
mycha921 [ Invisible ]
O ile gra niezbyt ambitna (strasznie schematyczna) to optymalizacja jest niezła :D

kkkkkkrystian [ Senator ]
w końcu to "Polska" gra
Chudy The Barbarian [ Generaďż˝ ]
Owszem , optymalizacja jest dobra w Infernalu , ale cała reszta IMO przeciętna. Niezłą optymalizacje przy ładnej grafie miał też engine Enclave , tylko teraz się zestarzał :P
boskijaro [ Senator ]
A Crysis mi cial na all low 1024/768 ...
przeszedlem demko i mam bardzo pozytywne wrażenia co do tej gry
Vidos [ Legend ]
Prezentuje się ładnie.

Ultron [ Konsul ]
Mam tą grę i przeszedłem ją całą ,gra jest przepiękna.
Grałem na full detalach i efekty nie ziemskie.
A i ostatnia misja jest po prostu kozacka ,ale nie podaje szczegółów :) przekonajcie się sami.
Polacy się postarali tak jak w nie których innych.
coolerek-89 [ also known as Cool ]
Może i grafa jest niezła ( u mnie też chodziło na maksa prawie :)), ale fizyka jest w tej grze beznadziejna, AI okropne , fabuła denna, i w ogóle dno i 5 m mułu. Ale jak na polska gre to nieźle :P
boskijaro [ Senator ]
Fizyka i AI nie takie złe... chyba ze w demku jest inaczej niz w pelnej wersji :P
speedy24 [ Generaďż˝ ]
Dokładnie, więcej gier tak zoptymalizowanych jak Infernal. Grałem w demo i podobało mi się, grafa super, fizyka może nie powala ale nie jest zła, AI juz troche gożej. Ale ogólnie to gierka fajna
Koktajl Mrozacy Mozg [ Generaďż˝ ]
Painkiller tez byl dobrze zoptymalizowany, Wiedznim to porazka...