bikero [ -bitpie- ]
tetris
pamietacie tetrisa i akcje kto jest najlepszy najszybszy itp ?dobre czasy . .ale zapomnijcie o tym co sadzicie o tym ?:
od okolo polowy zaczyna sie akcja a jakies 30 sekund przed masakra
Innocentz [ Generaďż˝ ]
Widziałem program na temat tej gry, gdzie wypowiadał się jej twórca. Osobiście nigdy nie grałem:]