GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Baldur's Gate - część 40

22.08.2002
10:38
smile
[1]

Bullzeye_NEO [ Boodnock Saint ]

Baldur's Gate - część 40

...
Twoja Historia zaczyna się wśród tych rozległych sal pełnych wiedzy. Pod opieką mędrca Goriona upłynęło Ci bez mała dwadzieścia lat. Wychował Cię jak ojciec, karmiąc niezliczonymi opowieściami o bohaterach, potworach, kochankach, bitwach i tragediach. Jednej wszakże nigdy Ci nie opowiedział : historii dotyczącej twojego pochodzenia i dziedzictwa. Wiadomo Ci jedynie, że jesteś sierotą o nieznanej przeszłości...
...

Gawędzą i zabijają problemy :

- Aschman, wystarczy tyle, że Asch w językach gemańskich znaczy zadek, jest średniowiecznym palestyńczykiem, uwielbia wysadzać się kulami ognia ;)
- Attyla,wódz Hunów,dzielny przewodnik ku świetlanej przyszłości wątku
- mgr.Aurelinus,strażnik moralności,znajacy tajniki tworzenia dodatków,jak i rzeczy z tym związanych
- Ayertienna,siedzi zawsze w kąciku i mówi półgłębkiem,przestraszona,że jakiś stary olbrzym zwrócina nią uwagę.
- BarD ,rymiarz i prześmiewca-jak to bard,jest ciężko szurnięty, do inteligentniejszych od siebie osób zwraca się per "burolu" ;)
- Belt,przewodniczący przyjacielskiego nam wątku o BG II,raczy mawiać;hehe,i tak do mnie wtraficie!
- Bullzeye_NEO,fan wywaru z rzepy,należy do NATF - Nadrzędnych Admirałów Tropcieli Faerunu
- Dwalin , mężny krasnolud, zakochany w swoim toporze, mieszkający na dalekiej północy
- Earina , znana w świecie zabójczyni ogrów-magów.Strzeżcie się!
- gofer ,stary jak świat,widocznie po praniu mózgu,bo wiele rzeczy zapomniał,założyciel pierwszego wątku o BG
- Grjgori ,podobnie jak Aurelius,tyle tylko że zajmuje się odrobaczaniem czegoś tak wspaniałego,czym jest TDD
- Ines ,wiecznie pomykająca,szczęśliwa,wchodząca i wychodząca
- Mr. Kalgan rzadko wpadający,ale jak już to hucznie i z okrzykiem:Dawać dodatek!!!
- Regis ,to takie niewiadomo co,czasem zapyta,czasm odpowie,nikt nie wie jakie myśli ma na głowie
- Valencis ,Chodząca encyklopedia świata BG,w quizie rzuć wyzwanie i wygraj-to dopiero zdanie!
- Zawisza Czarny,dawny Yossarin,ale dla alkoholu trza się poświęcać!
- Xelloss ,tajemniczy mag o ogromnej sile, ciągle się o coś pyta, ciągle dostaje odpowiedź, ale i tak to zapomina ;)
- @@@ ,niestety,miejsce,gdzie miał zwyczaj siedzieć zarekwirowane,i pozostał tylko tajemniczy napis...

Wejdź na szlak przygody, czekamy na Ciebie - uważaj ogrzy mag ostrzy sobie na Ciebie zęby, hordy giberlingów kryją się wśród drzew, martwi wstają z grobów, a syreny zwodzą wędrowców na manowce!!! Piękne wojowniczki przemierzają leśne ścieżki wespół z dzielnymi swymi towarzyszami,a bardowie snują swe pieśni...

22.08.2002
10:44
[2]

Earina [ Konsul ]

Attyla ---> buty to wązna sprawa dla obieżyświata. Powiedzcie, jakie questy powinny mi się trafić w kniejach otulisko, bo jakoś tak mało ich było, jak na tyle lokacji

22.08.2002
10:44
[3]

Ayertienna [ Konsul ]

Bullzeye biorac pod uwage moj wzrost trudno Ci bedzie znalesc olbrzyma ktory by mnie przestraszyl wiec next time prosze o zmiane (albo sie obraze i sobie pojde i juz nie wroce ! )

22.08.2002
10:47
smile
[4]

Attyla [ Legend ]

Jak mozesz Kwiatuszku umieszczac tu obrazki faceta w neglizu?!!! Niechby chociaz pidzame zmienil na cos odpowiedniejszego!:-)))

22.08.2002
10:49
smile
[5]

Bullzeye_NEO [ Boodnock Saint ]

