
adi-27 [ Pretorianin ]
strona WWW o grze!?
Zachęcam i Polecam strone internetową o niedocenionej a jakże ciekawej grze PREATORIANS:
Link:-->
Tworzymy własne rozgrwki przez internet ,Chciałbym zachecic więcej osób do gry Bo jest nas tylko około 70 ...

adi-27 [ Pretorianin ]
ponawiam! pisze po raz kolejny bo nikt nie dal zadnego komentarza wogóle nic na temat?
Także dołaczecie do grona Legendarnych wojowników... m.i.n!
adi-27 [ Pretorianin ]
kolejny raz zapraszam na strone ... Jak poprzednio pisałem że jest nas 70 ... aż tu nagle skąd ni z owąd ... 80członków Forum...!!!
____________________
____________________
Swink [ CrafterCJR-600FM ]
adi --> nie "up'uj" co 5 min. jest to źle postrzegane. jeśli kogoś zainteresuje ta gra, to sam się wpisze. nie staraj sie uszczęśliwiać kogoś na siłe.
adi-27 [ Pretorianin ]
Kape masz Swink!!! bo jak bys byl troszke (...) zobaczylbyś na Daty chociaz !!!
KorniSHoN 11 [ Szkodnik ]
Najpierw kup se słownik :) a później zakładaj forum :P
Jeremy Clarkson [ Prezenter ]
takie "forum" mnie wcale nie kręcą. GOL rządzi i tyle

maviozo [ Man with a movie camera ]
nie "up'uj" co 5 min
Kape masz Swink!!! bo jak bys byl troszke (...) zobaczylbyś na Daty chociaz !!!
Haha:) to mnie bardziej rozbawiło niż niektóre cytaty z basha:)

adi-27 [ Pretorianin ]
1.Wy sobie kupcie słowniki
2.To nie moje Forum, jestem uzytkownikiem, nie mowilem ze gry-online sa gorsze bo sa lepsze
ale chce zachecic do gry wiecej osob ... PROSTE!
3. Jezeli ktos nie zagra w tą gre to musi byc naprawde "chory"...
4. nie cytowac MNIE... bo tego nie l;ubie
5.to forum udostepnia nowe techniki gry w tą gre i pozwala stac sie Graczem Zaawansowanym ,,,
np. Wygrac na 6 CPU (HARD)
of'fce! i co teraz ...!