[1]

Lukis171 [ Poznańska Pyra ]

Oglądacie Magazyn "Orange Ekstraklasa" transmitowany przez stacje TVN? W którym możemy oglądać skróty i komentarze (heh...powiedzmy że są to komentarze) na temat danej kolejki?

Na początku zaznaczę iż pamiętam mój wątek sprzed pół roku na ten sam temat...ale wtedy to było nic w porównaniu do wczorajszego programu.

Jak wiemy, odbył się mecz Wisła - Legia. Z tego powodu studio było przeniesione na stadion Wisły (nie przeszkadzało mi to) i od godziny 22.15 (start programu) do 22.50 mówiono tylko o jednym meczu. WISŁA - LEGIA. Rozumiem, ciekawy mecz (sytuacji jakie pokazywali były 4... i 1 bramka), nazywane "derbami polski" mimo że Legia aktualnie nie ma formy. Ale cóż, ITI które ma Legie ma też TVN... Ale ile można? 35 minut czekania i słuchania jak Srałak i Wylkowycz się podniecają jak Zieńczuk strzelił bramke. Powtórka tej bramki była pokazywana minimum 9 razy (potem już nie liczyłem). Wielki hit jesieni który był meczem średnim.

Po tem w ciągu 4 minut pokazano 3 skróty (Lech 3:1 Cracovia, Korona 3:2 Górnik i coś jeszcze) a komentarza było hmm...3 minuty? I to przez Tuzimka...kolejnego Legioniste (nie obrażając kibiców legii). To nic że w tych meczach się dużo działo. Potem przerwa, kolejne 4 skróty, kolejne arcy ciekawe mecze a w komentarzu Tuzimek nawiązuje do meczu Wisły z Legią i dyskutują o tym...

Wiem że znowu to Ja robie taki wątek, zagorzały Poznaniak no ale szału można było dostać. Czekałem aż się Szali Srałak zapyta jaki był jego ulubiony kawałek murawy...

Czemu w publicznej telewizji nie można zrobić programu takiego jak Liga+ w którym nie podniecają się jednym, średnim meczem przez 35 minut a reszte odwalają w 15??

29.10.2007
14:14
[2]

Loiosh [ Generaďż˝ ]

Bo przegrali przetarg. A Wisla i Legia to sa obecnie najbardziej medialne kluby w Polsce, chociaz nie usprawiedliwia to az takich proporcji w programie. Ktory swoja droga jest do bani, pomijajac nawet ten przyklad.

29.10.2007
14:19
[3]

Mutant z Krainy OZ [ Legend ]

Gdyby w tym meczu padło kilka bramek, to by można było przez pół godziny gadać, ale i tak nie powinni pozostałych meczów traktować w taki sposób. W końcu w kraju mamy nie tylko kibiców Legii czy Wisły.
Często mi się ten program nie podoba, popełniają w nim masę błędów, ale i tak oglądam bo alternatywy brak.

29.10.2007
14:25
[4]

Racja. Gdyby było mnóstwo sytuacji, emocji itd. No ale emocje raczej były wytworzone przed i po meczu niż podczas. Bramka Zieńczuka, nic specjalnego oprócz autora który ma dobrą serie.

No a alternatywy brak. Kiedyś na TVP był Magazyn "Gol" i tam było tak jak w Lidze +. Mecz - komentarz, Mecz komentarz.

Rozumiem jakby to było 15 minut na Legia - Wisła. Bo jednak aktualnie mecz dwóch drużyn które zdobywały mistrzostwa. No ale 35?? (i ta mina Srałaka...)

29.10.2007
14:28
[5]

provos [ Generaďż˝ ]

Masz kilka wyjść z tej sytuacji, najprostszym będzie zakupienie canal+ gdzie obejrzysz sobie mecz Lecha ze stosownym omówieniem, wywiadami itp. A do tego jeszcze Liga+, przy której Orange Ekstraklasa może się schować.

29.10.2007
14:31
[6]

provos --> nie zależy mi jedynie na Lechu ale na wszystkich meczach. Interesujący był mecz Widzewa, Korony i Zagłębia Sosnowiec. Lecha był nudny oprócz paru akcji.

Lige+ oglądam z neta, jeden plus...

29.10.2007
14:32
[7]

Kompo [ Legend ]

Lukis171, masz jakieś kompleksy czy szukasz sprawiedliwości?

Założę się, że gdyby Lech grał w takim meczu (czyli dwie najlepsze drużyny Polski naprzeciwko siebie - oj nie zdarzy się to prędko) to nie miałbyś nic przeciwko temu, nawet gdyby wynik był 0:0, a najciekawszą sytuacją byłby faul na żółtą kartkę.