Nie, nie rób tego ! Już zmieniam dla naszego ekhm... twojego dobra ;) Gawędzą i zabijają problemy : - Aschman, wystarczy tyle, że Asch w językach gemańskich znaczy zadek, jest średniowiecznym palestyńczykiem, uwielbia wysadzać się kulami ognia ;) - Attyla,wódz Hunów,dzielny przewodnik ku świetlanej przyszłości wątku - mgr.Aurelinus,strażnik moralności,znajacy tajniki tworzenia dodatków,jak i rzeczy z tym związanych - Ayertienna, uwodzi nieznajomych, czasami odetnie łeb niejakiemu mavelowi, ale zwykle jest opanowana ;) - BarD ,rymiarz i prześmiewca-jak to bard,jest ciężko szurnięty, do inteligentniejszych od siebie osób zwraca się per "burolu" ;) - Belt,przewodniczący przyjacielskiego nam wątku o BG II,raczy mawiać;hehe,i tak do mnie wtraficie! - Bullzeye_NEO,fan wywaru z rzepy,należy do NATF - Nadrzędnych Admirałów Tropcieli Faerunu - Dwalin , mężny krasnolud, zakochany w swoim toporze, mieszkający na dalekiej północy - Earina , znana w świecie zabójczyni ogrów-magów.Strzeżcie się! - gofer ,stary jak świat,widocznie po praniu mózgu,bo wiele rzeczy zapomniał,założyciel pierwszego wątku o BG - Grjgori ,podobnie jak Aurelius,tyle tylko że zajmuje się odrobaczaniem czegoś tak wspaniałego,czym jest TDD - Ines ,wiecznie pomykająca,szczęśliwa,wchodząca i wychodząca - Mr. Kalgan rzadko wpadający,ale jak już to hucznie i z okrzykiem:Dawać dodatek!!! - Regis ,to takie niewiadomo co,czasem zapyta,czasm odpowie,nikt nie wie jakie myśli ma na głowie - Valencis ,Chodząca encyklopedia świata BG,w quizie rzuć wyzwanie i wygraj-to dopiero zdanie! - Zawisza Czarny,dawny Yossarin,ale dla alkoholu trza się poświęcać! - Xelloss ,tajemniczy mag o ogromnej sile, ciągle się o coś pyta, ciągle dostaje odpowiedź, ale i tak to zapomina ;) - @@@ ,niestety,miejsce,gdzie miał zwyczaj siedzieć zarekwirowane,i pozostał tylko tajemniczy napis...

22.08.2002
10:53
[6]

Xelloss [ Senator ]

Earina--> Wogle w całej kniei jest bardzo mało questów (koło pięciu + kopalnia). Za to można ta znaleźć dużo ciekawych przedmiotów i przyłączyć ludzi.

22.08.2002
10:53
[7]

Earina [ Konsul ]

Attyla ---> jak dla mnie faceci w negliżu są w sam raz :) Przypominam, że dziś motywem przewodnim jest bard, w ramach prezentu urodzinowego dla no kogo? BarDa :) teraz będzie panienka dla odmiany, żeby nam się Attyla nie denerwował

22.08.2002
10:56
[8]

Xelloss [ Senator ]

Jest w BG jakaś Bardka? Ja tylko facetów spotkałem.

22.08.2002
10:56
smile
[9]

mavel [ Pretorianin ]

Bullzeye_NEO <-- a czemu akurat mi odetnie łeb, ja jeszcze zyję :)))

22.08.2002
10:58
smile
[10]

Attyla [ Legend ]

A to co? Essi Daven - Oczkiem zwana?

22.08.2002
11:01
smile
[11]

Dwalin [ Reggae ]

To ja zamawiam motyw na 30 Listopada - Krasnoludy Nie mam obrazków z bardami ale na urodziny mogę dać BarDowi inny -->

22.08.2002
11:02
smile
[12]

Xelloss [ Senator ]

Dwalin--> Co to? Białe myszy w śnieżycy :)?

22.08.2002
11:02
[13]

Dwalin [ Reggae ]

kurde nie mogę zamieścić obrazka bo jest o pare kB za duży

22.08.2002
11:04
[14]

Xelloss [ Senator ]

To ja od razu na 26 lutego zamawiam magów.

22.08.2002
11:06
[15]

Dwalin [ Reggae ]

Aurelinius --> Kiedy będzie następna część wątku OBSŁUGA SILNIKA NI

22.08.2002
11:28
[16]

Earina [ Konsul ]

Daj palec a od razu chcą całą rękę :))))))))) Dwalin, Xellos zapamiętam :) To następne pytanie: co i gdzie można znaleść w kniei otulisko?????????

