GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Tibia Help!!!

31.10.2007
20:13
smile
[1]

M5M3 [ Centurion ]

Tibia Help!!!

Mam problem ponieważ na 11 lvl Knight 1 mlvl nie wiem gdzie expic. Jestem w Carlin moje skille to:
29 Sword Fighting i 26 Shielding. Gram w tą grę 2 dni. A oto moge eq ( jak to się pisze :P ):
-Fire Sword ( Kupiony za 3k - slyszałem ze sie oplacalo :D )
-Noble Armor ( zabilem typka i wypadl )
-Dwarven Shield
-Leather Boots,
-Soldier Helmet,
I mam pytanie czemu z Serpent Sworda bije więcej niz z Fire Swroda? Jak ktoś by chciał sie zamienić postać w Tibii na 47 lvl w Runescape lub 39 w KnightOnline ( Warrior) Oto moje gg: 2096699 a to mój e-m@il: [email protected] . Dziekuje :D

31.10.2007
20:49
[2]

Tirane [ Konsul ]

Po pierwsze nie rozumiem czemu nie wypowidziales sie w oficjalnym watku o tej grze...
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=6655722&N=1

Po drugie radzilbym ci potrenic.

Po trzecie na faccu (free account) i na towim lvlu najlepiej expic w kopalniach niedaleko Kazordoon na poziomach -1 oraz -2 lub na ghost landzie.
A to powinno ci ulatwic dojscie do tych lokacji:


Po czwarte z fire sworda bijesz slabiej niz z serpenta gdyz wymagany poziom do uzycia go
to 30 tak wiec jeszcze 19 i bedziesz mogl w pelni korzystac z jego mocy.

31.10.2007
22:16
smile
[3]

orzinn [ Pretorianin ]

Racja ale jak hcerz już expic to idz na rotwormy albo na minosy gdybys byl sorciem to na cyce bym chodzil ale no cóz

01.11.2007
07:41
smile
[4]

M5M3 [ Centurion ]

Aha dziękuje ale w tym problem ze teraz zbieram na Crown Helmet. A potem postaram sie kupic Serpent Sworda.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.