GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Hydro: Train - norwescy inżynierowie

31.10.2007
21:11
smile
[1]

HopkinZ [ Legend ]

Hydro: Train - norwescy inżynierowie



perfekcyjne wykonanie xD

31.10.2007
21:13
smile
[2]

darek_dragon [ 42 ]

Genialne :)

31.10.2007
21:19
[3]

Vader [ Legend ]

Fake. Ale chyba nikt nie ma wątpliwości :)?

31.10.2007
21:21
smile
[4]

HopkinZ [ Legend ]

Rotfl.

W takie rzeczy nie uwierzyliby przecież nawet wyborcy... ała, mój język!

31.10.2007
21:23
smile
[5]

techi [ Kami ]

Zajebista reklama:D

31.10.2007
21:23
smile
[6]

tomazzi [ Episode: 3 ]

Dobra rzecz

31.10.2007
21:24
smile
[7]

Regis [ ]

Jezzu, Vader, dobrze ze napisales, ze to fake, bo juz myslalem co sie dzialo z pasazerami ;)

A filmik kapitalny! :)

31.10.2007
21:25
smile
[8]

Wojduś [ Generaďż˝ ]

Dobre :D

31.10.2007
21:35
[9]

Vader [ Legend ]

Regis, piszę na tym forum od paru ładnych lat:)

Powtórzę: To był Fake:)

31.10.2007
21:39
smile
[10]

kamyk_samuraj [ Senator ]

Dokladnie - jak mozna miec na imie Henrik?

31.10.2007
21:41
smile
[11]

Williams [ Generaďż˝ ]

Film kapitalny:)

31.10.2007
21:58
smile
[12]

Dycu [ zbanowany QQuel ]

A podobno nie można zrobić reklamy będącej artyzmem samym w sobie... : )

31.10.2007
22:31
[13]

Lookash [ Senator ]

Regis, zgadzam się, dobrze, że Vader napisał, bo bym w życiu się nie domyślił...

No w życiu...

Że to tak...

Nie naprawdę...

31.10.2007
22:58
smile
[14]

davids89 [ Konsul ]

O shit

31.10.2007
23:05
smile
[15]

Regis [ ]

Regis, piszę na tym forum od paru ładnych lat:)

Doskonale sobie z tego zdaje sprawe ;)

31.10.2007
23:10
[16]

boskijaro [ Senator ]

o masakra hehe

01.11.2007
00:06
[17]

Lutz [ Senator ]

to nie fake, to viral :)
fake ma nie zostac rozpoznany, viral ma byc rozeslany do mozliwie najwiekszej liczby odbiorcow ;)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.