GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Komar to jest zwierze K***a jego mać

20.10.2007
10:34
[1]

m1a87z [ Juggler ]

Komar to jest zwierze K***a jego mać

heheh zwała jaką breche mam z tego :D

posłuchajcie :)



sorry jak było

20.10.2007
10:38
smile
[2]

Orl@ndo [ Reservoir Dog ]

Nice!

20.10.2007
10:40
smile
[3]

lewy rangers [ Generaďż˝ ]

ale brecha z tego

20.10.2007
10:42
smile
[4]

emii [ Generaďż˝ ]

dobre

20.10.2007
10:42
smile
[5]

KOLOSrv [ SiedzącY O ŚwiciE ]

Zarąbiste!!
Jak można to pobrac? Proszę powiedzcie! xD

może ktoś zapoda na rapidshare czy coś?

20.10.2007
10:43
smile
[6]

QamilekQ [ Konsul ]

zaje*****

20.10.2007
10:43
[7]

dagger865 [ Pretorianin ]

wyjechane! przysyłaj takich więcej stary! xD

20.10.2007
10:43
[8]

m1a87z [ Juggler ]

też sie zastanawiam jak to pobrać :D i nie wiem narazie jak :) czekam na ciekawe pomysły :)

20.10.2007
10:50
[9]

modrzew [ Centurion ]

Jak sciągnąć:


Wchodzicie na stronke wklejacie link i sciągacie sobie na dysk :-)

20.10.2007
10:50
[10]

Pshemeck [ Dum Spiro Spero ]

Dosc stara piosenka/tekst bo pamietam ze juz w szkole podstawowej to slyszalem a to bylo dawno temu :D Nie zmienia to faktu ze fajne to jest :)

20.10.2007
10:57
smile
[11]

Igierr [ Isilven ]

całkiem fajne.

20.10.2007
10:58
[12]

KOLOSrv [ SiedzącY O ŚwiciE ]

modrzew - stokrotne dzięki :)

20.10.2007
11:04
smile
[13]

Erazor_XX [ give it to me baby! ]

Piosenka wymiata :)

20.10.2007
11:04
[14]

modrzew [ Centurion ]

=> KOLOSrv

prosze bardzo :-)

20.10.2007
11:07
smile
[15]

wornock [ Armin van Buuren ]

Przyleciała mucha, komara dziewucha, lata koło brzucha, a komar ja rucha !!!

20.10.2007
11:07
smile
[16]

Judith [ Legend ]

Żenada, polot iście dresiarski, nawet się to nie umywa do piosenki do komarach i muchach :]

20.10.2007
11:23
smile
[17]

Azzie [ bonobo ]

Oj wspomnienia :) Spiewalismy to na obozie harcerskim jakies 13 lat temu :))) Wspomnien czar...

20.10.2007
11:30
[18]

m1a87z [ Juggler ]

że to jest takie stare to ja pojęcia nie miałem :D

20.10.2007
11:34
[19]

CreaToN [ Generaďż˝ ]

Może być :)

20.10.2007
11:35
[20]

siekator [ Król Rybak ]

"Czy widzisz komara jak mu dupa swieci?

20.10.2007
11:36
smile
[21]

coolerek-89 [ also known as Cool ]

"Hej czy widzisz komara jak mu dupa świeci ?
Przypie**l mu gazetąąąą wyżej nie poleci " :D

Pocieszne ,wkręciło mi sie i słucham na okrętke :D

20.10.2007
11:36
[22]

m1a87z [ Juggler ]

przy***l mu z gazety on wyżej nie poleci :D"

20.10.2007
11:53
smile
[23]

MatiRonaLDo75 [ LO GANGSTA ]

hłe hłe

20.10.2007
11:54
smile
[24]

Foks!k [ Volleball - ]

Genialne. Slucham w kolko xDD

20.10.2007
11:56
smile
[25]

Kuba Rozpruwacz [ Pretorianin ]

Super!

20.10.2007
12:05
smile
[26]

Macu [ Santiago Bernabeu ]

Prostactwo pełną gęba.

20.10.2007
12:37
smile
[27]

Łyczek [ Legend ]

:)

20.10.2007
12:42
smile
[28]

RockyX [ Konsul ]

:)

20.10.2007
12:42
smile
[29]

marcing805 [ Senator ]

Dobre.

20.10.2007
12:44
smile
[30]

ValkyreX [ Legend ]

Fajne.

20.10.2007
12:44
smile
[31]

Loiosh [ Generaďż˝ ]

Tak glupie, ze az smieszne:)

20.10.2007
13:29
smile
[32]

Marcinkiewiczius [ Formula 1 Fan ]

Może być.

