GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Niezwykła muzyka

01.10.2007
15:34
[1]

adern01 [ Legionista ]

Niezwykła muzyka





prawda że mają coś w sobie?

01.10.2007
15:40
[2]

Idi Amin [ Legionista ]

Czy ostatnią dekadę spędziłeś na Czukotce?

Nihil Novi

01.10.2007
15:40
[3]

krooliq3 [ Lucid Dreamer ]

Przypomina mi to trochę Coldplay. Nawet niezłe.

01.10.2007
15:42
[4]

Idi Amin [ Legionista ]

Krooliq->
Przypomina mi to trochę Coldplay. Nawet niezłe.

Przerazające....Jakby krzyk tysięcy gardeł przerwany w jednej sekundzie....


Czy wiesz, ze mówiąc o Radiohead, że "przypomina trochę Coldplay", spowodowałeś, że miliony ludzi na całym swiecie w jednej chwili umarły na konsternację?

01.10.2007
15:43
[5]

adern01 [ Legionista ]

Wydaje mi sie, ze on Interpol porownal do Coldplay

01.10.2007
15:43
smile
[6]

krooliq3 [ Lucid Dreamer ]

Idi Amin >> Koleś... Chodziło mi o Interpol. Pierwszy link.

01.10.2007
15:46
[7]

Idi Amin [ Legionista ]

Mają ze sobą tyle wspolnego, ze grają na gitarach i sa z wysp.

01.10.2007
15:59
[8]

req_ [ wet and dirty ]

Posłuchaj sobie Mars Volty, to sie zdziwisz ;)

01.10.2007
16:00
smile
[9]

jetix200 [ Konsul ]

Ja tam nie widzę podobieństwa.

01.10.2007
16:06
smile
[10]

koobon [ part animal part machine ]

Jezu, Interpol gra jak Coldplay?
W życiu bym się nie domyślił.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.