GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Humor z wp.gry na temat Europa Universalis :)))

18.04.2001
11:08
smile
[1]

leo987 [ Senator ]

Humor z wp.gry na temat Europa Universalis :)))

By Was troszkę rozweselić coś nowego co brzmi po staremu :))). Fragment recenzji Europa Universalis napisany przez "Thufir'a"...

"...Jako jeden z pierwszych, miałem okazje pograć właśnie w wersję już zlokalizowaną. I przyznam szczerze, że tym razem na firmie CODA się nie zawiodłem. Po wpadce z Konungiem, Adrian Chmielarz pokazał, że z niejednego pieca chleb jadł. Zapewnił on tej grze należytą oprawę językową i merytoryczną, poprzez zatrudnienie do prac nad jej lokalizacją, najwybitniejszych polskich naukowców, specjalizujących się właśnie w historii tamtych wieków. Brawa dla CODY. A dla gry, punkt w górę..."

Chciałbym poznać nazwiska tych najwybitniejszych polskich "naukowców" ! O tłumaczach szkoda gadać... BRAWO ADRIAN CHMIELARZ !!!

..ha,ha,haaaaaa...............

18.04.2001
14:20
smile
[2]

Mohrven [ Pretorianin ]

Gościu chyba nie miał pojęcia o jakiej grze pisze. W życiu jej pewnie na oczy nie widział!!! NIECH ŻYJE NAM DZIEWICZY STAN!!!!!!! (umysłu)

18.04.2001
14:28
smile
[3]

Adamus [ Gladiator ]

No to teraz już wiem dlaczego Cubituss stamtąd uciekł. Jakby ktoś go z czymś takim skojarzył... :-))))

18.04.2001
15:41
smile
[4]

Cubituss [ Komputer ŚWIAT GRY ]

No, to nie do końca tak, jakbym mógł, to bym tam został, bo mi bardzo atmosfera odpowiadała... A że nie mam warunków na zostanie, to cóż... Odszedłem :))) A ta recka Europy Universalis obiła się szerokim echem, ale postanowiono ją zostawić, jak zresztą sami widzicie... Nie chcę jednak mówić o szczegółach, mam nadzieję, że rozumiecie...

© 2000-2021 GRY-OnLine S.A.