22.08.2002
11:31
[17]

Regis [ ]

W knieji mozna znalezc kupe fajnych rzeczy :) Na pierwszej planszy po zabiciu druidow atakujacych kupca jest pierscien zauroczenia zwierzecia, a jak sie zabije kupca, to miecz +3 przeciw zmiennoksztaltnym. Procz tego elf Coran. Na drugiej planszy gniazdo pajakow i dwureczny miecz +2 w srodku. Na 3 planszy nudy - tylko Lakadar, czy jak mu tam daje ci AFAIR jakas miksturke i na 4 jest gniazdko wyvern oraz upierdliwa driada (Hamadriada czy jakos tak). W kopalniach na zewnatrz jest grupka ludkow - jeden ma buty szybkosci a na ostatnim poziomie mag Daevorn z szata zlego arcymaga. Uff... :)

22.08.2002
11:33
[18]

Regis [ ]

Zapomnial bym - na chyba 3 planszy jest tez druidka faldorn. Hmm... A! Na 2 planszy jest jeszcze kupe pulapek miedzy drzewami :)

22.08.2002
11:37
[19]

Earina [ Konsul ]

Regis ---> no właśnie, oblazłam całą knieję i nie trafiłam na druidów atakujących kupca, gdzie on dokładnie jest, trzeba coś zrobić, żeby się pojawił?

22.08.2002
11:37
[20]

Regis [ ]

Jak dobrze pamietam, to gdzies na poludniu pierwszej planszy - ale glowy nie dam :)

22.08.2002
11:43
[21]

moneo [ Nikon Sevast ]

Earina --> o ile pamietam, to nie na poludniu, tylko w centrum pierwszej mapki - kolo takiego wiekszego domostwa, wiec nie powinno byc trudno znalezc.. no i niedaleko Corana. A warto im pomoc, zeby pozniej dostac quest od tegoz kupca we Wrotach

22.08.2002
12:11
[22]

Aurelinus [ Generał ]

Witam. BarD ------> wsiewa charasziewo, Szanowni studenci ----> Dzis lekcje odwołane - nie mam sił z powodu koszmarnego przeziębienia. Inni ---------> błagam o wyrozumiałość gdybym pieprzył bez sensu. Earina----> pogromu nie było, mecz taki sobie, ale ludzie na trybunach - ubaw był po pachy (trzeba było posłuchać komentarzy - nie do powtórzenia), dziś wieczorem wysyłam ci płytkę. Daj znać jak dojdzie.<mmmmmmcmok> Jutro postaram się wysłać wszystkim, którzy podali adres na mail i zdradzą mi czy zrobili przelew, bo na razie słyszałem tylko o Earinie. Sorry za opóźnienie. I mam nadzieję miłej zabawy - ale bez małego patcha chyba się nie obejdzie - robię co mogę.

22.08.2002
13:17
[23]

Aurelinus [ Generał ]

Attyla---------> inni pewnie też - masz link do MOD-ów robionych trochę inną technologią niż TeamBG, ten przyspieszacz Nazywa się EaseofUse i zawiera jeszcze inne komponenty - przy instalacji pyta, które chcesz. Jedne są dośc interesujące (np dostęp do wszystkich twierdz) a inne to lekkie przegięcie - do wyboru użytkownika. Sątam też inne mody np Wstrętna Valen dla złych postaci (nowy NPC) lub Soulafein Romance dla pań lubiących egzotykę. Niestety Mody mówione są po angielsku, ale te akurat tylko dodadzą dialogi angielskie, reszta gry zostanie po polsku. Szczerze mówiąc to grzebię przy tłumaczeniu NaliaRomance (prawie skończony), SoulafeinRomance(dopiero zacząłem) i jestem w trakcie TashiaRomance - oczywiście wszystko teraz czeka na zakończenie zabawy z dodatkiem. NaliaRomance w oparciu o oryginał kogoś na sieci jest przebudowana przeze mnie, bo po prostu jest nudna jak flaki z olejem - konsultantem twórcy był jakiś biedaczyna z Turcji i Nalia piepszy przez cały romans o ubogich itp. W końcu wogóle nie wiadomo skąd sie ten sex tam bierze... Straszne gówno.

22.08.2002
13:19
[24]

Earina [ Konsul ]

Aurelinus ---> chyba wyszłam na zbyt uczciwą, bo udało mi się wysłać pieniądze dopiero dziś z samego rana, ale uczciwie byłam wtedy w banku, tylko jak mi powiedzieli, że mają awarię komputrów i muszę zaczekać 2 godziny, to...... no cóż dużo zdrówka, humoru, odpoczynku i wracaj do nas prędko :) mam dla Ciebie ładny obrazek

22.08.2002
13:23
[25]

Aurelinus [ Generał ]

Earina----> na czym polega zbytnia uczciwość? Chyba wogóle jakoś mi już lepiej, bo nawet szkółkę zaktualizowałem. To ten młot musiał byc jednak skuteczny...

