
glen dżonson [ mistrz IBF ]
Hamachi ,,grajmy razem''
Hamachi to program tworzący wirtualną sieć LAN ,czyli stwarza nam możliwość grania w prawie każdą gre ,tak jakby byliśmy w jednej sieci osiedlowej.
ściągamy:
tworzymy lub dołączamy do sieci do której znamy nazwe i hasło
W tym wątku podawajcie propozycje w jakie gry chcecie grać i ustawiamy sie na wspólne giercowanie.
ja ze swojej strony szukam graczy na:Medieval total war wiking invasion
F1 challenge 2007 hybryda 3 v2 by race
glen dżonson [ mistrz IBF ]
Zauważyłem w naruszeniach regulaminu że ten post został pare razy pokazany.
Zaprzeczam plotką jakoby rzekomo ,ten wątek miał być propagowaniem piractwa.
Ma tylko na celu znalezienie osób z którymi chcesz zagrać w jakąś gre ,a serwerów już np:niema
Hamachi jest absolutnie legalnym programem.

lazurek [ Konsul ]
gry w które mogłbym pograć ;)
TQIT
Heroes III lub V
NFS MW
fifa07

dawidekes [ Legionista ]
Ja moge zagrac w warcrafta 3 TFT.
Nazwa mojej sieci : WarcraftTFT1.21a
Hasło : Frozen Throne
Wersja warcrafta 1.21a
Zapraszam :)