GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

jak ominac limity w rapidshare?

20.10.2007
17:20
[1]

Sevil [ Legionista ]

jak ominac limity w rapidshare?

Witam, pewnie ten watek juz sie gdzies pojawil, ale prosze o pomoc/rady w tej sprawie. Probowalam wielu sposobow, ale zaden nie dziala:( Mam stale IP:(

20.10.2007
17:21
[2]

Zabójca14 [ Maxxx Blood ]

czy rapidshare to emulator?

20.10.2007
17:22
[3]

Sevil [ Legionista ]

to taki emulator, ktory ma niestety limity :)

20.10.2007
17:23
[4]

Axl2000 [ Hohner ]

Sevil - wykupić abonament? :/

20.10.2007
17:25
[5]

Sevil [ Legionista ]

jest taka strona anonymouse.org, ktora ukrywa IP, ale jak tylko do chwili akceptacji pliku:( Pozniej Rapidshare wykrywa, ze to ja i musze czekac w chwili obecnej 100 minut na kolejna partie danych. Sprawa jest wazna. Chodzi o Prison Break:)

20.10.2007
17:26
[6]

Sevil [ Legionista ]

Myslalam o abonamencie, ale nie sciagam duzo. Potrzebny mi tak naprawde jeden odcineczek:(

20.10.2007
17:28
[7]

SanthiX [ Almost Saint ]

Jest kilka sposobów:
a)kupić konto premium (ok. 30 zł za miesiąc)
b)proxy
c)tor
d)strony takie, jak www.rs43.com
e)ew. poszukaj alternatywnych linków do danego odcinka (na innym serwerze) :)

Sevil - jak Ci potrzebny jeden odcinek to uzyj torrentów...

A czy da się ściągać pliki przez P2P nie wysyłając ich?

20.10.2007
17:29
[8]

Axl2000 [ Hohner ]

Sevil - jak Ci potrzebny jeden odcinek to uzyj torrentów...

20.10.2007
17:33
[9]

Sevil [ Legionista ]

Nie moglam znalezc tego torrentu, ale moze rzeczywiscie się bardziej postaram. Chodzi o 19 odc. 1 sezonu

20.10.2007
17:34
[10]

Sevil [ Legionista ]

Sprawa jest powazna, chyba sie uzaleznilam;)

20.10.2007
17:39
[11]

Sevil [ Legionista ]

Nie wiem czy da się ściągać pliki przez P2P nie wysyłając ich:( hmm

20.10.2007
17:40
[12]

Sevil [ Legionista ]

Jeszcze 66 minut, zalamac sie mozna.

20.10.2007
17:41
[13]

kiub@ [ Zagubiony ]

a czemu jak ja chce ściągnąć coś z Rapida i klikam na FREE to zamiast nazw serwerów pisze np. "You have reached the download-limit for free-users. Want to download more?
Get your own Premium-account now! Instant download-access! (Or wait 17 minutes)"

??

20.10.2007
17:42
smile
[14]

RockyX [ Konsul ]

kiub@ -> Bo przekroczyłeś limit ściągania!

20.10.2007
17:43
[15]

Sevil [ Legionista ]

Ty masz tylko 17 minut.

20.10.2007
17:44
[16]

kiub@ [ Zagubiony ]

I co musze zrobić?

edit.:tylko,że ja przez 3 dni nic nie ściągałem :| A mam neo...

20.10.2007
17:46
smile
[17]

SanthiX [ Almost Saint ]

Próbowałem poszukać alternatywnych linków, ale 99% to linki na RS, 0.5 % alternatywnych linków nie działa, a 0.5 % to odcinki na MegaUpload, gdzie aktualnie trzeba czekać 7 godz. Więc albo musisz poczekać, albo użyc jednego ze sposobów, które Ci podałem. :P

I co musze zrobić?

Nic. Czekać.

tylko,że ja przez 3 dni nic nie ściągałem :| A mam neo...

A reconnect Neo nic nie daje?

PS. Edytuj posty...

20.10.2007
17:46
[18]

Sevil [ Legionista ]

rozłącz się na minutę albo poczekaj 15 minut i ściągaj:)

20.10.2007
17:48
[19]

Sevil [ Legionista ]

Z proxy tez probowalam i nic.

20.10.2007
17:49
[20]

kiub@ [ Zagubiony ]

Sevil ---> jest takie cos ja edycja posta..

20.10.2007
17:49
[21]

Grey Wolf [ pilot awionetki ]

program etherchange powinien ci pomóc, ja też mam stałe IP i u mnie działa.

20.10.2007
17:56
smile
[22]

Triple_X [ Pretorianin ]

Sevil - A czemu nie chcesz ściągać przez p2p, bo jakiś kolega, albo bardzo "mondra" strona internetowa napisała, że jak się nie wysyła nic to nie jest łamanie prawa?

