MUNDZIO [ fitam fas ciule ]
niewidzialne poalczenie na evga nf650i
witam
mam nowe mobo , jak w temacie , instaluje do niej sterowniki , przy instalacji czegos zwanego "network control manager" wywala blad , sprowadza sie to do tego ze sieciowka sie instaluje , net jest , ale polaczenia w "moich polaczeniach sieciowych" ani widu ani slychu.
DODAM ZE SYSTEM TO WIN 2003 SP2
jest to o tyle uciazliwe ze tak naprawde nie wiem czy firewall na tym laczu dziala (bo jak mam go wlaczyc skoro go nie ma ?) i nie moge udostepnic polaczenia internetowego na drugi komputer ...
jakies sugestie ?
MUNDZIO [ fitam fas ciule ]
doladny "wydziwek" bledu to nic mi nie mowiace "instalacja oparta na skrypcie nie powiodla sie"
MUNDZIO [ fitam fas ciule ]
albo moze ewentualnie jest jakis inny program w zastepstwie "udostepniania polaczenia internetowego" ktory by dzialal w w/w sytuacji.