GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

zmuszenie laptopa do wyswietlanie obrazu przez VGA

31.10.2007
21:26
[1]

Didier z Rivii [ life 4 sound ]

zmuszenie laptopa do wyswietlanie obrazu przez VGA

j.w.
jak to zrobic?:)

31.10.2007
21:28
[2]

kamyk_samuraj [ Senator ]

Eee - a normalnie to jak jest - karta muzyczna generuje obraz?

31.10.2007
21:28
[3]

Narmo [ nikt ]

To zależy od laptopa. u mnie na przykład trzeba nacisnąć przycisk funkcji (ten z niebieskim napisem na przykład Fn) i odpowiedni klawisz (u mnie F3). Poczytaj instrukcję.

kamyk_samuraj --> Od kiedy Video Graphics Array (VGA) to karta dźwiękowa? :)

31.10.2007
21:30
[4]

Regis [ ]

To chyba zalezy od lapka - ostatnio na wykladzie chcielismy sie podlaczyc pod rzutnik, ale za cholere nie dalo rady. Potem sie okazalo, ze trzeba bylo znac jakis sekretny skrot klawiszowy, zeby to zrobic ;)

31.10.2007
21:30
[5]

Didier z Rivii [ life 4 sound ]

Narmo --> tk u mnie tez tak jest, ale dziala to tylko gdy urzadzenie podlaczone do wyjscie jest typu P&P, a u mnie tak nie jest, wiec przelaczenie nie jest takie latwe...
mysle ze potrzebny bedzie jakis specjalny program no ale nie wiem...

Regis --> z tym to nie mam problemu podlaczalem do niego projektor i gralo ale teraz wlasnie problem jest inny

31.10.2007
21:30
[6]

MGS_Saladin [ ]

a jaka grafika? jak nvidii jakas to w ustawieniach to w treyu co sie laduje :D o ile masz zainstalowane :)

31.10.2007
21:36
[7]

Didier z Rivii [ life 4 sound ]

intel GMA 950

01.11.2007
14:19
[8]

Didier z Rivii [ life 4 sound ]

up

01.11.2007
15:08
[9]

MGS_Saladin [ ]

moze intel ma jakies sterowniki? do tego? albo nazedzia?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.