
o007 [ Junior ]
Gothic 3 wielki problem
Mam oryginalnego gothica 3 zainstalowałem włączyłem ale niema napisów ani menu prosze pomóżcie
szogun007 [ Generaďż˝ ]
Ściągnij patcha... może pomoże. Gothic3 ma to do siebie, że posiada dużą liczbę błędów.
o007 [ Junior ]
mam patha chyba 1.12 był na dodatkowej płytce
szogun007 [ Generaďż˝ ]
tu masz patcha 1.31
o wiecej sie mnie nie zapytuj bo jestem operatorem "rozbudowanego kalkulatora" a nie komputera :P wiec nie gralem :)
Powodzenia :)

mirencjum [ operator kursora ]
Samo posiadanie oryginalnego Gothic 3 nie gwarantuje Ci, że zagrasz w tą ciekawą grę. Musisz jeszcze spełnić przynajmniej minimalne wymagania sprzętowe, mieć zainstalowane nowe sterowniki karty graficznej i DirectX.
Genetyk [ Konsul ]
może w pomocy technicznej dystrybutora coś pomogą