GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Icewind Dale - pomocy

28.08.2002
01:20
smile
[1]

Mr.Bean [ Junior ]

Icewind Dale - pomocy

Witam, wszedłem do lochów w Dolinie Cieni i dotarłem do drzwi obok których są koła zębate. Jest napisane, że powinien je uruchamiać jakiś przełącznik i tego przełącznika nie mogę namierzyć gdzie on jest ? Dzięki.

28.08.2002
01:32
[2]

Valencis [ Transmuter ]

Mr.Bean --> Nie wiem kto kryje się pod tą ksywką, ale nie wiem też dlaczego tworzysz nowy wątek - polecam (mój własny, ach, jak miło się pochwalić) wątek seryjny Icewind Dale i wyszukiwarkę forum Gier-OnLine, gdzie po wpisaniu hasła 'Icewind Dale' z pewnością znajdziesz bez problemu wątek, w którym był poruszany podobny problem. Ale wracając do Twojego pytania - dużo ludzi ma problem z Doliną Cieni - i nie zwątp, jeśli okaże się, że pomyślałem o bardziej typowej sytuacji, niż Twoja. A więc dźwignia powinna znajdować się na kolumnie w samym środku planszy (będzie widoczna lepiej gdy naciśniesz alt - jeśli masz HoW powinna się podświetlić tak jak przedmioty na ziemi i drzwi). Dodam jeszcze link do pewnego starego wątku, w którym bardziej szczegółowo o tym mówiłem.

28.08.2002
02:02
smile
[3]

Valencis [ Transmuter ]

Gdy uruchamiam grę na 1024x768 wszystko jest tak małe, że te koła zębate równie dobrze mogłyby być dołami wypełnionymi przez szczątki zmarłych - przynajmniej upewniłem się, że dobrze zrozumiałem Twój problem - przełącznik znajduje się na przeciwko zamkniętych drzwi otoczonych zębatkami na kolumnie. Aj, rozmarzyłem się, kiedy to sprawdzałem, nic nie dostarcza mi takich wrażeń estetycznych jak Icewind Dale!

28.08.2002
20:58
smile
[4]

Mr.Bean [ Junior ]

Dzięki Panowie, Mam pytanie jak zmieniłeś rozdzielczość w grze; tego również nie potrafię zrobić.

28.08.2002
21:02
[5]

Queen_Arwen [ Evenstar ]

Valencis nie bądź taki zaborczy. Bardzo lubię ID i czasami wpadam do twojego wątku, ale zwykle jest on na "drugiej stronie" albo dalej, a ludzie czasami poirytowanie szukaja jak najszybciej odpowiedzi i nie chcą szukać wątków o ID. A wracając do tego tematu - proponuję skopiować pytanie i odpowiedź - bo mi sporo godzin zajęło szukanie wejścia i trochę mi zeszło zanim dźwignię znalazłem - wg. mnie najbardziej przekopany motyw w grach tego typu. A ten wątek można później do śmietniczka.

28.08.2002
22:35
[6]

Valencis [ Transmuter ]

Mr.Bean --> "Panowie"... ja jeszcze nie cierpię na rozdwojenie osobowości. :) Rozdzielczość należy zmienić w programie konfiguracyjnym Icewind Dale (aplikacja nazywa się Config i jest na najwyższym poziomie instalacji gry; powinien być do niej skrót grupie Icewind Dale którą gra utworzyła w menu startowym). Niestety, jeśli nie masz dodatku 'Heart of Winter' (jak dotąd się do tego nie przyznałeś) będziesz uwięziony w 640x480, bo tylko takimi gabarytami dysponuje suchy Icewind. Queen_Arwen --> A niech to! Gdy ja zaczynam się czepiać wątków tworzonych przez rekrutów to od razu jestem zaborczy. Dobra dobra, wiem, że masz rację. :)

28.08.2002
22:59
[7]

Ponczek [ Generał ]

TEż jak grałem w Icewind Dale to nie mogłem znaleźć tego przełącznika i potrzebowałem pomocy :-) A wchodząc do tego wątku byłem wręcz pewny, że pytanie będzie dotyczyć właśnie tego przełącznika

© 2000-2021 GRY-OnLine S.A.