22.08.2002
14:00
[26]

Earina [ Konsul ]

Aurelinus ---> chodziło mi raczej o to, że za szybko mi zaufałeś, ale ponieważ zapłaciłam zanim zamieściłeś swój post, nie mam aż takich wyrzutów sumienia :) Cieszę się, że już Ci lepiej. W każdej chwili jestem gotowa powtórzyć kurację :)))))))))) Choć może jednak wolałbyś pocałunek?

22.08.2002
14:19
[27]

Aurelinus [ Generał ]

Earina----->uhm...(dobra, zamykam oczy i .... moje, nie dam) - bylebyś się nie zaraziła...

22.08.2002
14:32
smile
[28]

Attyla [ Legend ]

A ja? A ja? Ja tez potrzebuje pomocy medycznej!:-D

22.08.2002
14:38
[29]

Aurelinus [ Generał ]

ATTYLA-----> NO TO MASZ - <CMOK> MOŻE BYĆ Z JĘZYCZKIEM. Powyzej masz post ode mnie.

22.08.2002
14:39
smile
[30]

Earina [ Konsul ]

Attyla ---> oddychanie usta-usta?

22.08.2002
14:41
[31]

Earina [ Konsul ]

Rety, to ja tu już chyba nie jestem potrzebna? :)

22.08.2002
14:41
[32]

Aurelinus [ Generał ]

Attyla ---------> albo erotyczna lewatywa?

22.08.2002
15:09
smile
[33]

Attyla [ Legend ]

Aurelinus - z calym szacunkiem. Ty mi mozesz tylko zaszkodzic! Kwiatuszku - wrecz przeciwnie! Nigdy twa pomoc nie byla bardziej porzadana!:-))))

22.08.2002
15:10
smile
[34]

Attyla [ Legend ]

A. I zadnych mi tu lewatyw!

22.08.2002
15:16
[35]

Earina [ Konsul ]

Attyla ---> w takim razie wspaniały pocałunek specjalnie dla Ciebie :)

22.08.2002
15:22
smile
[36]

Attyla [ Legend ]

Dlaczego tak nagle grunt usunal mi sie sod stop? Dlaczego widze takie kolorowe?:-)))))

22.08.2002
15:26
[37]

Aurelinus [ Generał ]

Attyla------->Wszystko wskazuje na to, że złamałeś krzesło i monitor ci wysiadł... mówiłem, że lewatywa najlepsza na wszystko!

22.08.2002
15:31
[38]

Earina [ Konsul ]

bo jestem naprawdę świetna w pocałunkach :))))))))))))) i skromna :) a może jestem sukkubem? albo wampirem? jak myślisz? <cmok>

22.08.2002
15:32
smile
[39]

Attyla [ Legend ]

Co tam krzeslo, kiedy mi skrzydla urosly! To lesze niz red bull!:-))))))

22.08.2002
15:34
smile
[40]

Attyla [ Legend ]

O1 I znowu! Ja latam! Ja latam!

22.08.2002
15:40
smile
[41]

Earina [ Konsul ]

Attyla ---> nie chcę nic sugerować, ale do porządnego pocałunku potrzebne są dwie osoby, to dość trudne kiedy jedna fruwa pod sufitem :)

22.08.2002
15:41
[42]

Aurelinus [ Generał ]

Nie dość, że zniszczył sprzęt to jeszcze klej wącha... Attyla, uważaj na nisko latające krowy...! (zawsze latają nisko jak zbiera sie na deszcz...)

22.08.2002
15:43
[43]

Aurelinus [ Generał ]

Tak samo trudne, jak uprawianie sexu w biegu...

22.08.2002
15:56
[44]

Earina [ Konsul ]

Teraz powinien wpaść Regis :)))) Do jutra Panowie

22.08.2002
16:40
[45]

Regis [ ]

Ktos mnie wolal ? :) Co wy tu za dyskusje urzadzacie ! :) Jakem przyzwoitek rozkazuje wam natychmiast przejsc do dyskusji o BG :)

22.08.2002
16:51
smile
[46]

Cainoor [ Mów mi wuju ]

Mam pytanko odnośnie gierki BG 1: Gdzie mogę znaleźć książki podwyższające wiedzę ? Pamiętam, że w grze z dodatkiem OzWM były chyba w sumie 3. Jedną już znalazłem w mieście BG. Dał mi ją kapłan bym zaniósł do suki (hehe)... Z góry thx za odpowiedź.

22.08.2002
16:53
[47]

Regis [ ]

No to ta co masz zanosisz, a zanim owa kaplanka odejdzie ubijasz ja :) Kolejna jest w podziamieach Candlekeep, a jeszcze jedna w wiezy Durlaga.

