
jetix200 [ Konsul ]
Transformers film.
Czy jest w kinach film Transformers?
2 miesiące temu słyszałem, że wyjdzie 29 sierpnia.
1 miesiąc temu usłyszałem, że wyjdzie 8 sierpnia.
Nie wiedziałem która data jest dobra.
Czekam, czekam, czekam i nic ni ma filmu.
Wchodzę na Białystok Online i nie ma Transformersów.
Nie wiem teraz co robić. Czekać, aż film się pokaże lub jeśli już był w kinach to czekać na video/
Więc kiedy był lub będzie w kinach film Transformers?
Shaybeck [ Bo tutaj był błąd ... ]
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=6666648&N=1
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=6615781

Igierr [ Isilven ]
już jakieś 2 tygodnie jest
jetix200 [ Konsul ]
Beznadzieja, u mnie wyszedł pod koniec września. Dopiero co sobie przypomniałem o tym.
Na filmie byłem tydzień po premierze. Tłumów nie było, ale film fajny.

Tlaocetl [ cel uświęca środki ]
Zajebisty film! Poszedłem z synem, licząc, że może nie usnę :P
Tymczasem to jeden z najlepszych filmów ostatnich lat!
Kumavan [ Bad to the bone ]
Bez przesady z tym "jeden z najlepszych" :)
Po pierwsze film opowiada dość banalną historię, a po drugie sceny walk robotów (a przecież głównie to miało przyciągać wzrok) nakręcone były imo bardzo chaotycznie. Poszli na łatwiznę w tym filmie. Ale obejrzeć warto.
Karl_o [ maniaC ]
Ja juz ogladalemi mi sie podobal. Jak ktos lubifilmy z dobrymi efektami to polecam.
shame_on_you [ trainspotting ]
Mnie też się podobał - fabuła faktycznie dość banalna, ale efekty specjalne imo całkiem imponujące. No i jest się też z czego pośmiać ;) Ale nie kierujcie się moją opinią, ja nie mam gustu filmowego ;P
Aen [ MatiZ ]
Niesamowicie zrobiony, luźny i fajny film. Jestem na tak.
Lilus [ The Feline Gunslinger ]
Jak ma nie być, jakoś w połowie sierpnia byłam. Akurat zajechałam z mojej prowincji do stolicy. Więc pewnie pierwsza data poniekąd się zgadza.
Stwierdzenia "zajebisty" zdecydowanie nie użyję, ale niezły. Mamy bohatera nastolatka, który nie jest denerwujący mamy śliczną lalę, która mu partneruje, mamy wątki humorystyczne, które są śmieszne, a nie żenujące, wreszcie mamy wartką akcję i pasującą do filmu muzykę.
"Zajebiście" to on jest zrobiony, transformacje, aaah, cód mjód dla oka.
Mi nie szkoda było pieniędzy, tym bardziej, że pewien forumowy osobnik zapomniał wziąć swojej gotówki, ale przemilczę, kto, bo i tak się wyprze, poza tym po filmie się odwdzięczył :)
Am.StaffGTS [ Slipknot ]
film jest fajny , polecam!!!