GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

niewidzialne poalczenie na evga nf650i

30.10.2007
17:57
[1]

MUNDZIO [ fitam fas ciule ]

niewidzialne poalczenie na evga nf650i

witam

mam nowe mobo , jak w temacie , instaluje do niej sterowniki , przy instalacji czegos zwanego "network control manager" wywala blad , sprowadza sie to do tego ze sieciowka sie instaluje , net jest , ale polaczenia w "moich polaczeniach sieciowych" ani widu ani slychu.

DODAM ZE SYSTEM TO WIN 2003 SP2

jest to o tyle uciazliwe ze tak naprawde nie wiem czy firewall na tym laczu dziala (bo jak mam go wlaczyc skoro go nie ma ?) i nie moge udostepnic polaczenia internetowego na drugi komputer ...

jakies sugestie ?

31.10.2007
10:33
[2]

MUNDZIO [ fitam fas ciule ]

doladny "wydziwek" bledu to nic mi nie mowiace "instalacja oparta na skrypcie nie powiodla sie"

01.11.2007
15:59
[3]

MUNDZIO [ fitam fas ciule ]

albo moze ewentualnie jest jakis inny program w zastepstwie "udostepniania polaczenia internetowego" ktory by dzialal w w/w sytuacji.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.