GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Gothic I Pomocy!!

30.09.2007
20:36
[1]

silvestro150 [ Centurion ]

Gothic I Pomocy!!

Witam! Właśnie przyłączyłem si do Bractwa Śniącego i dostałem od Cor Caloma zadanie żeby znaleźć gdzieś w nowym obozie ludzi którzy produkują ziele. Byłem w nowym obozie i niczego się nie dowiedziałem!!! Pomóżcie co trzeba zrobić!!!!!

01.10.2007
07:00
[2]

o007 [ Junior ]

w nowym obozie jest taki koleś baal jakiś tam to niego masz iść

01.10.2007
07:12
[3]

szogun007 [ Generaďż˝ ]

Z tego co sie orientuje to teren Nowego Obozu zaczyna sie trochę wcześniej niż jest brama do samego miasteczka. Wiem, ze gdzieś niedaleko wejścia po lewej są skały... no taka typowa góra... gdzieś niedaleko jest wnęka (jaskinia) i tam siedzą Niebiescy i produkują marysię.

01.10.2007
15:19
smile
[4]

silvestro150 [ Centurion ]

No i kicha!!!! U ballów byłem i nic a koło nowego obozu jest jaskinia ale tam jest tylko kilka kretoszczurów i trochę wody!!!
Jeśli ktoś wie co zrobić to piszcie!!!!

01.10.2007
15:21
[5]

deTorquemada [ I Worship His Shadow ]

Jest jaskinia, faktycznie ... niedaleko zatopionych domów, jeszcze przed wejściem do Nowego Obozu, tam kolesie coś robią, mają różne butelki itd .. dokładnie nie wiem co, bo kiedy grałem, to ich wyrżnąłem ;)

01.10.2007
15:30
smile
[6]

silvestro150 [ Centurion ]

Jest!!! Znalazłem ich wielkie dzieki deTorquemada!!!

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.