20.10.2007
17:59
smile
[23]

SanthiX [ Almost Saint ]

Sevil - A czemu nie chcesz ściągać przez p2p, bo jakiś kolega, albo bardzo "mondra" strona internetowa napisała, że jak się nie wysyła nic to nie jest łamanie prawa?

Pewnie, że jeśli się nie udostępnia seriali, to jest to legalne. Oczywiście mówimy o wersji HDTV, czyli z logiem TV.

20.10.2007
18:01
[24]

kiub@ [ Zagubiony ]

I mam jeszcze jedno pytanie:Czemu gdy chcę coś z Rapida rozpakować (najpierw to ściągam) to niekiedy mi piszę przy rozpakowaniu o Błędach Diagnostycznych??

20.10.2007
18:04
[25]

Sevil [ Legionista ]

Pick a network adapter:) ????? zabil mnie.

20.10.2007
18:05
[26]

Sevil [ Legionista ]

To byla proba instalacji etherchange Grey Wolf:)

20.10.2007
18:08
[27]

Sevil [ Legionista ]

Z bolem serca przyznaje, ze nie wiem jak sie sciaga przez P2P. Ale chetnie sie naucze;)

20.10.2007
18:11
[28]

Reavek [ Tukan ]

Sevil - jeśli masz neo, to rozłącz sie i połącz ponownie u mnie zawsze działa.

20.10.2007
18:12
[29]

Sevil [ Legionista ]

Dzieki, ale mam Toye:(

20.10.2007
18:14
[30]

Reavek [ Tukan ]

a to kiub@ pisał ze ma neo, sry.

Sevil - no nic... czekanie Ci pozostało

20.10.2007
18:16
[31]

Sevil [ Legionista ]

Kolejna zagadka ethernet address. Skad go wziac??? Rozumiem, ze wykazuje sie tutaj niezla ignorancja, ale mam nadzieje, ze czegos sie naucze. Masakra. Zaraz problem sam sie rozwiaze. Jeszcze 35 minut i rapidshare pozwoli mi sciagnac druga czesc odcinka:)

20.10.2007
18:22
[32]

Sevil [ Legionista ]

Juz wiem:):) Jakby cos, prosze pytac.

20.10.2007
18:24
[33]

kiub@ [ Zagubiony ]

Odpowiedzcie mi w końcu czemu gdy po ściągnięciu czegoś z RapidShare i chcę to coś rozpakować piszą mi,że są jakieś błędy diagnostyczne??

20.10.2007
18:38
[34]

Sevil [ Legionista ]

Hmm moze chodzi o to, ze nie podales hasla do pliku?

20.10.2007
18:42
[35]

Sevil [ Legionista ]

Wielkie dzieki za pomoc:) zycze milego wieczoru!

20.10.2007
18:43
[36]

kiub@ [ Zagubiony ]

A jak podac to hasło??

20.10.2007
18:44
[37]

GBreal.II [ floydian ]

Oczywiście mówimy o wersji HDTV, czyli z logiem TV.

1. A sa w ogole jakies inne?
2. Co za roznica, czy jest to wersja z logiem TV, czy bez (w swietle prawa)?

20.10.2007
18:45
[38]

Sevil [ Legionista ]

a skad sciagales dane? Powinna byc na tej samej stronie info o hasle.

20.10.2007
18:46
[39]

kiub@ [ Zagubiony ]

Sevil ---> nie rozumiem ciebie.Sciągam z Rapida.

Wchodzę na www.exsite.pl --> szukam tego co chcę --> wklejam link --> ściagam i juz :P

20.10.2007
18:48
[40]

Sevil [ Legionista ]

ale do rapida miales link z pewnej strony, tak???

20.10.2007
18:51
smile
[41]

SanthiX [ Almost Saint ]

1. A sa w ogole jakies inne?
2. Co za roznica, czy jest to wersja z logiem TV, czy bez (w swietle prawa)?


1. Np. DVDRipy, czyli seriale wydane na DVD.
2. Duża, ponieważ DVDRipów nie można ściągać, natomiast seriale HDTV można ściągać na użytek osobisty, jeśli nie będziemy udostępniać, czerpać z tego korzyści materialnych itp. Poczytaj sobie www.forumprawne.org, a w szczególności ten wątek:

20.10.2007
18:53
smile
[42]

Skrz@t [ Młody Gniewny ]

sevil -> no np. z w google mozna znalezdz ;)

20.10.2007
18:54
[43]

Sevil [ Legionista ]

SanthiX- imponujesz mi;)

20.10.2007
18:55
[44]

kiub@ [ Zagubiony ]

^

4 posty wyżej

20.10.2007
19:30
[45]

kiub@ [ Zagubiony ]

to gdzie jest ten kod i gdzie go wpisać??

