
michrz [ Konsul ]
Gra do 50 zł
Mam do wydania 50 zł i szukam jakiejś ciekawej gry RTS, strategicznej. Co mi polecacie ?
EG2006_43107114 [ Senator ]
Warcraft III + dodatek - 59,90
EDIT: W takim razie Company of Heroes za 59,9. Ew. popytaj meryphilli o Combat Mision :)
EDIT2: Jest jeszcze Blitzkrieg.

_MaZZeo [ Generaďż˝ ]
Jak masz całkiem nowego kompa to Company of Heroes - rewelacja!
michrz [ Konsul ]
Szukam raczej czegoś osadzonego w świecie rzeczywistym (bez magii itp.). CoH to już lepsza propozycja.
Falconn [ Pretorianin ]
Może Codename Panzers Faza Pierwsza i Druga za 24,90. Mi się te gry podobały, całkiem fajne rtsy.
Duality [ Chor��y ]
Z RTSów do 50 zł polecam Warhammer 40,000: Dawn of War - Dark Crusade i Company of Heroes: Kompania Braci.

Marcinkiewiczius [ Formula 1 Fan ]
Company of Heroes: Kompania Braci Nawet sie nie zastanawiaj! Polecam

K4cz0r93 [ Pretorianin ]
CoH to w tej chwili najlepszy RTS [wg. mnie]. Choć grałem tylko w demo, i tak jest przepiękny.
Jeszcze możesz zastanowić się [jak ktoś napisał], nad Codname: Panzers lub Age of Empires - choć nie wiem po ile chodzi.
michrz [ Konsul ]
Mam za słabego kompa na CoH.
A co sądzicie o SimCity 4 ? Po ile jest Deluxe Edition ?
Age of Empires III mam wraz z pierwszym dodatkiem

meryphillia [ Forever Psychedelic ]
W 50 złotych ( jak już ktoś zasugerował ;D ) zakupisz zarówno Combat Mission: Barbarossa To Berlin, jak i Combat Mission: Afrika Korps :).
Gry te wystarczą na długie miesiące, a może i lata. O ile oczywiście jesteś miłośnikiem starć drugowojennych z nastawieniem na starcia pancerne :).
michrz [ Konsul ]
Ewentualnie mogą być jakieś wyścigi. Po ile jest NfS: Most Wanted ?

kan!awacek [ Pretorianin ]
www.sprzedajikup.fora.pl tam możesz sie zapytać i ci doradzą
LukaszZiom [ Centurion ]
Kup sobie grę Age of Empires III!
kan!awacek [ Pretorianin ]
na tej stronie jest oryginalny i raz instalowany cena to bodajże 25 zł za oryginał jak coś to napisz na gg 5654037
fan realu madryt i raula [ Manolito ]
www.superseller.pl
Tam coś znajdziesz. Ja polecam Age of Empire II. Za 20 zł powinieneś znaleść też gdzieś ParaWorld. Dla mnie bardzo fajna gra.
Tołstoj [ Kukuruźnik ]
Knights of Honor, Rise of Nations, może Medieval: Total War. Wszystkie są godne polecenia, jednakże jeśli nie masz kilkunastu wolnych godzin w zapasie, lepiej się do nich nie zbliżaj.
Zabójca14 [ Maxxx Blood ]
The plan.
michrz [ Konsul ]
Jeżeli ktoś miał doświadczenia z Rise of Nations to niech sie podzieli, bo tę grę też mam na oku.
Darek21 [ Bloody ]
act of war za 39 90
glen dżonson [ mistrz IBF ]
20;zł w40k dawn of war
20zł:w40k dawn of war: winter assault (dodatek)
stykuje 40 zł
najlepsza strategia po sieci !!!!