22.08.2002
16:56
[48]

Cainoor [ Mów mi wuju ]

Już ją, że tak powiem ... usneła no :))) Dzięki. Jestem właśnie w Candlekeep i po wyjściu będę zmierzał do Brody Ulgotha. Tylko czy się opłaca ? Chcę tymi postaciami grać w BG 2, a przedmioty i tak znikają. Taka księga to inna sprawa. Jest coś jeszcze oprócz księgi mądrości w OzWM ? Np na wyspie wilkołaków ? Kurde, ostatni raz byłem tam z rok temu :)

22.08.2002
17:28
smile
[49]

Attyla [ Legend ]

Na wyspie wilkolakow sa glownie wilkolaki. Znaczy byly - do czasu, kiedy nie przynioslem im nakazu eksmisji:-)))))

22.08.2002
17:28
smile
[50]

Attyla [ Legend ]

Na wyspie wilkolakow sa glownie wilkolaki. Znaczy byly - do czasu, kiedy nie przynioslem im nakazu eksmisji:-)))))

22.08.2002
17:32
smile
[51]

Cainoor [ Mów mi wuju ]

Hmm... takie biedne małe stworzonka ?!! Wyeksmitowałeś ??!! Ty brutalu. Przytulić trzeba... :))

22.08.2002
18:45
[52]

bruno [ Pretorianin ]

Tia, pogłaskać, albo dać buzi. A tak w ogóle to mam pytanie. Gram solo wojownikiem - krasnoludem. Jak już dojdę do 8 poziomu to chcę sobie kogoś zabrać ze sobą, kogo proponujecie. Max 2 osoby. I który bedę oni mieli poziom?

22.08.2002
18:57
[53]

Regis [ ]

bruno --> Postacie które przylaczasz moga miec maksymalnie 6 poziom, wiec sie to srednio oplaca, zeby isc samemu do 8 poziomu. ale tak - koniecznie potrzebujesz zlodzieja. Polecam Imoen, Allore, tudziez woja/zlodzieja Corana. Dobry tez bedzie mag (kaplan tez, ale przede wszystkim mag) - np. Edwin lub Dynaheir. Ew. Quayle ktory jest iluzjonista/kaplanem. Cainoor --> Jak sie postarasz, to przedmioty w BG2 nie znikna :) Szybko wciskasz "I" i wywalesz ekwipunek na ziemie. Jak sie zacznie normalna gra, to bierzesz wszystko z ziemi :)

22.08.2002
19:50
[54]

bruno [ Pretorianin ]

Z Imoen nie wyjdzie bo ma 1 poziom.potrzebuje złodzieja w wysokim poziomie rozbrajania pułapek, bo wybieram się do Wieży Durlaga. Myslałem o Yesliku, albo o Viki jako kapłan. Do tego jako złodziej może być Safana ( chyba). A maga chyba niespecjalnie potrzebuję, niektóre czary mogę zastapić zwojami , miksturami albo amuletami.

22.08.2002
20:15
[55]

Regis [ ]

Hmm... Ja jestem zdania, ze kaplan jest mniej przydatny niz mag... Co do zlodzieja, to Safana bedzie ok, ale we Wrotach jest Allora, ktora polecam! a szkoda ze nie masz Imoen (tj. ze jest na 1 lev.) - jak kiedys przechodzilem gre dwiema postaciami, to zrobilem z niej na 4 albo 5 poziomie maga. Byla swietna, ale trzeba bylo zdjac limit exp.-a. No a ja wtedy bylem wojem.

22.08.2002
20:24
[56]

bruno [ Pretorianin ]

Czary maga można zastapić czymś innym, a kapłan zawsze może stanąć do walki wręcz

22.08.2002
20:40
[57]

Irenikus [ Pretorianin ]

Mag nieraz przesadza o zwyciestwie ciezkiej bitwy. Na poczatku wyposazony jest w mizerne zaklecia ale kiedy awansuje na 3 poziom czarow bedzie niezle wymiatal. Nieraz tez dzieki niemu nie traci sie czasu na bitwy ze slabeuszami bo moze rzucic np: fireballa i po sprawie.

23.08.2002
08:48
[58]

Earina [ Konsul ]

Słońce na niebie, wstawać śpiochy :))) Mam pytanie, wczoraj Lechindar zwrócił mi uwagę, że osobom korzystającym z modemu, może przeszkadzać taki deszcz grafiki. Dlatego proszę o przemyślane opinie i konstruktywną krytykę.

23.08.2002
09:06
smile
[59]

Dwalin [ Reggae ]

Zapomniałem wam powiedzieć że jutro są moje imieniny więc zamawiam sobię na jutro krasnoludy

23.08.2002
09:12
[60]

Earina [ Konsul ]

Dwalin, jutro jest sobota :))) poza tym, co z moim pytaniem?

