kondziol6 [ Centurion ]
Fifa08
Witam, chciałbym się dowiedzieć kto ma już ,,fifa08''??? Czy bardziej ta gra się podoba od fify07 i jakie są nowe 3 ligi??? I czy łatwo się strzela goole czy nie!!! Proszę o odpowiedz!!!
FunMen [ Call of Duty 4ever ]
gorsza od 07...
TajemniczyDonPedro [ Generaďż˝ ]
Ja mam, nie wiem jakie są nowe 3 ligi i wątpie żeby ktoś w nie grał. A gole się strzela trudniej bo umiejętności bramkarzy wzrosły a także obrona przeciwnika jest o wiele lepiej zorganizowana.
PatriciusG [ pink floyd ]
Mój kumpel dzisiaj w szkole strasznie zachwalał...
kondziol6 [ Centurion ]
gorsza od fify 07 to chyba nie może być bo ja najwyższym poziomie wygrywam po 8-0:(
ThomasPL [ Pretorianin ]
GRa jest przepiękna!!!!!!! Jeżeli ktos lubi wygrywanie I gwiazdkową drużyną z barcą na legendarnym leverze to niech odpala Fife 07 bo wtedy rozczaruje się zapykujac w 08!! Tu jest tak jak w prawdziwym meczu! Niewykorzystane akcje się mszczą! nawet I akcja może zadecydowac o przebiegu całego meczu! A nie tak jak w fifie 07
kondziol6 [ Centurion ]
A jest druga liga Polska???
tomekcz [ Polska ]
Rozczarowałem się bardzo, ponieważ po dość ciekawych zapowiedziach liczyłem na naprawdę fajną grę, po 1 meczu chciałem usunąć to badziewie, ale pomyślałem, że może zagram kilka meczu i będzie lepiej, ale było tylko gorzej. Strasznie sztuczne to wszystko, takie plastikowe, zawodnicy zachowują się bardzo nienaturalnie, a do tego moje ulubione zagranie(wypuszczenie w uliczkę) to w ogóle jakaś kompletna pomyłka. Grafika oczywiście beznadziejna, a w szczególności twarze zawodników. W słabszych klubach oczywiście wszyscy wyglądają tak samo.
Mówię tu o wersji na PC, nie wiem jak gra się sprawuje na konsole, podobno lepiej :)
<---Tu jest tak jak w prawdziwym meczu! Niewykorzystane akcje się mszczą! nawet I akcja może zadecydowac o przebiegu całego meczu!
Robert542 [ ]
[7] ---> Nie. A z nowych trzech jest australijska, czeska i chyba irlandzka.
kondziol6 [ Centurion ]
A zrzutów wolnych może strzelać bramkarz???
kondziol6 [ Centurion ]
???
Veriqs [ RASENGAN ]
Kondzio zawsze sie dało z wolnych strzelać
Jesli wybierzesz zeby strzelał wolne to tak
kondziol6 [ Centurion ]
ale czy moze strzelac BRAMKARZ bo zawodnik to wiem ze moze!!!
kondziol6 [ Centurion ]
Bo w fifie07 nie można strzelać BRAMKARZEM.
M5M3 [ Centurion ]
FiFa08 jest to cudowna gra :)W przeciwięstwie do Fify07 lub 06, w 08 sa nowe tryby (gra jednym pilkazem , itd. ). A ponadto gole nie wygladaja tak samo . Polecam gorąco ( jezeli chodzi o 3 ligi to one :
-Polska 1 liga
-Bundesliga 3
-i cos jescze ;P
Jim Raynor [ WeiGhTed CoMpaNioN CuBe ]
jezeli chodzi o 3 ligi to one :
-Polska 1 liga
WTF?? Polska 1(!) liga była już w Fifie 06..
A wg mnie zwalili ten tryb Be A Pro.. Miała byc kamera TPP a jest na normalnym meczu.. Poza tym drużyna (ta w której gram) nie radzi sobie.. tj. wybija na auty bezsensownie (nie tyle wybija co jakis zawodnik wychodzi za linie z pilka), niecelnie podaje i jeszcze wiele różnych rzeczy.. :P