GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

szukam motywu muzycznego z horrorów...

01.10.2007
10:09
[1]

Didier z Rivii [ life 4 sound ]

szukam motywu muzycznego z horrorów...

potrzebuje dzwieku wystapujacego czesto w starych horrorach w momencie poprzedzajacym cos straszego, mam nadzieje ze kojarzycie o co mi chodzi, to takie "iii iii iii iii iii" inazej tego wyjasnic chyba nie potrafie ;)

01.10.2007
11:33
[2]

<_Goral_> [ Pretorianin ]

hehee wiem o co chodzi ale nie potrafie znalezc :P btw to tez by mi sie przydal :)

ed Lutz--> dasz rade udostepnic na jakims serwerku ? :)

01.10.2007
11:35
[3]

Lutz [ Senator ]

mam taki dzwonek w telefonie :)

01.10.2007
19:44
[4]

<_Goral_> [ Pretorianin ]

jeszcze raz spytam, Lutz--> dasz rade to zrobic ? :)

02.10.2007
00:04
smile
[5]

Didier z Rivii [ life 4 sound ]



znalazlem :D

02.10.2007
06:43
smile
[6]

Karl_o [ maniaC ]

Didier ---> dobre, przyda mi sie ;)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.