GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Filmiki z gier

12.09.2007
19:18
smile
[1]

Khameir [ Pretorianin ]

Filmiki z gier

Nie wiem czy dobra kategoria na początek :)

Otóż postanowiłem sobie z nudów porobić jakieś krótkie filmy z moich ulubionych gierek. Używam do tego Windows Movie Maker i nowego frapsa (triala).
Po pierwsze, fraps niestety ma możliwość zapisywania tylko 30 sec. filmiku. Poza tym może to nie przeszkadza, ale na górze mam napis ze stroną frapsa. Mam słaby komputer więc też jak nagrywam to czasem mocno klatkuje. Jest może coś podobnego do Frapsa, tylko że darmowe i bez żadnych ograniczeń? I żeby podczas nagrywania mocno nie klatkowało :)
Po drugie, jak już skleję film, wstawię pasującą muzę, w WMM na podglądzie jest wszystko ładnie. Jednak jak już zapiszę film, to co chwilę obraz się zcina, jest rozmyty, czasem widać w tle duże kolorowe piksele. Może coś źle ustawiam? Może wymienić WMM na co innego? Niezbyt ładnie się taki film prezentuje.

Można prosić o jakieś rady?

12.09.2007
20:04
[2]

Goozys[DEA] [ ]

Osobiście nic lepszego od FRAPS nie znam. Jest jeszcze HyperCam lub Snag It, ale korzystałem z tych programów dość dawno i nie pamiętam czy w jakiś sposób spowalniały one pracę komputera. Dysponuję komputerem, jak w stopce i nie mam najmniejszych problemów z nagrywaniem filmów właśnie FRAPSem. Obróbka nagranych filmów, to już program PowerDirector, który jest bardzo prosty w obsłudze. Co zaś się tyczy kolorowych kwadracików, taka to już przypadłość WMM.

12.09.2007
20:29
[3]

Khameir [ Pretorianin ]

Dzięki, wypróbuję PowerDirectora. Jednak potrzebny mi prosty program do nagrywania filmów z GIER, bo potrzebuję więcej niż fragment 30sec :/. HyperCam lepszy raczej do robienia prezentacji okienek pulpitu itp.

Edit
szczena mi opadła jak zobaczyłem ile to zajmuję, a po moim łączu to będzie się ściągało dłuugo. Nie ma czegoś mniejszego?

12.09.2007
21:28
[4]

Goozys[DEA] [ ]

FRAPS jest na eMule :P Nie żebym namawiał do złego... A co do PowerDirector, fakt sporo waży, ale jest naprawdę fajnym programem.

© 2000-2021 GRY-OnLine S.A.