QamilekQ [ Konsul ]
Ile warta Nokia 3650
jak w temacie
ps. zamieni się ktoś za Sony Ericssonw200i?
Troszken ryesk
nutkaaa [ Panna B. ]
Na więcej niż 200zł nie licz.
k2o [ !TlEnEk PoTaSu! ]
Nie wiem jaki stan, czy działa, ma gwarancje? Dajesz k. pamięci?

^Gracz^ [ Chor��y ]
Zgadzam się że więcej niż 200zł nie dostaniesz.Ile mniej to zależy od stanu telefonu i akcesoriów.
speedy24 [ Generaďż˝ ]
na Allegro mozesz wystawic za 300-350, tylko ciekawe czy ktos kupi? Ale co niektórzy jeszcze tyle chcą za tego fona.
QamilekQ [ Konsul ]
No mam papiery i wszystko telefon ma pół roku i dorzucam karte 32mb
k2o [ !TlEnEk PoTaSu! ]
około 200zl powinieneś wziąć
QamilekQ [ Konsul ]
lol a kupiłem za 90zł