GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Gry dla dorosłych

01.10.2007
17:33
smile
[1]

bakaland [ Junior ]

Gry dla dorosłych

weszłam na stronę zarejestrowałam się a tu niespodzianka nie mogę korzystać ze wszystkich gier ponieważ widzę komunikat "gra dla dorosłych" nie chodzi o gry erotyczne. Może ktoś wyjasni mi o co chodzi, jestem osobą pełnoletnią.

01.10.2007
17:34
[2]

endrju771 [ Teleinformatyk ]

Hmm, blokada rodzicielska? xD

01.10.2007
17:36
smile
[3]

dr. Acula [ Led Zeppelin ]

Jest tu wbudowany specjalny program, który sprawdza wiek każdego użytkownika. Nie ma możliwości byś miał 18 lat. Za dalsze próby łamania prawa, możesz ponieść bolesne konsekwencje.

01.10.2007
17:36
[4]

Chacal [ Senator ]

cytując kolegę: mam wrażenie, że to w istocie nie jest ograniczenie wiekowe, tylko test na inteligencję.

01.10.2007
17:37
[5]

Veriqs [ RASENGAN ]

też sobie moge napisać ze jestem pełnoletni ;/ a tam zamiast pelnoletniej osoby jakas 14-15 osoba haha smieszne

01.10.2007
17:39
[6]

Zoe0 [ Pretorianin ]

zgodzę się z <--------Veriqs

01.10.2007
17:39
[7]

bakaland [ Junior ]

blokada- nie nie "wszystko" pełnoletnie

01.10.2007
17:46
smile
[8]

zalo [ Senator ]

dawaj adres tej strony

01.10.2007
17:48
[9]

Veriqs [ RASENGAN ]

zalo masz podała mi na e-mail :D www.teletubisie.pl

01.10.2007
18:29
[10]

bakaland [ Junior ]

Widzę że dyskusja nie ma sensu- wszystkim krzykaczą, miłego wieczoru, życzy 45-cio latka (niestety)

01.10.2007
18:35
smile
[11]

zbm [ I Herd U Liek Mudkipz? ]

krzykaczą

OMG za takie błędy ortograficzne to łapioł

01.10.2007
18:37
smile
[12]

D3O [ Konsul ]

życzy 45-cio latka (niestety)

01.10.2007
18:45
[13]

Soulcatcher [ end of winter ]

bakaland ---> podaj adres do strony na której masz ten komunikat

01.10.2007
18:46
smile
[14]

Stalker1 [ wkurzający typ ]

"wontek" dnia
hahaha

01.10.2007
18:52
[15]

Tołstoj [ Kukuruźnik ]

"wontek" dnia"
Bezapelacyjnie! To może przejść do historii. :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.