zbych10 [ Junior ]
multiplayer pomoc
Witam
szukam pomocy jak grac w sieci pierwszy raz w helikopter w ogniu jak trzeba ustawiac gre na zakldce multiplajer zebym nie zginol od pierwszej kulki,jestem na laczach dialogu.
pozdrawiam
Chudy The Barbarian [ Generaďż˝ ]
Eee? Jak ktoś cię trafi to giniesz , chyba proste , nie? Unikaj strzałów :P