23.08.2002
09:25
smile
[61]

Attyla [ Legend ]

Witam wszystkich! Kwiatuszku! - Raczki caluje!:-)))) Mi to nie przeszkadza. Pewnie dlatego, ze wisze na stalym:-))))

23.08.2002
09:26
smile
[62]

Bullzeye_NEO [ Boodnock Saint ]

A ja tu zapytam : Czy nikt nie chce grać w BG2 przez sieć. Brakuje mi ekhm... nam kobiecego towarzystwa... :)

23.08.2002
10:08
[63]

Earina [ Konsul ]

Bullzeye_NEO ---> przykro mi, nie mam możliwości Attyla ---> zszedłeś już na ziemię? Mam teraz nie myć rąk, czy odcisnąć wspomnienie tego pocałunku w pamiętniku? :) Dwalin ---> jesteś Jurek, czy Bartek?

23.08.2002
10:15
smile
[64]

Bullzeye_NEO [ Boodnock Saint ]

Nie, na GG przyznał mi się, że jest Jongingeusz :)

23.08.2002
10:16
[65]

Dwalin [ Reggae ]

Earina --> Bartek Aurelinius --> Będzie dzisiaj dalsza część kursu

23.08.2002
10:34
smile
[66]

Attyla [ Legend ]

Kwiatuszku - pamietnika nie prowadze, a wczorajsze przezycia zapadly w ma dusze tak gleboko, ze nie wyrwie ich stamtad zadne doswiadczenie:-))))) Sa bezpieczne i czekaja powtorzenia:-)))

23.08.2002
10:54
[67]

Earina [ Konsul ]

Bartek ---> najlepsze życzenia w imieninowe w przeddzień :))) Attyla ---> bodźce powinny być podawane nieregularnie i w różnej sile, wtedy są najskuteczniejsze :)

23.08.2002
11:03
smile
[68]

Zawisza Czarny [ Sulimczyk ]

no dobra, mam dwie sprawy: pierwsza: natychmiast zmienic wstep, nie Yossarin, tylko Yossarian ma byc!!! druga: Aurelinus --> powiedz kiedy bedziesz mial czas badz czy bedziesz w najblizszym czasu na slonecznym...:)) trzecia: prosze mi tu wyjasnic o co chodzi dokladnie z tym wampirycznym mieczem, co go tam sie robi jakos ze statuetki i z pewnej starej zbroi....:))))))

23.08.2002
11:09
smile
[69]

Zawisza Czarny [ Sulimczyk ]

oj, no moze nie dwie, ale trzy...sie przeliczylem troszeczke :)))))

23.08.2002
11:11
smile
[70]

Attyla [ Legend ]

Czarny - statuetke bierzesz z wykopalisk a zbroje z podziemi i niesiesz je do dusza przy moscie. On zrobi reszte. Osobiscie nigdy tego miecza nie uzywam. Jest nedzny. Kwiatuszku - chcesz doprowadzic mnie na skraj rozstroju rerwowego? Caly czas czekam na realizacje pewnej obietnicy a tu mi sie jakies nieregularne bodzce obiecuje!:-))))) Jestes okrutna i bezlitosna!

23.08.2002
11:14
[71]

Earina [ Konsul ]

Yoss --> możesz założyć nowy wątek i sam zmienić wstęp :) Wampiryczny miecz do niczego specjalnie się podobno nie przydaje, daje tylko satysfakcję z jego zdobycia :) Aurelinus choruje i proszę go nie zadręczać - tylko ja mam do tego prawo :)))

23.08.2002
11:17
[72]

Aurelinus [ Generał ]

Witajcie. Udało mi się wreszcie połączyć, więc szybko piszę. Szkółka o ile dam radę z dzisiejszymi łączami. Dodatek - skończony, regularną wysyłke mogę zacząć od poniedziałku, więc ew. chętnych proszę o informacje o wpłacie. Zawisza - nie bywam tam, po niedzieli dam ci znać to sie skontaktujemy. Earina - twój egzemplarz jest wysłany.

23.08.2002
11:19
smile
[73]

Zawisza Czarny [ Sulimczyk ]

Attyla --> pszpraszam, przy moscia, ale w jakiej lokacji Earina --> ja tez chce miec dodatek :))) i watku niebede zakladal, bo mnie pobija jeszcze i co bedzie ;))

23.08.2002
11:20
smile
[74]

Earina [ Konsul ]

Attyla ---> wiem i do tego mam piegi :)))

23.08.2002
11:23
smile
[75]

Attyla [ Legend ]

Kwiatszku - wierze na slowo, bo nie mam innej mozliwosci:-(

23.08.2002
11:29
smile
[76]

Zawisza Czarny [ Sulimczyk ]

Noooo co z tym mostem, gdzie on jeeeeest ??? Hymmmm....???

