GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Infernal - mistrz optymalizacji?

29.10.2007
21:24
smile
[1]

boskijaro [ Senator ]

Infernal - mistrz optymalizacji?

Zainstalowalem demko Infernal i ku mojemu zdziwieniu gram na max (tylko AA 2x , daje screena) bardzo plynnie, 120+ FPS :O podczas akcji zwalnia do 70

sprzet z sygnaturki, tylko grafa kręcona

wygląda znakomicie


Infernal - mistrz optymalizacji? - boskijaro
29.10.2007
21:24
[2]

boskijaro [ Senator ]

pierwszy screen


Infernal - mistrz optymalizacji? - boskijaro
29.10.2007
21:25
[3]

boskijaro [ Senator ]

drugi screen


Infernal - mistrz optymalizacji? - boskijaro
29.10.2007
21:30
smile
[4]

mycha921 [ Invisible ]

O ile gra niezbyt ambitna (strasznie schematyczna) to optymalizacja jest niezła :D

29.10.2007
21:35
smile
[5]

kkkkkkrystian [ Senator ]

w końcu to "Polska" gra

29.10.2007
22:36
[6]

Chudy The Barbarian [ Generaďż˝ ]

Owszem , optymalizacja jest dobra w Infernalu , ale cała reszta IMO przeciętna. Niezłą optymalizacje przy ładnej grafie miał też engine Enclave , tylko teraz się zestarzał :P

29.10.2007
22:44
[7]

boskijaro [ Senator ]

A Crysis mi cial na all low 1024/768 ...

przeszedlem demko i mam bardzo pozytywne wrażenia co do tej gry

29.10.2007
22:54
[8]

Vidos [ Legend ]

Prezentuje się ładnie.

29.10.2007
23:28
smile
[9]

Ultron [ Konsul ]

Mam tą grę i przeszedłem ją całą ,gra jest przepiękna.
Grałem na full detalach i efekty nie ziemskie.
A i ostatnia misja jest po prostu kozacka ,ale nie podaje szczegółów :) przekonajcie się sami.
Polacy się postarali tak jak w nie których innych.

29.10.2007
23:32
[10]

coolerek-89 [ also known as Cool ]

Może i grafa jest niezła ( u mnie też chodziło na maksa prawie :)), ale fizyka jest w tej grze beznadziejna, AI okropne , fabuła denna, i w ogóle dno i 5 m mułu. Ale jak na polska gre to nieźle :P

30.10.2007
16:10
[11]

boskijaro [ Senator ]

Fizyka i AI nie takie złe... chyba ze w demku jest inaczej niz w pelnej wersji :P

30.10.2007
17:02
[12]

speedy24 [ Generaďż˝ ]

Dokładnie, więcej gier tak zoptymalizowanych jak Infernal. Grałem w demo i podobało mi się, grafa super, fizyka może nie powala ale nie jest zła, AI juz troche gożej. Ale ogólnie to gierka fajna

01.11.2007
07:29
[13]

Koktajl Mrozacy Mozg [ Generaďż˝ ]

Painkiller tez byl dobrze zoptymalizowany, Wiedznim to porazka...

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.