m1a87z [ Juggler ]
Komar to jest zwierze K***a jego mać
heheh zwała jaką breche mam z tego :D
posłuchajcie :)
sorry jak było

Orl@ndo [ Reservoir Dog ]
Nice!

lewy rangers [ Generaďż˝ ]
ale brecha z tego

emii [ Generaďż˝ ]
dobre

KOLOSrv [ SiedzącY O ŚwiciE ]
Zarąbiste!!
Jak można to pobrac? Proszę powiedzcie! xD
może ktoś zapoda na rapidshare czy coś?

QamilekQ [ Konsul ]
zaje*****
dagger865 [ Pretorianin ]
wyjechane! przysyłaj takich więcej stary! xD
m1a87z [ Juggler ]
też sie zastanawiam jak to pobrać :D i nie wiem narazie jak :) czekam na ciekawe pomysły :)
modrzew [ Centurion ]
Jak sciągnąć:
Wchodzicie na stronke wklejacie link i sciągacie sobie na dysk :-)
Pshemeck [ Dum Spiro Spero ]
Dosc stara piosenka/tekst bo pamietam ze juz w szkole podstawowej to slyszalem a to bylo dawno temu :D Nie zmienia to faktu ze fajne to jest :)

Igierr [ Isilven ]
całkiem fajne.
KOLOSrv [ SiedzącY O ŚwiciE ]
modrzew - stokrotne dzięki :)

Erazor_XX [ give it to me baby! ]
Piosenka wymiata :)
modrzew [ Centurion ]
=> KOLOSrv
prosze bardzo :-)

wornock [ Armin van Buuren ]
Przyleciała mucha, komara dziewucha, lata koło brzucha, a komar ja rucha !!!

Judith [ Legend ]
Żenada, polot iście dresiarski, nawet się to nie umywa do piosenki do komarach i muchach :]

Azzie [ bonobo ]
Oj wspomnienia :) Spiewalismy to na obozie harcerskim jakies 13 lat temu :))) Wspomnien czar...
m1a87z [ Juggler ]
że to jest takie stare to ja pojęcia nie miałem :D
CreaToN [ Generaďż˝ ]
Może być :)
siekator [ Król Rybak ]
"Czy widzisz komara jak mu dupa swieci?

coolerek-89 [ also known as Cool ]
"Hej czy widzisz komara jak mu dupa świeci ?
Przypie**l mu gazetąąąą wyżej nie poleci " :D
Pocieszne ,wkręciło mi sie i słucham na okrętke :D
m1a87z [ Juggler ]
przy***l mu z gazety on wyżej nie poleci :D"

MatiRonaLDo75 [ LO GANGSTA ]
hłe hłe

Foks!k [ Volleball - ]
Genialne. Slucham w kolko xDD

Kuba Rozpruwacz [ Pretorianin ]
Super!

Macu [ Santiago Bernabeu ]
Prostactwo pełną gęba.

Łyczek [ Legend ]
:)

RockyX [ Konsul ]
:)

marcing805 [ Senator ]
Dobre.

ValkyreX [ Legend ]
Fajne.

Loiosh [ Generaďż˝ ]
Tak glupie, ze az smieszne:)

Marcinkiewiczius [ Formula 1 Fan ]
Może być.

Khameir [ Pretorianin ]
Jakby ktoś chciał sobie pobrać:
Vidos [ Legend ]
Odnośnie komarów.
Lato znów się zbliża
ciepłe noce i gorące dni
nocne życie się zaczyna
i ten Roman coś się zbliża
syczy ci nad uchem
leżysz cały wieczór zły
jego lot cię bardzo męczy
swą muzyką cię zadręczy
To komar
Nadlatuje
Swoją trąbką
Atakuje
Złap komara
Złap za trąbkę
Machnij ręką
Kopnij w głowę
Złap komara za skrzydełko
albo uderz go butelką
jak mu poprzestawiać w głowie
będzie spał spokojnie sobie
To komar
Władysław
Nadlatuje
Swoją trąbką
Atakuje
Złap komara
Władysława
Złap za trąbkę
Machnij ręką
Kopnij w głowę

Kozi89 [ Senator ]
Extra rymy
Adamek22 [ Dr Onan ]
dlaczego pisenka umnie trwa tylko do 1:30

davids89 [ Konsul ]
buhaha
siekator [ Król Rybak ]
Sweetashne

djforever [ Senator ]
Good shit.

dudka [ Legend ]
świetne

eLJot [ a.k.a. księgowa ]
:D

nooze [ Konsul ]
wpada w ucho :)

Wiewiórk [ Szyszka Pospolita ]

Chriso25 [ Konsul ]
Calkiem niezle.

Dym14 [ C L I N I C ]
Stare jak świat. Mimo to nie słyszałem żeby ktoś to śpiewał z melodią. Zawsze śpiewało się na ogniskach :D
bartushan [ zjem Twój mózg ]
Szczerze mowiac prymitywne i nie slysze w tym nic smiesznego hm zal .

Williams [ Generaďż˝ ]
Świetne :)
MP-ror [ Generaďż˝ ]
Tak głupie i prostackie że aż ma swój niepowtarzalny urok :] A muzyczka wpada bardzo w ucho.
Revanisko [ >>>Sith Lord<<< ]
tekst znany ale muzyczka genialnie dobrana :]

Nr1:VitoCorleone [ Pretorianin ]
OK

bekas86 [ Blaugranczyk ]
dobre :)
bikero [ -bitpie- ]
fajny rytm i slowa spoko-chlopaki sie wczuli i dobrze wyszlo
i tak nadal mi sie podoba nagly atak spawacza-(komar) nas rzadzi :)
oo wlasnie widze ze vidos dodal :)
Karl_o [ maniaC ]
hehe, fajne:)

Golem6 [ Gorilla The Sixth ]
Typowa ogniskowa piosnka.
Chociaż u mnie śpiewano troche inną wersję :]

AquaTruskawkowa [ Chor��y ]
o cholera !! ale pociśnięta piosenka :D

Mutant z Krainy OZ [ Legend ]
Przede wszystkim wykonanie jest dobre :)
mrEdDi [ Sygnatariusz ]
dzięki ^^ uśmiałem się mimo kacyka :)
Macco™ [ CFC ]
wątek odkopany z archiwum ale dobrze bo wcześniej tego wątku nie widziałem a piosenka świetna :D
Andruskill [ Pretorianin ]
nie ma h_a we wsi hehe

stealth1947 [ Miejsce na Twoją reklame ]
wpada w ucho.

Foks!k [ Volleball - ]
Z kumplem nauczyliśmy sie tekstu na pamięć, opracowaliśmy układ taneczny :P I robimy furore w klasie jak i szkole ;P xD