GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Gra do 50 zł

31.10.2007
17:54
smile
[1]

michrz [ Konsul ]

Gra do 50 zł

Mam do wydania 50 zł i szukam jakiejś ciekawej gry RTS, strategicznej. Co mi polecacie ?

31.10.2007
17:57
[2]

EG2006_43107114 [ Senator ]

Warcraft III + dodatek - 59,90
EDIT: W takim razie Company of Heroes za 59,9. Ew. popytaj meryphilli o Combat Mision :)
EDIT2: Jest jeszcze Blitzkrieg.

31.10.2007
17:58
smile
[3]

_MaZZeo [ Generaďż˝ ]

Jak masz całkiem nowego kompa to Company of Heroes - rewelacja!

31.10.2007
17:59
[4]

michrz [ Konsul ]

Szukam raczej czegoś osadzonego w świecie rzeczywistym (bez magii itp.). CoH to już lepsza propozycja.

31.10.2007
18:00
[5]

Falconn [ Pretorianin ]

Może Codename Panzers Faza Pierwsza i Druga za 24,90. Mi się te gry podobały, całkiem fajne rtsy.

31.10.2007
18:01
[6]

Duality [ Chor��y ]

Z RTSów do 50 zł polecam Warhammer 40,000: Dawn of War - Dark Crusade i Company of Heroes: Kompania Braci.

31.10.2007
18:13
smile
[7]

Marcinkiewiczius [ Formula 1 Fan ]

Company of Heroes: Kompania Braci Nawet sie nie zastanawiaj! Polecam

31.10.2007
18:15
smile
[8]

K4cz0r93 [ Pretorianin ]

CoH to w tej chwili najlepszy RTS [wg. mnie]. Choć grałem tylko w demo, i tak jest przepiękny.

Jeszcze możesz zastanowić się [jak ktoś napisał], nad Codname: Panzers lub Age of Empires - choć nie wiem po ile chodzi.

31.10.2007
18:16
[9]

michrz [ Konsul ]

Mam za słabego kompa na CoH.
A co sądzicie o SimCity 4 ? Po ile jest Deluxe Edition ?
Age of Empires III mam wraz z pierwszym dodatkiem

31.10.2007
18:18
smile
[10]

meryphillia [ Forever Psychedelic ]

W 50 złotych ( jak już ktoś zasugerował ;D ) zakupisz zarówno Combat Mission: Barbarossa To Berlin, jak i Combat Mission: Afrika Korps :).
Gry te wystarczą na długie miesiące, a może i lata. O ile oczywiście jesteś miłośnikiem starć drugowojennych z nastawieniem na starcia pancerne :).

01.11.2007
09:13
[11]

michrz [ Konsul ]




Ewentualnie mogą być jakieś wyścigi. Po ile jest NfS: Most Wanted ?



01.11.2007
10:01
smile
[12]

kan!awacek [ Pretorianin ]

www.sprzedajikup.fora.pl tam możesz sie zapytać i ci doradzą

01.11.2007
10:03
[13]

LukaszZiom [ Centurion ]

Kup sobie grę Age of Empires III!

01.11.2007
10:03
[14]

kan!awacek [ Pretorianin ]

na tej stronie jest oryginalny i raz instalowany cena to bodajże 25 zł za oryginał jak coś to napisz na gg 5654037

01.11.2007
10:06
[15]

fan realu madryt i raula [ Manolito ]

www.superseller.pl
Tam coś znajdziesz. Ja polecam Age of Empire II. Za 20 zł powinieneś znaleść też gdzieś ParaWorld. Dla mnie bardzo fajna gra.

01.11.2007
10:06
[16]

Tołstoj [ Kukuruźnik ]

Knights of Honor, Rise of Nations, może Medieval: Total War. Wszystkie są godne polecenia, jednakże jeśli nie masz kilkunastu wolnych godzin w zapasie, lepiej się do nich nie zbliżaj.

01.11.2007
10:34
[17]

Zabójca14 [ Maxxx Blood ]

The plan.

01.11.2007
11:06
[18]

michrz [ Konsul ]

Jeżeli ktoś miał doświadczenia z Rise of Nations to niech sie podzieli, bo tę grę też mam na oku.

01.11.2007
11:12
[19]

Darek21 [ Bloody ]

act of war za 39 90

01.11.2007
11:40
[20]

glen dżonson [ mistrz IBF ]

20;zł w40k dawn of war
20zł:w40k dawn of war: winter assault (dodatek)
stykuje 40 zł
najlepsza strategia po sieci !!!!

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.