GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Karczma "Pod Poetyckim Smokiem" cz. 591

19.08.2002
00:16
[1]

Viti [ Capo Di Tutti Capi ]

Karczma "Pod Poetyckim Smokiem" cz. 591

Witamy w naszych skromnych progach :-)

Bufet jest czynny od 5:00 do 24:00 [dla potrzebujących non-stop, ale po godzinach obsługa we własnym zakresie]. Gościmy zbłąkanych, gdy tylko poczują, że na innych wątkach jest chwilowo podejrzanie cicho albo podejrzanie głośno. Za barem Holgan, Astrea (która okazała się doskonale nadawać do tej pracy i została postawiona za barem przez Szamana; należy także nadmienić, ze jest ona jedynym w swoim rodzaju Kryształowym Duszkiem i zgodziła sie kolaborować z liczem Szamanem i służyc mu za kryształową kulę przepowiadającą przyszłość) i Szaman (uwaga: Szaman ma zawsze rację, nie może inaczej być!) mieszają magiczne drinki, Magini kręci się po sali, ale ostatnio bardzo rzadko wpada pochłonięta obowiązkami przy nowej klientce Karczmy (przewiduje jednak, że wkrótce sytuacja się unormuje i do lokalu wstawimy kołyskę ;-), MarCamper pilnuje porzadku gwarantując bezpieczny odpoczynek, eros w kuchni miesza ... w kotle (na czas jakiś, obowiązki jego przejął Mac, czym zaskarbił sobie wdzięczność tak gości jak i obsługi, która martwić zaczynała sie o fakt przedłużającego się urlopu erosa) i rothon - na zapleczu dba o interes oraz dokarmia świnkę, którą kiedyś przyniósł w darze.
AnankE wpada wieczorkiem, puka w szybkę i pije soczek pomidorowy, mi5aser - etatowy stały klient, ostatnio rozgląda się nerwowo wyczekując na moment kiedy trzeba zmienić numerację. Adamus płaci za drinki wierszami sam przynosząc najlepsze alkohole świata, a Gambit przynosi ze sobą świeczkę i koronkową chusteczkę. Zajmuje się on także kominkiem, przed którym wygrzewa się z wyrazem błogostanu Tygrysek i rozgląda się jeszcze bardziej nerwowo niż mi5aser, gdyż ten próbuje go uprzedzić przy zmianie numeracji. Pellaeon dba o czystość, kontrolując z sanepidowską dokładnoscią wszystkie zakamarki i regularnie wyprowadza Ósmego na spacery (ale nie dane mu jest zaznać spokoju od służby we flocie z powodu Yoghurta, który regularnie raportuje mu o sytuacji w walce z Rebeliantami i aktualizuje Imperialną stronę Holonetową):-). Kroku dotrzymuje Admirałowi Pellaeonowi niejaki Viti, który dzielnie dotrzymuje towarzystwa obsłudze i gościom oraz dyskutuje o Star Wars i jest generalnie grzeczny, chociaż jego sub-nick sugeruje demona... ;) Nick Grzecha natomiast sugeruje różne grzechy, ale osobnik ten wsławił się szczególnym upodobaniem do numeracji rzymskiej ;-)
Odwiedzał nas Alver the Gnom, a po jego uprzejmej propozycji dotyczącej naszej Karczmy "a może to też mam rozpieprzyć?!?" umieściliśmy go w stopce papieru firmowego. Teraz czekamy, aż powróci do nas z wojska na białym koniu. Attyla, mnich pochodzący ponoć od smoka, przechodząc wstępuje na zimny prysznic, poza tym zawsze wie kiedy wstać i wyjść :). Tofu przychodzi na zieloną herbatę, bo już wrócił z Japonii !!! (choć na pewno do niej już tęskni). Można tu też usłyszeć pieśni Wędrownego Barda i gromkie okrzyki imć Dymiona, który broni honoru kobiet i naszej Karczmy. JRK przynosi różne ciekawe rzeczy i pije wapno. Ostatnio mamy nowego dostawcę szmuglowanego piwa - Mr. JackSmitha, który zaczął też parać się pracą barmana i jest w tym debeściarski :) Wieczorami lub nocą przychodzi Kerever cierpiący na bezsenność, odkąd po raz pierwszy odwiedził Sosarię. Śni o tej krainie na jawie. Rankiem zjawia się też krasnolud Kastore, znany Zabójca Trolli, przychodzi opowiadać o swych wyprawach i stoczonych walkach. Nemeda też gdzieś tu się czai w mrocznym kątku, szukasz magii nekromanckiej, wypowiedz jej imię a pojawi sie od razu. Jest także Shadowmage, który z uporem godnym lepszej sprawy czatuje na to, żeby być pierwszym i gotów jest się z każdym pojedynkować na Fireball`e... ;)
NicK próbuje w przybudówce zorganizować gorzelnię - zamarzyło mu się piwo własnej produkcji. Yosiaczek zaś wsławiła się tym, że w ogniu dyskusji postanowiła zademonstrować swoje zdecydowanie i użyła czołgu (pożyczonego od Admirała Pellaeona) jako argumentu i wjechała do Karczmy przez... ścianę, co zmusiło obsługę do jej późniejszego magicznego odbudowania...Cóż, poza tym łączy ją trochę niejasny związek z porucznikiem Yoghurtem ;)
AQA natomiast uczy się od Admirała Pellaeona, za niebiańsko wysokie stawki (ale w końcu sam Wielki Admirał udziela korepetycji... ;)) obsługi Generatora Czasoprzestrzennego, co może mieć dla naszej Karczmy wiekopomne konsekwencje... :)
Widziano nawet VIPów pijących kakao, ale o tym sza - jesteśmy znani z dyskrecji :-)
W sezonie zimowym podajemy wszystkim zziębniętym grzańce najróżniejszego sortu i w dowolnych ilościach (bardzo potrzebującym i bardzo zasłużonym nawet za przysłowiowe "Dziękuję" ;-)
Poza tym na pięterku można spędzić noc - oddano właśnie do użytku wyremontowane pokoiki (które, należy dodać, zimą są dobrze dogrzewane, a latem klimatyzowane) .
"Więc niech umierają słowa nasze - na to są, przez to są."

