GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Internet z komórki - ERA, NOKIA

01.10.2007
00:09
[1]

yzmaster [ Junior ]

Internet z komórki - ERA, NOKIA

Chciałbym wykorzystać swoją Nokie 3650 jako modem. MMS i GPRS w telefonie jest skonfigurowany. Do łączenia przez Bluetooth mam użyć blue soleil? Co i jak mam jeszcze skonfigurować? Jakie stworzyć połączenie? Czy potrzebne mi są jeszcze jakieś inne ustawienia?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.