20.10.2007
19:33
[46]

bmw m3 [ Pretorianin ]

Jak zainstalować tego etherchange??

20.10.2007
19:36
[47]

Wrocławianin [ Konsul ]

Nie bawcie się w hasła itp.
Najprościej odłączyć neta,alby wyłączyć neostradę.Jak masz neo,to klikasz wyłącz,i ponownie włączasz.Jakmasz ruter,jak ja,to odłączasz kabelek zasilający i podłączasz:)PRoste,a działa!

20.10.2007
19:39
[48]

bmw m3 [ Pretorianin ]

A na radiówce????

20.10.2007
20:02
[49]

kiub@ [ Zagubiony ]

Wyłączyłem neo i jak rozpakowuje to jest takie coś --->


jak ominac limity w rapidshare? - kiub@
20.10.2007
20:02
[50]

kiub@ [ Zagubiony ]

Wyłączyłem neo i jak rozpakowuje to jest takie coś --->


jak ominac limity w rapidshare? - kiub@
20.10.2007
20:03
[51]

kiub@ [ Zagubiony ]

wyłączyłem neo,rozpakowywałem i dalej nic :|

edit.: ale się rąbie net :|:|:|

20.10.2007
20:42
[52]

ThomasPL [ Pretorianin ]

----> i tyle na ten temat!!


a co do problemu tpo archiwum jest uszkodzone!!!

20.10.2007
20:43
[53]

kiub@ [ Zagubiony ]

a mozna jakoś sprawdzić czy w danym pliku jest uszkodzone czy nie??

20.10.2007
20:51
[54]

ThomasPL [ Pretorianin ]

dobra to tak

Zapodaj screena z folduru gdzie masz pobrany ten film

20.10.2007
20:55
[55]

kiub@ [ Zagubiony ]

??

20.10.2007
21:02
[56]

ThomasPL [ Pretorianin ]

wiesz co to jest screen? zrzut ekranu naciskasz PrtSC i wrzucasz do painta i dajesz na forum;] i podaj format pliku bo coś m i się zdaje że ty rozpakowujesz winerarem format .avi który się odtwarza np Windows media player

20.10.2007
21:06
[57]

kiub@ [ Zagubiony ]

wiem co to jest screen ale gdzie mam go zrobić??

20.10.2007
21:11
[58]

ThomasPL [ Pretorianin ]

DObra moja wina sorki ale zobacz czy ta ikonka winrara nie ma może formatu .iso?


no i po temacie tego się nie rozpakowuje;] Ale reszty to ci już nie powiem i odsyłąm do linku

20.10.2007
21:14
[59]

kiub@ [ Zagubiony ]

ma

20.10.2007
21:21
[60]

kiub@ [ Zagubiony ]

Usunełem to już ;p

Nie patrzałem na format,bo nawet nie wiedziałem jak jest tylko strzelałem :PPP A co by było gdyby było .iso aco gdyby co innego??

edit.: to jak to w końcu ropakować????????????????????????/

21.10.2007
12:26
[61]

kiub@ [ Zagubiony ]

Juz znalazłem ten kod ale gdzie mam go wpisać??

edit.:I jeszcze jedno:Czemu jak chcę ściągnąć jakiś film to mi pisze,że to jest .RAR??Chyba powinno pisać .iso lub .avi??

21.10.2007
13:45
[62]

kiub@ [ Zagubiony ]

up

21.10.2007
14:08
[63]

kiub@ [ Zagubiony ]

To odpowiecie mi w końcu czemu jak ściągam film to jest format .rar i jak to rozpakować??

21.10.2007
14:17
smile
[64]

klimson_ [ Konsul ]

^^


jak ominac limity w rapidshare? - klimson_
21.10.2007
14:20
[65]

kiub@ [ Zagubiony ]

klimson_ ---> jak taki mądry to mi powiedz :P

21.10.2007
14:31
[66]

klimson_ [ Konsul ]

człowieku jak nie umiesz to nie ściągaj

21.10.2007
14:33
[67]

kiub@ [ Zagubiony ]

Mówiłem,że jak jestes taki mądry to mi powiedz ;P

10.01.2008
16:27
[68]

skorpeko [ Junior ]

A ja wam powiem tak jak się szuka i jak się chce to wszystko można u mnie działa na stałym IP i nie piszcie ze się nie da bo sie da dla zainteresowanych proszę bardzo ściągasz to wrzucasz na c :/ dodajesz linka i jazda
proszę modów o nie osuwanie skoro mam pomagać to pomagam :)

link na RS konto premium



cierpliwości trochę:D

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.