
KANTAR1 [ Symulator Interfejsu ]
Garry's mod - pytanie
Przeglądając wątek o Half-life 2 mówiłem sobie w myslach: "Jak ja bym chciał mieć tą gre". Lecz nagle mnie olśniło: "!!! Ja mam tą gre!" Przypomniało mi sie, że dostałem ją kiedyś na urodziny, ale zamiast grać wyrzuciłem w czarny kąt... I mam do was pytanie, podobno do tej gry jest coś takiego jak Garry's mod (chyba tak to sie nazywało). Czy ktoś z was może mi powiedzieć do czego on służy???

darek_dragon [ 42 ]
Garry's mod pozwala ci bawić się obiektami i silnikiem fizycznym gry - wysadzać różne rzeczy, rzucać w powietrze ludźmi, rozbijać samochody itp. Na YouTube masz pełno filmików z tego.
Conroy [ Dwie Szopy ]
KANTAR1 [ Symulator Interfejsu ]
A objaśni mi ktoś jego obsługe (lub da linka do instrukcji tego mod-a)? A da sie, w tym modzie zaprogramować coś typu, hmm..., żeby jakiś facet cały czas szedł przed siebie? :)