GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Gothic 3 wielki problem

01.10.2007
06:59
smile
[1]

o007 [ Junior ]

Gothic 3 wielki problem

Mam oryginalnego gothica 3 zainstalowałem włączyłem ale niema napisów ani menu prosze pomóżcie

01.10.2007
07:00
[2]

szogun007 [ Generaďż˝ ]

Ściągnij patcha... może pomoże. Gothic3 ma to do siebie, że posiada dużą liczbę błędów.

01.10.2007
07:02
[3]

o007 [ Junior ]

mam patha chyba 1.12 był na dodatkowej płytce

01.10.2007
07:09
[4]

szogun007 [ Generaďż˝ ]



tu masz patcha 1.31

o wiecej sie mnie nie zapytuj bo jestem operatorem "rozbudowanego kalkulatora" a nie komputera :P wiec nie gralem :)

Powodzenia :)

01.10.2007
09:10
smile
[5]

mirencjum [ operator kursora ]

Samo posiadanie oryginalnego Gothic 3 nie gwarantuje Ci, że zagrasz w tą ciekawą grę. Musisz jeszcze spełnić przynajmniej minimalne wymagania sprzętowe, mieć zainstalowane nowe sterowniki karty graficznej i DirectX.

01.10.2007
09:35
[6]

Genetyk [ Konsul ]

może w pomocy technicznej dystrybutora coś pomogą

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.