GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Prosze o pomoc Nokia 3650

30.10.2007
17:51
[1]

QamilekQ [ Konsul ]

Prosze o pomoc Nokia 3650

Mam do dyspozycji czytnik kart
I telefon niewidzi żadnego Programu
Ani FExploler ani Ultra MP3. Pomoże ktoś?

30.10.2007
18:35
[2]

www.wpisz.to [ Legionista ]

A w jaki sposob je instalujesz (aplikacje)

30.10.2007
18:47
[3]

www.wpisz.to [ Legionista ]

By the way...

1) wrzucasz plik SIS gdziekolwiek na karte pamieci / do pamieci telefonu [ ale najlepiej do root ]
2) uruchamiasz menager plikow na komorce
3) wybierasz aplikacje do instalacji
4) przechodzisz proces instalacji
4.1) Komorka musi odswiezyc pamiec trwa to ~2 - 3 sek.
5) aplikacja jest w glownym menu na samym dole (jako ostatnia)


PS. 3650 = S60 6.1, wiele aplikacji nie bedzie dzialalo pod ta wersje systemu nawet jak sie zainstaluja lub wyskoczy blad przy instalacji, naszukasz sie odpowiednich wersji albo zmienisz na nowszy OS.

Uprzedzajac Twoje przyszle pytanie, gdy oswoisz sie z symbianem.
W gry z N-Gage nie pograsz, bo 3650 ma za malo wolnego ramu by je odpalic. ( 8MB musi byc free )

jezeli mimo to masz z tym problem, sprzedaj symbiana.

01.11.2007
15:36
[4]

QamilekQ [ Konsul ]

Problem w tym że jak wrzucam w formacie sis na karte (czytnik) to koma go niewidzi ani manager ani inne

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.