GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Ktora karta jest szybsza (starocie) ?

01.10.2007
02:25
[1]

Dayton [ Senator ]

Ktora karta jest szybsza (starocie) ?

Hej

Chce zapytac na forum, bo obie karty sa stare jak swiat, i ciezko jakies testy znalezc, potrzeba mi to do second pc wiec nie zalezy mi specialnie, ale jedna musze wybrac, (bo kolejna idzie do sprzedania z innym rupiatum kompem) to wole wybrac lepiej ;)

jest radeon 9000 i gforce 3 ti 200

co wedug Was jest wydajniejsze ?

sprawdzalem tutuaj : i wychodiz ze jednak gforce jest ciut lepszy, ale jak jest w praktyce ? :)

01.10.2007
06:45
[2]

Loczek [ El Loco Boracho ]

Ge Force'a nie miałem ale Radka 9000 wciąż mam w starym kompie... I z tego co pamiętam w testach faktycznie wypadała nieco wolniej niż Ge Force.

ALE - Radek obsluguje DX'a 8.1, a GF 8.0. Różnica wbrew pozorom dosyć istotna bo DX 8.1 to pierwsze Pixel Shadery :)

01.10.2007
06:52
[3]

Aceofbase [ El Mariachi ]

GF 3 rowniez posiadaly shadery, choc w nizszej wersji, z racji spelniania standardow dx 8 miast dx 8.1

01.10.2007
06:55
[4]

Loczek [ El Loco Boracho ]

A to przepraszam za wprowadzanie w błąd... byłem pewien, że pierwsze shadery to właśnie DX 8.1 :P

01.10.2007
16:58
[5]

Ward [ Senator ]

ten radeon ma shadery w wersji 1.4 a gf 1.1
malutka różnica

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.