
HopkinZ [ Legend ]
Hydro: Train - norwescy inżynierowie
perfekcyjne wykonanie xD

darek_dragon [ 42 ]
Genialne :)
Vader [ Legend ]
Fake. Ale chyba nikt nie ma wątpliwości :)?

HopkinZ [ Legend ]
Rotfl.
W takie rzeczy nie uwierzyliby przecież nawet wyborcy... ała, mój język!

techi [ Kami ]
Zajebista reklama:D

tomazzi [ Episode: 3 ]
Dobra rzecz

Regis [ ]
Jezzu, Vader, dobrze ze napisales, ze to fake, bo juz myslalem co sie dzialo z pasazerami ;)
A filmik kapitalny! :)

Wojduś [ Generaďż˝ ]
Dobre :D
Vader [ Legend ]
Regis, piszę na tym forum od paru ładnych lat:)
Powtórzę: To był Fake:)

kamyk_samuraj [ Senator ]
Dokladnie - jak mozna miec na imie Henrik?

Williams [ Generaďż˝ ]
Film kapitalny:)

Dycu [ zbanowany QQuel ]
A podobno nie można zrobić reklamy będącej artyzmem samym w sobie... : )
Lookash [ Senator ]
Regis, zgadzam się, dobrze, że Vader napisał, bo bym w życiu się nie domyślił...
No w życiu...
Że to tak...
Nie naprawdę...

davids89 [ Konsul ]
O shit

Regis [ ]
Regis, piszę na tym forum od paru ładnych lat:)
Doskonale sobie z tego zdaje sprawe ;)
boskijaro [ Senator ]
o masakra hehe
Lutz [ Senator ]
to nie fake, to viral :)
fake ma nie zostac rozpoznany, viral ma byc rozeslany do mozliwie najwiekszej liczby odbiorcow ;)