GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Hamachi ,,grajmy razem''

14.09.2007
16:42
smile
[1]

glen dżonson [ mistrz IBF ]

Hamachi ,,grajmy razem''


Hamachi to program tworzący wirtualną sieć LAN ,czyli stwarza nam możliwość grania w prawie każdą gre ,tak jakby byliśmy w jednej sieci osiedlowej.

ściągamy:


tworzymy lub dołączamy do sieci do której znamy nazwe i hasło

W tym wątku podawajcie propozycje w jakie gry chcecie grać i ustawiamy sie na wspólne giercowanie.



ja ze swojej strony szukam graczy na:Medieval total war wiking invasion
F1 challenge 2007 hybryda 3 v2 by race


Hamachi  ,,grajmy razem'' - glen dżonson
14.09.2007
17:12
[2]

glen dżonson [ mistrz IBF ]

Zauważyłem w naruszeniach regulaminu że ten post został pare razy pokazany.
Zaprzeczam plotką jakoby rzekomo ,ten wątek miał być propagowaniem piractwa.
Ma tylko na celu znalezienie osób z którymi chcesz zagrać w jakąś gre ,a serwerów już np:niema
Hamachi jest absolutnie legalnym programem.

14.09.2007
17:32
smile
[3]

lazurek [ Konsul ]

gry w które mogłbym pograć ;)
TQIT
Heroes III lub V
NFS MW
fifa07

02.05.2008
13:59
smile
[4]

dawidekes [ Legionista ]

Ja moge zagrac w warcrafta 3 TFT.
Nazwa mojej sieci : WarcraftTFT1.21a
Hasło : Frozen Throne
Wersja warcrafta 1.21a
Zapraszam :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.