Sevil [ Legionista ]
jak ominac limity w rapidshare?
Witam, pewnie ten watek juz sie gdzies pojawil, ale prosze o pomoc/rady w tej sprawie. Probowalam wielu sposobow, ale zaden nie dziala:( Mam stale IP:(
Zabójca14 [ Maxxx Blood ]
czy rapidshare to emulator?
Sevil [ Legionista ]
to taki emulator, ktory ma niestety limity :)
Axl2000 [ Hohner ]
Sevil - wykupić abonament? :/
Sevil [ Legionista ]
jest taka strona anonymouse.org, ktora ukrywa IP, ale jak tylko do chwili akceptacji pliku:( Pozniej Rapidshare wykrywa, ze to ja i musze czekac w chwili obecnej 100 minut na kolejna partie danych. Sprawa jest wazna. Chodzi o Prison Break:)
Sevil [ Legionista ]
Myslalam o abonamencie, ale nie sciagam duzo. Potrzebny mi tak naprawde jeden odcineczek:(
SanthiX [ Almost Saint ]
Jest kilka sposobów:
a)kupić konto premium (ok. 30 zł za miesiąc)
b)proxy
c)tor
d)strony takie, jak www.rs43.com
e)ew. poszukaj alternatywnych linków do danego odcinka (na innym serwerze) :)
Sevil - jak Ci potrzebny jeden odcinek to uzyj torrentów...
A czy da się ściągać pliki przez P2P nie wysyłając ich?
Axl2000 [ Hohner ]
Sevil - jak Ci potrzebny jeden odcinek to uzyj torrentów...
Sevil [ Legionista ]
Nie moglam znalezc tego torrentu, ale moze rzeczywiscie się bardziej postaram. Chodzi o 19 odc. 1 sezonu
Sevil [ Legionista ]
Sprawa jest powazna, chyba sie uzaleznilam;)
Sevil [ Legionista ]
Nie wiem czy da się ściągać pliki przez P2P nie wysyłając ich:( hmm
Sevil [ Legionista ]
Jeszcze 66 minut, zalamac sie mozna.
kiub@ [ Zagubiony ]
a czemu jak ja chce ściągnąć coś z Rapida i klikam na FREE to zamiast nazw serwerów pisze np. "You have reached the download-limit for free-users. Want to download more?
Get your own Premium-account now! Instant download-access! (Or wait 17 minutes)"
??

RockyX [ Konsul ]
kiub@ -> Bo przekroczyłeś limit ściągania!
Sevil [ Legionista ]
Ty masz tylko 17 minut.
kiub@ [ Zagubiony ]
I co musze zrobić?
edit.:tylko,że ja przez 3 dni nic nie ściągałem :| A mam neo...

SanthiX [ Almost Saint ]
Próbowałem poszukać alternatywnych linków, ale 99% to linki na RS, 0.5 % alternatywnych linków nie działa, a 0.5 % to odcinki na MegaUpload, gdzie aktualnie trzeba czekać 7 godz. Więc albo musisz poczekać, albo użyc jednego ze sposobów, które Ci podałem. :P
I co musze zrobić?
Nic. Czekać.
tylko,że ja przez 3 dni nic nie ściągałem :| A mam neo...
A reconnect Neo nic nie daje?
PS. Edytuj posty...
Sevil [ Legionista ]
rozłącz się na minutę albo poczekaj 15 minut i ściągaj:)
Sevil [ Legionista ]
Z proxy tez probowalam i nic.
kiub@ [ Zagubiony ]
Sevil ---> jest takie cos ja edycja posta..
Grey Wolf [ pilot awionetki ]
program etherchange powinien ci pomóc, ja też mam stałe IP i u mnie działa.

Triple_X [ Pretorianin ]
Sevil - A czemu nie chcesz ściągać przez p2p, bo jakiś kolega, albo bardzo "mondra" strona internetowa napisała, że jak się nie wysyła nic to nie jest łamanie prawa?

SanthiX [ Almost Saint ]
Sevil - A czemu nie chcesz ściągać przez p2p, bo jakiś kolega, albo bardzo "mondra" strona internetowa napisała, że jak się nie wysyła nic to nie jest łamanie prawa?
Pewnie, że jeśli się nie udostępnia seriali, to jest to legalne. Oczywiście mówimy o wersji HDTV, czyli z logiem TV.
kiub@ [ Zagubiony ]
I mam jeszcze jedno pytanie:Czemu gdy chcę coś z Rapida rozpakować (najpierw to ściągam) to niekiedy mi piszę przy rozpakowaniu o Błędach Diagnostycznych??
Sevil [ Legionista ]
Pick a network adapter:) ????? zabil mnie.
Sevil [ Legionista ]
To byla proba instalacji etherchange Grey Wolf:)
Sevil [ Legionista ]
Z bolem serca przyznaje, ze nie wiem jak sie sciaga przez P2P. Ale chetnie sie naucze;)
Reavek [ Tukan ]
Sevil - jeśli masz neo, to rozłącz sie i połącz ponownie u mnie zawsze działa.
Sevil [ Legionista ]
Dzieki, ale mam Toye:(
Reavek [ Tukan ]
a to kiub@ pisał ze ma neo, sry.
Sevil - no nic... czekanie Ci pozostało
Sevil [ Legionista ]
Kolejna zagadka ethernet address. Skad go wziac??? Rozumiem, ze wykazuje sie tutaj niezla ignorancja, ale mam nadzieje, ze czegos sie naucze. Masakra. Zaraz problem sam sie rozwiaze. Jeszcze 35 minut i rapidshare pozwoli mi sciagnac druga czesc odcinka:)
Sevil [ Legionista ]
Juz wiem:):) Jakby cos, prosze pytac.
kiub@ [ Zagubiony ]
Odpowiedzcie mi w końcu czemu gdy po ściągnięciu czegoś z RapidShare i chcę to coś rozpakować piszą mi,że są jakieś błędy diagnostyczne??
Sevil [ Legionista ]
Hmm moze chodzi o to, ze nie podales hasla do pliku?
Sevil [ Legionista ]
Wielkie dzieki za pomoc:) zycze milego wieczoru!
kiub@ [ Zagubiony ]
A jak podac to hasło??
GBreal.II [ floydian ]
Oczywiście mówimy o wersji HDTV, czyli z logiem TV.
1. A sa w ogole jakies inne?
2. Co za roznica, czy jest to wersja z logiem TV, czy bez (w swietle prawa)?
Sevil [ Legionista ]
a skad sciagales dane? Powinna byc na tej samej stronie info o hasle.
kiub@ [ Zagubiony ]
Sevil ---> nie rozumiem ciebie.Sciągam z Rapida.
Wchodzę na www.exsite.pl --> szukam tego co chcę --> wklejam link --> ściagam i juz :P
Sevil [ Legionista ]
ale do rapida miales link z pewnej strony, tak???

