silvestro150 [ Centurion ]
Gothic I Pomocy!!
Witam! Właśnie przyłączyłem si do Bractwa Śniącego i dostałem od Cor Caloma zadanie żeby znaleźć gdzieś w nowym obozie ludzi którzy produkują ziele. Byłem w nowym obozie i niczego się nie dowiedziałem!!! Pomóżcie co trzeba zrobić!!!!!
o007 [ Junior ]
w nowym obozie jest taki koleś baal jakiś tam to niego masz iść
szogun007 [ Generaďż˝ ]
Z tego co sie orientuje to teren Nowego Obozu zaczyna sie trochę wcześniej niż jest brama do samego miasteczka. Wiem, ze gdzieś niedaleko wejścia po lewej są skały... no taka typowa góra... gdzieś niedaleko jest wnęka (jaskinia) i tam siedzą Niebiescy i produkują marysię.

silvestro150 [ Centurion ]
No i kicha!!!! U ballów byłem i nic a koło nowego obozu jest jaskinia ale tam jest tylko kilka kretoszczurów i trochę wody!!!
Jeśli ktoś wie co zrobić to piszcie!!!!
deTorquemada [ I Worship His Shadow ]
Jest jaskinia, faktycznie ... niedaleko zatopionych domów, jeszcze przed wejściem do Nowego Obozu, tam kolesie coś robią, mają różne butelki itd .. dokładnie nie wiem co, bo kiedy grałem, to ich wyrżnąłem ;)

silvestro150 [ Centurion ]
Jest!!! Znalazłem ich wielkie dzieki deTorquemada!!!