Didier z Rivii [ life 4 sound ]
szukam motywu muzycznego z horrorów...
potrzebuje dzwieku wystapujacego czesto w starych horrorach w momencie poprzedzajacym cos straszego, mam nadzieje ze kojarzycie o co mi chodzi, to takie "iii iii iii iii iii" inazej tego wyjasnic chyba nie potrafie ;)
<_Goral_> [ Pretorianin ]
hehee wiem o co chodzi ale nie potrafie znalezc :P btw to tez by mi sie przydal :)
ed Lutz--> dasz rade udostepnic na jakims serwerku ? :)
Lutz [ Senator ]
mam taki dzwonek w telefonie :)
<_Goral_> [ Pretorianin ]
jeszcze raz spytam, Lutz--> dasz rade to zrobic ? :)

Didier z Rivii [ life 4 sound ]
znalazlem :D

Karl_o [ maniaC ]
Didier ---> dobre, przyda mi sie ;)