GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Doradzcie mi. Jak sie ubrac 1 padziernika?

30.09.2007
23:22
[1]

pikolo [ KCM:* ]

Doradzcie mi. Jak sie ubrac 1 padziernika?

Zastanawiam sie w co mam sie odziac na inauguracje roku akademickiego? Czy ubior "luźny" (jeansy,sweter,buty adidasy) bylby dobry? Czy moze ubrac sie w garniak?

30.09.2007
23:23
[2]

Luzer [ Music Addict ]

Garniak

30.09.2007
23:25
[3]

Czesiek_Alcatraz [ Senator ]

nie iść

30.09.2007
23:25
[4]

War [ War never changes ]

Skoro 1 października, to jest to pewnie uroczysta inauguracja. Czyli garniak.

30.09.2007
23:26
[5]

pecet007 [ - ]

Polecam to co Czesiek, i w ogóle tutaj jest pewna dyskusja o tym ;) https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=6914081&N=1

30.09.2007
23:27
[6]

Luzer [ Music Addict ]

Czesiek_Alcatraz - na pierwszym roku obecnosc jest obowiazkowa

30.09.2007
23:28
[7]

wysia [ Senator ]

Wybierz ktorykolwiek wariant, zrobisz furore.

Luzer --> Sprawdzaja obecnosc? Gdzie? W jaki sposob?


Doradzcie mi. Jak sie ubrac 1 padziernika? - wysia
30.09.2007
23:28
[8]

Aceofbase [ El Mariachi ]

a nie miales imm... imma...ejaku... bardzo trudnego slowa wczesniej?

30.09.2007
23:29
[9]

pikolo [ KCM:* ]

no i po wypowiedziach Czeska jestem w coraz wiekszym kompocie. Pytanie: czy na rozpoczeciu roku nie daja czasem indexu, ligitymacji?? szczerze to bardziej zalezy mi na tych dok. niz na samym rozpoczeciu, choc warto przyjsc przynajmniej raz. ale dalej ciezy na mnie fatum pytania co wlozyc?

30.09.2007
23:32
[10]

Czesiek_Alcatraz [ Senator ]

na pierwszym roku obecnosc jest obowiazkowa
To ciekawe. U mnie na uczelni (państwowej) nie była.

no i po wypowiedziach Czeska jestem w coraz wiekszym kompocie. Pytanie: czy na rozpoczeciu roku nie daja czasem indexu, ligitymacji?? szczerze to
Nie iść miałem na myśli oficjalne rozpoczęcie, czyli przemówienie rektora bla bla etc. Legitymacja i indeks. Takie rzeczy otrzymuje się przed początkiem roku akademickiego, przynajmniej tak było :|

edit: senność robi swoje

30.09.2007
23:32
[11]

Stranger [Gry-OnLine] [ Spookhouse ]

Ja na zaocznych mam inauguracje. Chodzę na nie, a raczej zjawiam się tylko na chwilkę żeby wpisać się na listę. :) Garniak obowiązkowy.

30.09.2007
23:33
[12]

pecet007 [ - ]

na pierwszym roku obecnosc jest obowiazkowa
To ciekawe. U mnie na uczelni (państwowej) nie była.

u mnie podobnie na UJ, nie mniej dzwoniłem pare dni wcześniej do sekretariatu, co by się upewnić, a indeksy i tak rozdawali przez cały tydzień, i następny chyba też ;)
edit: a legitymacje u nas były pod koniec października dopiero, bo jakieś ultra nowoczesne niby plastikowe, sprowadzane z warszawy czy coś ;p

30.09.2007
23:35
[13]

Luzer [ Music Addict ]

No to moze akurat tylko u mnie bylo napisane dosc wyraznie "obecnosc obowiazkowa" z capslockiem i 3 wykrzyknikami na koncu.

wysia - podpisujesz jakas tam przysiege, rozdaja indeksy i legitymacje wiec nietrudno namierzyc kto sie nie zjawil

30.09.2007
23:35
[14]

pikolo [ KCM:* ]

dobra niewazne... ;) tak czy siak jutro bedzie jutro a po jutrze bedzie wtorek !! thx for all odp. narazie.

30.09.2007
23:37
[15]

Aceofbase [ El Mariachi ]

"na pierwszym roku obecnosc jest obowiazkowa
To ciekawe. U mnie na uczelni (państwowej) nie była."


u mnie na politechnice byla, zreszta cala sprawa byla z rozmachem sporawym wykonana, feta, wazne osobistosci, panie z dziekanatu wyskakujace z tortu w samej bieliznie itepe.

w kazdym badz razie znajomy jeden moj, ktory sie na tejze hucznej imprezie nie pojawil, musial pozniej dwa miesiace czekac na indeks, gdyz aby go otrzymac trza mu bylo wpierw na dywaniku u dziekana-szatana uroczysta przysiege skladac...

