
bakaland [ Junior ]
Gry dla dorosłych
weszłam na stronę zarejestrowałam się a tu niespodzianka nie mogę korzystać ze wszystkich gier ponieważ widzę komunikat "gra dla dorosłych" nie chodzi o gry erotyczne. Może ktoś wyjasni mi o co chodzi, jestem osobą pełnoletnią.
endrju771 [ Teleinformatyk ]
Hmm, blokada rodzicielska? xD

dr. Acula [ Led Zeppelin ]
Jest tu wbudowany specjalny program, który sprawdza wiek każdego użytkownika. Nie ma możliwości byś miał 18 lat. Za dalsze próby łamania prawa, możesz ponieść bolesne konsekwencje.
Chacal [ Senator ]
cytując kolegę: mam wrażenie, że to w istocie nie jest ograniczenie wiekowe, tylko test na inteligencję.
Veriqs [ RASENGAN ]
też sobie moge napisać ze jestem pełnoletni ;/ a tam zamiast pelnoletniej osoby jakas 14-15 osoba haha smieszne
Zoe0 [ Pretorianin ]
zgodzę się z <--------Veriqs
bakaland [ Junior ]
blokada- nie nie "wszystko" pełnoletnie

zalo [ Senator ]
dawaj adres tej strony
Veriqs [ RASENGAN ]
zalo masz podała mi na e-mail :D www.teletubisie.pl
bakaland [ Junior ]
Widzę że dyskusja nie ma sensu- wszystkim krzykaczą, miłego wieczoru, życzy 45-cio latka (niestety)

zbm [ I Herd U Liek Mudkipz? ]
krzykaczą
OMG za takie błędy ortograficzne to łapioł

D3O [ Konsul ]
życzy 45-cio latka (niestety)
Soulcatcher [ end of winter ]
bakaland ---> podaj adres do strony na której masz ten komunikat

Stalker1 [ wkurzający typ ]
"wontek" dnia
hahaha
Tołstoj [ Kukuruźnik ]
"wontek" dnia"
Bezapelacyjnie! To może przejść do historii. :)