GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Zna ktoś tytuł tej piosenki?

04.10.2007
15:26
[1]

chickenom [ The Ramones ]

Zna ktoś tytuł tej piosenki?

Często leci w radiu, śpiewa ją kobieta, melodia spokojna, uspokajająca.
W refrenie leci coś w stylu "so (cause?) can't sleep".

Z góry dzięki.

04.10.2007
15:27
[2]

wonters [ Photoshop Maniac ]

Chętnie bym Ci pomógł, ale z takiego krótkiego tekstu to nic nie idzie wywnioskować.

04.10.2007
15:33
[3]

Matt [ I Am The Night ]

no jak czesto leci w radiu to rzeczywiscie wszystko juz wiemy.
Zastanow sie gosciu o co prosisz... 0o

04.10.2007
15:35
[4]

chickenom [ The Ramones ]

A co, mam do kabla zanucić jak leci?

Dałem fragment refrenu, w zasadzie tylko to w nim śpiewa, więc w czym problem?

04.10.2007
15:42
[5]

Matt [ I Am The Night ]

gdybys na przyklad sprecyzowal w jakim radiu "leci", to moglo by co nieco pomoc...

04.10.2007
15:44
[6]

...NathaN... [ The Godfather ]

Skoro czesto leci w radiu to nagraj kawałek na komórke i daj na wrzuta.pl - ktos na pewno rozpozna.

04.10.2007
16:15
[7]

wiktordth [ Konsul ]

w jakim radiu leci?

04.10.2007
16:15
[8]

chickenom [ The Ramones ]

rmf

04.10.2007
16:18
[9]

wiktordth [ Konsul ]

słucham codziennie rmf. napisz coś więcej o niej to może ci pomogę.

04.10.2007
16:20
[10]

chickenom [ The Ramones ]

Kuźwa jestem bezsilny, zdążyłem zapamiętać tylko tyle ile napisałem w pierwszym poście.

Jak nagram kawałek, to wstawię go tutaj.

04.10.2007
16:29
smile
[11]

Streetball27 [ Pretorianin ]

Ian van dahl- I can't let you go

04.10.2007
16:29
[12]

wiktordth [ Konsul ]

gdy leci ta piosenka to wchodzisz na www.rmf.fm i na górze pisze co teraz leci>>>


Zna ktoś tytuł tej piosenki? - wiktordth
01.11.2007
15:38
smile
[13]

chickenom [ The Ramones ]

Znalazłem, i bez Waszej pomocy :P

Cranberries - Kiss me

I Wy też kiss mnie into my ass ;)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.