
yestri [ Pretorianin ]
Pakito - Moving on stereo.............
Witam,
Czy ktoś z was jest szczęscliwym posiadaczem owej mptrójki?
Gdyby ktoś mógł proszę aby ktoś przesłał mi na maila wersję dokładnie taką jak poniżej...
z góry dzięki
[email protected]
ciężko dostać tą wersję://
yestri [ Pretorianin ]
up
wonters [ Photoshop Maniac ]
Wchodzisz na stronę następnie wklejasz w pierwszej ramce ten link: wciskasz przycisk Ściągnij plik (flv), następnie na środku strony naciskasz Link do pliku i zaczynasz ściągać.
wonters [ Photoshop Maniac ]
Sorry za podwójny post.
polak111 [ T42 ]
Jak cos to wyslalem na poczte :)