SanthiX [ Almost Saint ]
1. A sa w ogole jakies inne?
2. Co za roznica, czy jest to wersja z logiem TV, czy bez (w swietle prawa)?
1. Np. DVDRipy, czyli seriale wydane na DVD.
2. Duża, ponieważ DVDRipów nie można ściągać, natomiast seriale HDTV można ściągać na użytek osobisty, jeśli nie będziemy udostępniać, czerpać z tego korzyści materialnych itp. Poczytaj sobie www.forumprawne.org, a w szczególności ten wątek:

Skrz@t [ Młody Gniewny ]
sevil -> no np. z w google mozna znalezdz ;)
Sevil [ Legionista ]
SanthiX- imponujesz mi;)
kiub@ [ Zagubiony ]
^
4 posty wyżej
kiub@ [ Zagubiony ]
to gdzie jest ten kod i gdzie go wpisać??
bmw m3 [ Pretorianin ]
Jak zainstalować tego etherchange??
Wrocławianin [ Konsul ]
Nie bawcie się w hasła itp.
Najprościej odłączyć neta,alby wyłączyć neostradę.Jak masz neo,to klikasz wyłącz,i ponownie włączasz.Jakmasz ruter,jak ja,to odłączasz kabelek zasilający i podłączasz:)PRoste,a działa!
bmw m3 [ Pretorianin ]
A na radiówce????
kiub@ [ Zagubiony ]
wyłączyłem neo,rozpakowywałem i dalej nic :|
edit.: ale się rąbie net :|:|:|
ThomasPL [ Pretorianin ]
----> i tyle na ten temat!!
a co do problemu tpo archiwum jest uszkodzone!!!
kiub@ [ Zagubiony ]
a mozna jakoś sprawdzić czy w danym pliku jest uszkodzone czy nie??
ThomasPL [ Pretorianin ]
dobra to tak
Zapodaj screena z folduru gdzie masz pobrany ten film
kiub@ [ Zagubiony ]
??
ThomasPL [ Pretorianin ]
wiesz co to jest screen? zrzut ekranu naciskasz PrtSC i wrzucasz do painta i dajesz na forum;] i podaj format pliku bo coś m i się zdaje że ty rozpakowujesz winerarem format .avi który się odtwarza np Windows media player
kiub@ [ Zagubiony ]
wiem co to jest screen ale gdzie mam go zrobić??
ThomasPL [ Pretorianin ]
DObra moja wina sorki ale zobacz czy ta ikonka winrara nie ma może formatu .iso?
no i po temacie tego się nie rozpakowuje;] Ale reszty to ci już nie powiem i odsyłąm do linku
kiub@ [ Zagubiony ]
ma
kiub@ [ Zagubiony ]
Usunełem to już ;p
Nie patrzałem na format,bo nawet nie wiedziałem jak jest tylko strzelałem :PPP A co by było gdyby było .iso aco gdyby co innego??
edit.: to jak to w końcu ropakować????????????????????????/
kiub@ [ Zagubiony ]
Juz znalazłem ten kod ale gdzie mam go wpisać??
edit.:I jeszcze jedno:Czemu jak chcę ściągnąć jakiś film to mi pisze,że to jest .RAR??Chyba powinno pisać .iso lub .avi??
kiub@ [ Zagubiony ]
up
kiub@ [ Zagubiony ]
To odpowiecie mi w końcu czemu jak ściągam film to jest format .rar i jak to rozpakować??
kiub@ [ Zagubiony ]
klimson_ ---> jak taki mądry to mi powiedz :P
klimson_ [ Konsul ]
człowieku jak nie umiesz to nie ściągaj
kiub@ [ Zagubiony ]
Mówiłem,że jak jestes taki mądry to mi powiedz ;P
skorpeko [ Junior ]
A ja wam powiem tak jak się szuka i jak się chce to wszystko można u mnie działa na stałym IP i nie piszcie ze się nie da bo sie da dla zainteresowanych proszę bardzo ściągasz to wrzucasz na c :/ dodajesz linka i jazda
proszę modów o nie osuwanie skoro mam pomagać to pomagam :)
link na RS konto premium
cierpliwości trochę:D