30.09.2007
23:39
[16]

sparrhawk [ Mówca Umarłych ]

Ja ani razu nie byłem u siebie na inauguracji. Ludzie, którzy byli ubrali się zwyczajnie. Większość patrzyła na tych w garniturze, jak na cudaków. Więc zanim radzicie, lepiej się dowiedzieć, co to za uczelnia.

30.09.2007
23:51
[17]

Garion [ Konsul ]

pecet007 -> Niemniej warto było pojawić się na inauguracji wydziałowej (UJ FAIS), przed dwoma laty po immatrykulacji zorganizowali wykład o smokach... ;)

30.09.2007
23:59
smile
[18]

Shilka the Red [ Ponury Grzybiarz ]

a po co ci indeks w pazdzierniku hehehe mamie pokazac:PP
ja swoj dostalem gdzies w styczniu dopiero a legitymacje staroscina rozdawala, jak nie przyjdziesz to cie przeciez nie skresla, skresla cie pewnie dopiero w lutym/marcu tak jak i 2/3 twoich wytrwalych kolegow/kolezanek, zalezy gdzie poszedles:]

01.10.2007
00:04
[19]

Idi Amin [ Legionista ]

Luzer-> Wszedzie jest napisane "Obecnosc obowiązkowa", a i tak legitki i indeksu nikt ci z sekretariatu nie schowa, przychodzisz, odbierasz, przysięge do podpisania masz w indeksie, wiec jak ci sprawdzą, kiedy ją podpisałeś? Węglem C-14?

01.10.2007
00:04
smile
[20]

Ogon. [ Uzależniony od Marysi ]

heh... przynajmniej wiesz kiedy i o której masz rozpoczęcie - moja dziewczyna na Akademii medycznej w Warszawie nie ma pojęcia co, gdzie i jak. Straszny burdel :)

01.10.2007
00:16
[21]

Luzer [ Music Addict ]

Idi Amin - naprawde taki to problem przyjsc przynajmniej na to pierwsze rozpoczecie roku w nowej szkole? Przy nastepnych wiadomo ze jak sie wpada, to conajwyzej zeby skoczyc na browarka, ale za tym pierwszym razem wypada sie zjawic jak nalezy.

01.10.2007
00:19
[22]

Idi Amin [ Legionista ]

Gdybym sie przejmował co wypada a co nie, to bym już dawno ocipiał.

Ale błagam, jak już cię sumienie gryzie i chcesz koniecznie isc, to chociaż bez gajera, i tak nikt na to nie parzy.

01.10.2007
00:30
[23]

Luzer [ Music Addict ]

Ja narazie nie ocipialem, wiec az takiej krzywdy sobie nie wyrzadzilem przychodzac na rozpoczecia.

01.10.2007
00:52
smile
[24]

Cypher. [ a piece of strange ]

bylem rok temu kiedy zaczynalem i zaluje, indeksow tez nie dawali wiec sensu nie ma :P co do garnitura to tez nie koniecznie, byli ludzie w garniakach i byli tez zupelnie normalnie, ja mialem jeansy, biala koszule i marynarke i ani sie nie wyroznialem na - ani na + a czulem sie dobrze i chyba to najwazniejsze, na egzaminach zreszta tez tak poszedlem i jakos nie mialem przez to problemow wiec uwazam ze jak ktos lubi chodizc w garniakach to niech idzie jak ktos nie przepada to niech sie nie zmusza,a na to rozpoczecie bym nie szedl :P

01.10.2007
01:00
smile
[25]

Dunkan Mlodszy [ Franek Kimono ]

Wogole formalzim na uczelniach troche zelzal. W garniturze chodze na egzaminy ustne, na pisemne to nawet jakbym w dresie przyszedl nic by sie nie stalo :)

01.10.2007
01:06
[26]

Loczek [ El Loco Boracho ]

Dunkan: no nie wszędzie. Jakbym u mnie nie przyszedl w garniturze (albo chociaz jakos bardziej elegancko ubrany) na egzamin to bym wyglądał jak idiota :P

01.10.2007
01:10
smile
[27]

arthemide [ Prawdziwa kobieta ]

Garnitur ---------->


Doradzcie mi. Jak sie ubrac 1 padziernika? - arthemide
01.10.2007
01:35
[28]

Dunkan Mlodszy [ Franek Kimono ]

Loczek---> no oczywiscie co uczelnia to obyczaj :), ja akurat mowilem o swojej.

01.10.2007
02:05
[29]

Imix [ SG-1 ]

Po co isc na to? przeciez to strata czasu... Index i legitke sobie w sekretariacie odbierzesz kiedy chcesz...

01.10.2007
02:22
smile
[30]

The LasT Child [ MPO GoorkA ]

Inauguracja? ;)

01.10.2007
06:07
[31]

Vader [ Legend ]

Zarzuć jakas marynareczke i tyle. A i lepiej przyjsc, bo trzeba podpisac jakiś świstek z BHP.

01.10.2007
11:17
[32]

Behemoth [ Metyl ]

Luz, blues inferno hell mode styl.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.