GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Pakito - Moving on stereo.............

31.10.2007
19:12
smile
[1]

yestri [ Pretorianin ]

Pakito - Moving on stereo.............

Witam,
Czy ktoś z was jest szczęscliwym posiadaczem owej mptrójki?
Gdyby ktoś mógł proszę aby ktoś przesłał mi na maila wersję dokładnie taką jak poniżej...

z góry dzięki
[email protected]
ciężko dostać tą wersję://

01.11.2007
00:15
[2]

yestri [ Pretorianin ]

up

01.11.2007
00:20
[3]

wonters [ Photoshop Maniac ]

Wchodzisz na stronę następnie wklejasz w pierwszej ramce ten link: wciskasz przycisk Ściągnij plik (flv), następnie na środku strony naciskasz Link do pliku i zaczynasz ściągać.

01.11.2007
00:21
[4]

wonters [ Photoshop Maniac ]

Sorry za podwójny post.

01.11.2007
00:27
[5]

polak111 [ T42 ]

Jak cos to wyslalem na poczte :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.