adern01 [ Legionista ]
Niezwykła muzyka
prawda że mają coś w sobie?
Idi Amin [ Legionista ]
Czy ostatnią dekadę spędziłeś na Czukotce?
Nihil Novi
krooliq3 [ Lucid Dreamer ]
Przypomina mi to trochę Coldplay. Nawet niezłe.
Idi Amin [ Legionista ]
Krooliq->
Przypomina mi to trochę Coldplay. Nawet niezłe.
Przerazające....Jakby krzyk tysięcy gardeł przerwany w jednej sekundzie....
Czy wiesz, ze mówiąc o Radiohead, że "przypomina trochę Coldplay", spowodowałeś, że miliony ludzi na całym swiecie w jednej chwili umarły na konsternację?
adern01 [ Legionista ]
Wydaje mi sie, ze on Interpol porownal do Coldplay

krooliq3 [ Lucid Dreamer ]
Idi Amin >> Koleś... Chodziło mi o Interpol. Pierwszy link.
Idi Amin [ Legionista ]
Mają ze sobą tyle wspolnego, ze grają na gitarach i sa z wysp.
req_ [ wet and dirty ]
Posłuchaj sobie Mars Volty, to sie zdziwisz ;)

jetix200 [ Konsul ]
Ja tam nie widzę podobieństwa.

koobon [ part animal part machine ]
Jezu, Interpol gra jak Coldplay?
W życiu bym się nie domyślił.