GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

tetris

02.10.2007
05:47
[1]

bikero [ -bitpie- ]

tetris

pamietacie tetrisa i akcje kto jest najlepszy najszybszy itp ?dobre czasy . .ale zapomnijcie o tym co sadzicie o tym ?:


od okolo polowy zaczyna sie akcja a jakies 30 sekund przed masakra

02.10.2007
07:35
[2]

Innocentz [ Generaďż˝ ]

Widziałem program na temat tej gry, gdzie wypowiadał się jej twórca. Osobiście nigdy nie grałem:]

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.