. No to miałem urodziny i dostałem zabawkę. Łapówa jak się patrzy.

01.11.2007
10:12
[28]

Tołstoj [ Kukuruźnik ]

Kiedyś wziałem do łapy różę. Bolało, bo kolec wbił mi się w to obrzydliwe, wstrętne łapsko. Od tej pory nie biorę już w łapę.

01.11.2007
10:23
[29]

Wojduś [ Generaďż˝ ]

Ja tam kiedyś wziołem gorący pręt do ręki :D
Od tego momętu, obiecałem mamię (pozdrawiam Cię mamo)
że już nigdy nie wezmę nigdy do łapy xD


Czy braliście kiedyś do łapy? - Wojduś
01.11.2007
10:52
smile
[30]

Snoopikus [ Generaďż˝ ]

Byla taka piosenka Liroya:
"Bulke w bibulke, a ch** do lapy"

01.11.2007
10:58
[31]

Axl2000 [ Hohner ]

- zrób to i to, to dostaniesz lizaka - nie raz
- zdaj maturę, to kupię ci rower - "zdaj mature a dostaniesz 5k"
- zrobisz prawko to dostaniesz auto - kupilem zanim zrobilem prawko...
- bierz i milcz! - wiel razy

01.11.2007
11:40
[32]

Boroova [ Jožin z bažin ]

Wiekszosci osob z tego watku proponuje zapytac sie rodzicow co to jest ta "lapowka" a potem zapytac o roznice miedzy lapowka a nagroda za osiagniecie dobrego wyniku (przyklad z matura i prawkiem).

Co do tematu - raz probowalem wreczyc lapowke kanarowi w tramwaju, ale o dziwo nie wzial. Dawalem mu 50zl, a mandat wynosil jakies 76zl.

Sam lapowek nie bralem nigdy, bo nie pracuje na zadnym wplywowym stanowisku.

01.11.2007
11:54
smile
[33]

WTF? [ Konsul ]

Przecież nie wziąć łapówki to jak wyrzec się Polskości...

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.