
Grievous27 [ Konsul ]
gry - wyscigi
co polecacie?? przeszedlem juz nfsy, tdu i nie wiewm w co teraz grac

novi.. [ Generaďż˝ ]
FlatOut 1 i 2

PAW666THESATAN [ PIF PAF ]
World Racing 2
zalo [ Senator ]
Burnout'y

domin12 [ ^oFrago^=Lolindir ]
może "Test Drive Unlimited"
platfoos [ Centurion ]
FlatOut 1 i 2 , Toca Race Driver 3
thron [ Legionista ]
kup nfs pro street w grudniu w sieci dostępne jest demo ściągnij sobie

kkkkkkrystian [ Senator ]
domin12 --- w TDU już grał
Grievous27 ---- polecam Colina, nie koniecznie najnowszą wersje, polecam też czekać do listopada na NFS Pro Street
szogun007 [ Generaďż˝ ]
Może GTR? Ponoć gra dla samobójców ze względu na realizm... jest jeszcze Toca3 :P
ProteZ [ Generau ]
może seria TOCA ?
Kozi89 [ Senator ]
FaltOut 2
lewy rangers [ Generaďż˝ ]
jakis colin moze?
*niech spoczywa w spokoju
glen dżonson [ mistrz IBF ]
może coś trudnego ?
f1 challenge 98-02 z modem na 2007 rok (polecam ale jak lubisz wyzwania)
Richard_Hamond [ lubię .T.o.p..G.e.a.r. ]
Może "BMW M3 Challange".
link:
Lampart27 [ Centurion ]
Crashday