Axl2000 [ Hohner ]
Dream Theater w Wawie (Torwar) 02.10.2007
Idzie ktoś? Bodaj od 19 sie zaczyna, bilety 120zł, dzisiaj sie dowiedzialem...chyba sie skusze :)

Lukas von Hohensalza [ Centurion ]
Z największą chęcią chciałbym tam być ponieważ Dreamy są moim ulubionym zespołem lecz mieszkam 3 godz. od Wawy i w tym czsie mam inauguracje studentów I roku, więc kicha. Może za rok.