23.08.2002
11:29
[77]

Dwalin [ Reggae ]

Earina serdecznie dziękuje za życzenia

23.08.2002
11:29
[78]

Dwalin [ Reggae ]

Earina serdecznie dziękuje za życzenia

23.08.2002
11:29
[79]

Earina [ Konsul ]

Yossarian ---> Most, lokacja na środku mniej więcej wschodniego skraju mapy. Tam w zasadzie nic oprócz tego mostu nie ma i lokacja także oznaczona jest ikonką mostu :) Aurelinus ---> dziękuję pięknie :)*

23.08.2002
11:33
smile
[80]

Zawisza Czarny [ Sulimczyk ]

Earina --> aaaaa Most Firewine...to trza bylo tak od raaaazu heh :)))))

23.08.2002
11:35
smile
[81]

Dwalin [ Reggae ]

sorry za dubla

23.08.2002
11:36
[82]

Earina [ Konsul ]

Yossarian ---> to była zagadka, żeby rozruszać twoje szare komórki :))))

23.08.2002
11:40
smile
[83]

Zawisza Czarny [ Sulimczyk ]

Earina --> i sie cholernie natrudzilem, wiecej takich prosze...:)))

23.08.2002
11:43
smile
[84]

Earina [ Konsul ]

To jest super specjalny krasnal na rozweselenie dla wszystkich, a przede wszystkim nieustająco imieninowo dla Dwalina :)

23.08.2002
11:45
smile
[85]

Bullzeye_NEO [ Boodnock Saint ]

Earina, lepiej przygotuj sobie jakiegoś elfa na 29 września ;)

23.08.2002
11:48
[86]

Dwalin [ Reggae ]

Dzięki za Krasnoludy ale ja mam imeniny dopiero jutro więc zostaw sobie trochę Krasnoludów na póżniej Earina hehe

23.08.2002
11:54
[87]

Earina [ Konsul ]

Dwalin ---> alw w weekend wyjeżdżam, więc teraz albo nigdy :)))

23.08.2002
11:55
[88]

Mr.Kalgan [ Gold Dragon ]

Co tak wiele osób ten Vampiric Sword tak zaintrygował? A z drużyną z Candlekeep to nikt chodzic nie chce. Swojego czasu to mnie zelektryzowało po koniuszki palców u nóg. Gdyby mod Aurelinusa doposażył tych NPC w opcje dialogowe, dołożył im zadania - o rany, jakie to wdzięczne pole do popisu - w dodatku stosunkowo mało pracochłonne z punktu widzenia laika.

23.08.2002
11:56
[89]

Dwalin [ Reggae ]

Earina --> Można wiedzieć ile miejsca zajmują na twoim dysku obrazki ?

23.08.2002
12:09
[90]

Earina [ Konsul ]

Dwalin ---> minimum, mam za to kilka ulubionych galerii w internecie :) Mr. Kalgan ---> może kiedyś spróbuję, na razie chcę przejść grę "normalnie" :)

23.08.2002
12:16
[91]

Xelloss [ Senator ]

Mr. Kalgan--> A jak wziąć tą drużynę ze sobą?

23.08.2002
12:24
[92]

Aurelinus [ Generał ]

Matko! Co za połączenie! Koszmar jakiś... Mr. Kalgan--------> tylko z punktu widzenia laika... Poza tym, powinni mówić z sensem, a to już trzeba wymyślić i zaplanować... Twórcy chcieli zrobić coś takiego - ślady są w grze, ale prawdopodobnie ograniczyli ilość interakcji z uwagi na małe możliwości skryptowania w BG I, a to jest podstawa interdialogów. Cóż, w moim dodatku mówią sporo, ale nie w drużynie... Po spoakowaniu do pliku EXE wyszło 155 MB.

23.08.2002
12:37
[93]

Mr.Kalgan [ Gold Dragon ]

Aurelinus ----->>> O!!!! Możesz coś bliżej na temat tych śladów? Xellos ------->>> Nie chce mi sie pisać, odszukam swój post w watku BG2 i przekopiuję, uno momento.

23.08.2002
12:43
smile
[94]

