GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Emulator PS2

31.10.2007
17:16
[1]

silvestro150 [ Centurion ]

Emulator PS2

Witam! Chciałbym się dowiedzieć czy emulator do ps2 będzie chodził na systemie operacyjnym VISTA??? Chciałbym sobie pobrać z torrentów emulator ale nie wiem czy będzie chodził! Jeśli się w tym orientujecie to piszcie!!!!!!

31.10.2007
17:21
smile
[2]

GrizZzZzLi [ Pretorianin ]

KUP PS2 !!!!!

31.10.2007
17:43
[3]

silvestro150 [ Centurion ]

Nie dzięki wole mieć dwa w jednym xD

Ps. moja grafika to GeForce 8500 GT

31.10.2007
17:44
[4]

Pshemeck [ Dum Spiro Spero ]

Bedzie chodzil.Dziala u mnie wiec u Ciebie tez bedzie.Tak trudno samemu sciagnac te kilka mega i sprawdzic? Co do grafiki to powinno byc ok, nie mam takiej karty wiec nie wiem.

31.10.2007
17:55
[5]

silvestro150 [ Centurion ]

A można wiedzieć Pshemeck skąd masz ten emulator????

31.10.2007
17:56
[6]

Pshemeck [ Dum Spiro Spero ]

Z internetu...Poszukaj przeciez google nie boli :)

31.10.2007
18:14
[7]

meryphillia [ Forever Psychedelic ]

Emulacja PS2 nadal leży i kwiczy, więc przy obecnych cenach konsoli, chyba o wiele lepszym dla zdrowia jest zakup konsoli.
Przy okazji nie piracimy :).

31.10.2007
18:17
[8]

Pshemeck [ Dum Spiro Spero ]

meryphillia - Lezy i kwiczy? Nie sadze.Nadal biorac pod uwage wszystkie gry ktore wyszly na PS2 ilosc emulowanych tytulow nie jest wielka, ale jednak z miesiaca na miesiac jest coraz lepiej.
Piracimy? Widac emulacja to dla Ciebie tylko i wylacznie odpalanie gier ktore sciagamy z internetu :)
Emulacja to cos wiecej, ale to zupelnie inny temat.

31.10.2007
18:23
[9]

meryphillia [ Forever Psychedelic ]

Pshemeck >>> W momencie gdy emulacja nie polega na po prostu włączeniu danej gry i sobie w nia zwykłego grania, to jednak sądze iż "leży i kwiczy" :).
To cały czas jest poletko doświadczalne, więc praktycznie dla "freaków" którzy będą godzinami (dniami?) męczyć się by odpalić jakąś grę, a później w połowie i tak może jakiś błąd wywalić.
Ja dziekuję. 500 zł i po 30-100zł za doskonałe tytuły w oryginale, to nie jest wygórowana cena za beztroskie wyłożenie sie na kanapie z padem w ręku :).

BTW piractwa, ale nie osukujmy się, ale w emulacji nie chodzi raczej o odpalanie kupionych oryginalnych gier :).

31.10.2007
18:30
[10]

Pshemeck [ Dum Spiro Spero ]

meryphillia - Im bardziej ten emulator jest wadliwy tym lepiej dla tych dla ktorych ten emulator zostal stworzony :) Robimy wtyczki,poprawiamy pewne bledy,optymalizujemy biblioteki pod dana gre etc :) Owszem, dla wiekszosci wyglada to na chec odpalenia gier sciagnietych z internetu itp :)
Wiekszosc ludzi ktorzy sciagaja ten emulator po chwili go wywala bo nie da sie w prosty sposob odpalic czegokolwiek.To mnie wlasnie cieszy. Znam kolege ktory nie mial nigdy PS2 ale teraz majac emulator kupuje oryginalne gry i odpala na emu ( rozklada sie na kanapie z padem w dloni ).
Ten emulator jest tak naprawde dla fanatykow modyfikacji tego programu, dla ludzi ktorzy chca sie sprawdzic bo maja juz dosyc oklepanego modowania emu pod mame czy epsxe :) Proste prawda :) ?

31.10.2007
18:34
smile
[11]

meryphillia [ Forever Psychedelic ]

No to przezież napisałem, że jest tylko dla takich freak'ów, jak Ty czy Twój kolega ;D.
Śmiem wątpić, że silvestro150 należy do takich freak'ów :).
W zwykły piracki sposób chce on po prostu odpalić "Tejkena" na kompie, jak i zresztą większość dzieciaków "zainteresowanych" emulacją :).

31.10.2007
20:33
[12]

silvestro150 [ Centurion ]

Zajzalem na ta strone ktora mi podales Pshemeck! I znalzlem tam dokladna instrukcje jak zrobic to wszystko! No i sciagam i moj komp nie wie przez jaki program go odpalic. O co chodzi???

31.10.2007
20:38
[13]

EG2006_43107114 [ Senator ]

meryphilla---> A nie pomyślałeś, że komuś może nie chcieć się wydawać 500zł na PS2, tylko woli kupować same gry i je emulować? Za 500 zł można mieć 5 użyanych gier :)

31.10.2007
21:00
[14]

Kaczorowy [ Generaďż˝ ]

EG2006_43107114 --> Można mieć i więcej, ale razem dostajesz też możliwość komfortowego zagrania w nie, bo emulator tego nie zapewnia.

01.11.2007
11:45
[15]

glen dżonson [ mistrz IBF ]

eeeeeeee emulatory to takie wersje demo ps2
nie ma tego klimatu grania przy tv,dokopania koledze.

01.11.2007
12:47
[16]

zalo [ Senator ]

,,nie dzieki wole miec 2 w 1" ----> hehe, sory ale sam siebie oszukujesz, nie dość ze konsola zapewnia conajmniej 3 krotnie wieksza grywalność, to jeszcze emulacja która nie ma wcale klimatu, to jeszcze jest strasznie słaba, po kiego czlowiek ma sie z tym meczyc??

mozesz grac z kolega przy TV rozlozyc sie na kanapie, bez zadnej durnej klawiarury i miec komfort, ktorego w ogóle nie da sie porównać z jakąkolwiek emulacją...

całkowicie zgadzam sie z m... moim zdaniem tacy ludzie co graja na emulatorach to freak'i którzy na siłe kombinują aby wyszło jak najtaniej

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.