Sunbeach [ Legionista ]
Czy warto kupić monitor Asus MW201U
Witam! Chciałbym zakupić ten monitorek, ale jestem ciekaw co o nim sądzicie? A może ktoś z was go posiada? A jakie wg. was są najlepsze 20 calowe panoramki do 1000 zł?
mirencjum [ operator kursora ]
Bardzo niska cena zwraca uwagę: 1100 zł za 20-calowy, dobrze wyposażony monitor o rozdzielczości 1680x1050 pikseli to prawdziwa okazja. Dla tych, którzy monitora używają również do oglądania filmów, bardzo ważna będzie informacja o zgodności MW201u z protokołem HDCP przy połączeniu cyfrowym DVI. Producent deklaruje stosunkowo wysoki kontrast panelu LCD, jednak w rzeczywistości jest on o ponad połowę słabszy. Kąty widzenia też nie imponują, co dostrzeżesz, patrząc na ekran z góry lub z boku - obraz traci wyrazistość i kontrastowość. Kiepska jest ponadto równomierność podświetlenia matrycy, wynosząca tylko 76 procent (średnia to 80 procent). Natomiast krótki czas reakcji - 2 ms i zminimalizowanie smużenia powodują, że monitor nadaje się dla graczy.
Sunbeach [ Legionista ]
Dzięki, ale to czytałem już wcześniej. Chodzi mi o wasze opinie i ewentualnie opinie tych którzy mają ten monitor lub też polecają dużo bardziej inne 20 calowe panoramy do 1000 zł.