Zawisza Czarny [ Sulimczyk ]

cholera ma byc tak jak nikt mnie nie slucha: - Aschman, wystarczy tyle, że Asch w językach gemańskich znaczy zadek, jest średniowiecznym palestyńczykiem, uwielbia wysadzać się kulami ognia ;) - Attyla,wódz Hunów,dzielny przewodnik ku świetlanej przyszłości wątku - mgr.Aurelinus,strażnik moralności,znajacy tajniki tworzenia dodatków,jak i rzeczy z tym związanych - Ayertienna,siedzi zawsze w kąciku i mówi półgłębkiem,przestraszona,że jakiś stary olbrzym zwrócina nią uwagę. - BarD ,rymiarz i prześmiewca-jak to bard,jest ciężko szurnięty, do inteligentniejszych od siebie osób zwraca się per "burolu" ;) - Belt,przewodniczący przyjacielskiego nam wątku o BG II,raczy mawiać;hehe,i tak do mnie wtraficie! - Bullzeye_NEO,fan wywaru z rzepy,należy do NATF - Nadrzędnych Admirałów Tropcieli Faerunu - Dwalin , mężny krasnolud, zakochany w swoim toporze, mieszkający na dalekiej północy - Earina , znana w świecie zabójczyni ogrów-magów.Strzeżcie się! - gofer ,stary jak świat,widocznie po praniu mózgu,bo wiele rzeczy zapomniał,założyciel pierwszego wątku o BG - Grjgori ,podobnie jak Aurelius,tyle tylko że zajmuje się odrobaczaniem czegoś tak wspaniałego,czym jest TDD - Ines ,wiecznie pomykająca,szczęśliwa,wchodząca i wychodząca - Mr. Kalgan rzadko wpadający,ale jak już to hucznie i z okrzykiem:Dawać dodatek!!! - Regis ,to takie niewiadomo co,czasem zapyta,czasm odpowie,nikt nie wie jakie myśli ma na głowie - Valencis ,Chodząca encyklopedia świata BG,w quizie rzuć wyzwanie i wygraj-to dopiero zdanie! - Zawisza Czarny,dawny Yossarian, i nie ma mocnych!!! - Xelloss ,tajemniczy mag o ogromnej sile, ciągle się o coś pyta, ciągle dostaje odpowiedź, ale i tak to zapomina ;) - @@@ ,niestety,miejsce,gdzie miał zwyczaj siedzieć zarekwirowane,i pozostał tylko tajemniczy napis...

23.08.2002
13:05
[95]

Mr.Kalgan [ Gold Dragon ]

Xelloss ---->>> Nie mogę na to trafić, Belt zapomina robic odnosników do poprzednich części. Mniej więcej wygląda to tak - przed finalną rozmową z instruktorem wywal całą drużynę, ale niech chociaż jedna postać stoi blisko Ciebie. Następnie zacznij dialog, daj pauzę i otwórz dialog z NPC, poproś o ponowne dołączenie i odpóść pauzę, wywali Cię na zewnątrz, ale NPC będzie dołączony, chociąz wewnątrz budynku, niech teraz w Twoim imieniu pogada z resztą i ich dołączy. Idź do Goriona, przejdziesz przez sekwencję filmową i cała drużyna będzie stała obok Ciebie, no i natychmiast pojawi się Imoen.

23.08.2002
13:05
[96]

-grjgori- [ Konsul ]

Witam właśnie wrócilem z wakacji. Było wspaniale, ale jak zawsze wszystko co dobre musi się kiedyś skończyć. Mam mała prośbę,, czy ktoś mógłby mi streścić co się dzialo kiedy mnie nie byklo i jakie sa postępy z modem do BG1. Nie chce mi się przedzierać przez wszystkie posty :P

23.08.2002
13:13
smile
[97]

Zawisza Czarny [ Sulimczyk ]

-grjgori- --> mod juz jest skonczony z tego co wiem, tylko jeszcze jakis patch ma byc, a co sie dzialo?? duzo rysunkow sie ogladalo...:)))

23.08.2002
13:18
[98]

Earina [ Konsul ]

Aurelinus skończył :))))) A co się działo? Więcej dygresji niż głównego tematu. a Regis był ciągle zgorszony :)) Ayertienna pojawiła się i zniknęła, Attyla nauczył się fruwać. Jednym słowem - to co zwykle :) Jak było na wakacjach?

23.08.2002
13:19
[99]

Zawisza Czarny [ Sulimczyk ]

i jak ktos zalozy watek ze zlym wstepem to potne...najpierw zalozyciela, a potem siebie samego ;)))

23.08.2002
13:19
[100]

Earina [ Konsul ]

a ja znów pomyliłam obrazki :(

23.08.2002
13:20
smile
[101]

Robson1985 [ Legionista ]

co do BG 1 , to czy nie uwarzacie że 2 jest lepsza ???

23.08.2002
13:22
smile
[102]

Bullzeye_NEO [ Boodnock Saint ]

Zakładam nowy wątek... ;)

23.08.2002
13:24
[103]

Zawisza Czarny [ Sulimczyk ]

Bullzeye_NEO --> tylko dobrze go zaloz bu bu bu

23.08.2002
13:26
smile
[104]

Bullzeye_NEO [ Boodnock Saint ]

Link do następnej części PS Yossarian, to nie ja się w tym wstępie pomyliłem tylko BarD ;)

© 2000-2021 GRY-OnLine S.A.