GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Pytanie z angielskiego

01.10.2007
15:05
[1]

adern01 [ Legionista ]

Pytanie z angielskiego

Hej, chciałbym napisać "chciałbym zaprosić was na przyjecie pożegnalne". Napisałem " I wanna invite you to " i nie wiem co dalej :p pomózcie biednemu człekowi

01.10.2007
15:07
[2]

Idi Amin [ Legionista ]

"I wanna invite to my wanna"

To ma byc oficjalne zaproszenie? Bo jeśli tak, to wypadałoby tę wannę wyrzucic

01.10.2007
15:08
[3]

peter123456 [ Sun of a Beach ]

Ja bym napisał "I want to invite you to the farewell party"
Tylko nie wiem czy "party" tu pasuje :P
Albo zamiast "to the" to "for my"

01.10.2007
15:08
[4]

Matt [ I Am The Night ]

...a farewell party.

01.10.2007
15:08
[5]

koziolekl [ Generaďż˝ ]

I would like to invite you for the farewell party.

01.10.2007
15:10
[6]

adern01 [ Legionista ]

thx ;p

a ty admin lepiej naucz sie czytac

01.10.2007
15:22
[7]

milanista [ Brother Of Metal ]

to ty sie naucz ze "wanna" (tak samo jak gotta, ain't, gonna itp) jest bardzo nieformalnym zwrotem i w zaproszeniach nie ma prawa sie znalezc

koziolekl dobrze napisał, chociaz chyba powinno byc "a party", a dopiero w nastepnych zdaniach "the farewell party"; wzglednie "my farewell party", "the farewell party I'm organizing on.."

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.