yzmaster [ Junior ]
Internet z komórki - ERA, NOKIA
Chciałbym wykorzystać swoją Nokie 3650 jako modem. MMS i GPRS w telefonie jest skonfigurowany. Do łączenia przez Bluetooth mam użyć blue soleil? Co i jak mam jeszcze skonfigurować? Jakie stworzyć połączenie? Czy potrzebne mi są jeszcze jakieś inne ustawienia?