GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

multiplayer pomoc

31.10.2007
12:24
[1]

zbych10 [ Junior ]

multiplayer pomoc

Witam
szukam pomocy jak grac w sieci ‹pierwszy raz› w helikopter w ogniu jak trzeba ustawiac gre na zakldce multiplajer zebym nie zginol od pierwszej kulki,jestem na laczach dialogu.
pozdrawiam

01.11.2007
09:41
[2]

Chudy The Barbarian [ Generaďż˝ ]

Eee? Jak ktoś cię trafi to giniesz , chyba proste , nie? Unikaj strzałów :P

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.