20.10.2007
13:52
smile
[33]

Khameir [ Pretorianin ]

Jakby ktoś chciał sobie pobrać:

20.10.2007
14:01
[34]

Vidos [ Legend ]



Odnośnie komarów.

Lato znów się zbliża
ciepłe noce i gorące dni
nocne życie się zaczyna
i ten Roman coś się zbliża
syczy ci nad uchem
leżysz cały wieczór zły
jego lot cię bardzo męczy
swą muzyką cię zadręczy

To komar
Nadlatuje
Swoją trąbką
Atakuje
Złap komara
Złap za trąbkę
Machnij ręką
Kopnij w głowę


Złap komara za skrzydełko
albo uderz go butelką
jak mu poprzestawiać w głowie
będzie spał spokojnie sobie

To komar
Władysław
Nadlatuje
Swoją trąbką
Atakuje
Złap komara
Władysława
Złap za trąbkę
Machnij ręką
Kopnij w głowę

20.10.2007
14:04
smile
[35]

Kozi89 [ Senator ]

Extra rymy

20.10.2007
14:12
[36]

Adamek22 [ Dr Onan ]

dlaczego pisenka umnie trwa tylko do 1:30

20.10.2007
14:16
smile
[37]

davids89 [ Konsul ]

buhaha

20.10.2007
14:26
[38]

siekator [ Król Rybak ]

Sweetashne

20.10.2007
14:36
smile
[39]

djforever [ Senator ]

Good shit.

20.10.2007
15:22
smile
[40]

dudka [ Legend ]

świetne

20.10.2007
16:43
smile
[41]

eLJot [ a.k.a. księgowa ]

:D

20.10.2007
16:52
smile
[42]

nooze [ Konsul ]

wpada w ucho :)

20.10.2007
16:55
smile
[43]

Wiewiórk [ Szyszka Pospolita ]

20.10.2007
16:57
smile
[44]

Chriso25 [ Konsul ]

Calkiem niezle.

20.10.2007
17:08
smile
[45]

Dym14 [ C L I N I C ]

Stare jak świat. Mimo to nie słyszałem żeby ktoś to śpiewał z melodią. Zawsze śpiewało się na ogniskach :D

20.10.2007
18:32
[46]

bartushan [ zjem Twój mózg ]

Szczerze mowiac prymitywne i nie slysze w tym nic smiesznego hm zal .

20.10.2007
18:36
smile
[47]

Williams [ Generaďż˝ ]

Świetne :)

20.10.2007
23:15
[48]

MP-ror [ Generaďż˝ ]

Tak głupie i prostackie że aż ma swój niepowtarzalny urok :] A muzyczka wpada bardzo w ucho.

20.10.2007
23:22
[49]

Revanisko [ >>>Sith Lord<<< ]

tekst znany ale muzyczka genialnie dobrana :]

22.10.2007
23:21
smile
[50]

Nr1:VitoCorleone [ Pretorianin ]

OK

22.10.2007
23:33
smile
[51]

bekas86 [ Blaugranczyk ]

dobre :)

23.10.2007
02:26
[52]

bikero [ -bitpie- ]

fajny rytm i slowa spoko-chlopaki sie wczuli i dobrze wyszlo

i tak nadal mi sie podoba nagly atak spawacza-(komar) nas rzadzi :)

oo wlasnie widze ze vidos dodal :)

25.10.2007
19:56
[53]

Karl_o [ maniaC ]

hehe, fajne:)

25.10.2007
20:08
smile
[54]

Golem6 [ Gorilla The Sixth ]

Typowa ogniskowa piosnka.
Chociaż u mnie śpiewano troche inną wersję :]

01.01.2008
13:59
smile
[55]

AquaTruskawkowa [ Chor��y ]

o cholera !! ale pociśnięta piosenka :D

01.01.2008
14:04
smile
[56]

Mutant z Krainy OZ [ Legend ]

Przede wszystkim wykonanie jest dobre :)

01.01.2008
14:08
[57]

mrEdDi [ Sygnatariusz ]

dzięki ^^ uśmiałem się mimo kacyka :)

01.01.2008
14:11
[58]

Macco™ [ CFC ]

wątek odkopany z archiwum ale dobrze bo wcześniej tego wątku nie widziałem a piosenka świetna :D

01.01.2008
14:18
[59]

Andruskill [ Pretorianin ]

nie ma h_a we wsi hehe

01.01.2008
14:29
smile
[60]

stealth1947 [ Miejsce na Twoją reklame ]

wpada w ucho.

01.01.2008
15:03
smile
[61]

Foks!k [ Volleball - ]

Z kumplem nauczyliśmy sie tekstu na pamięć, opracowaliśmy układ taneczny :P I robimy furore w klasie jak i szkole ;P xD

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.