GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Dream Theater w Wawie (Torwar) 02.10.2007

01.10.2007
10:56
[1]

Axl2000 [ Hohner ]

Dream Theater w Wawie (Torwar) 02.10.2007

Idzie ktoś? Bodaj od 19 sie zaczyna, bilety 120zł, dzisiaj sie dowiedzialem...chyba sie skusze :)

01.10.2007
11:40
smile
[2]

Lukas von Hohensalza [ Centurion ]

Z największą chęcią chciałbym tam być ponieważ Dreamy są moim ulubionym zespołem lecz mieszkam 3 godz. od Wawy i w tym czsie mam inauguracje studentów I roku, więc kicha. Może za rok.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.