[Bar jest ciemny; kilka postaci siedzi przy kontuarze pijąc w milczeniu; nie mówiąc do siebie i nie patrząc na siebie trwają w cichym porozumieniu ludzi uprawiajacych rozpustę i oddających się nałogowi, a barman o twarzy apostoła rozumiejącego słabosc ludzkiej natury stoi w półcieniu brzęcząc kostkami lodu i porusza się bezszelestnie z jednego końca baru na drugi niby bóg niegodziwości, wyposażony przez naturę w twarz ascety]

Poprzednia część:

19.08.2002
00:18
[2]

Mac [ Sentinel of VARN ]

1?

19.08.2002
00:20
[3]

Mac [ Sentinel of VARN ]

Drugi raz pod rząd? Źle się dzieje z karczmą ;-/

19.08.2002
00:20
smile
[4]

Yoghurt [ Senator ]

Jak zawsze nie wyczuję momentu cholera- czytam se coś na innej stronce, odświerzam, aptrzę, a tu juz zakampowali :) Ech wy:)

19.08.2002
00:21
smile
[5]

Viti [ Capo Di Tutti Capi ]

Bardzo pięknie Mac :) ...Obowiązek spełniony, nowa część już jest. Można iść do Szefowej :) Dobranoc.

19.08.2002
00:21
smile
[6]

Yoghurt [ Senator ]

A tak przy okazji- Viti, stałeś się etatowym zakładaczem? :D

19.08.2002
00:23
smile
[7]

Yoghurt [ Senator ]

No i jeszcze dodam- pzodrów szefowa ode mnie! Dzizus, ale ze mnie ststsiarz :D

19.08.2002
00:24
[8]

Mac [ Sentinel of VARN ]

Viti --> Dobranoc! Nie kojarze szefowej, ale ją pozdrów ode mnie, tak na wszelki wypadek;-)

19.08.2002
00:37
smile
[9]

Yoghurt [ Senator ]

Mac- radzę się nie rpzyznawać do nieznania Pani Koszmarów, bo można naprawdę niemiło skończyć :)

19.08.2002
00:41
smile
[10]

Mac [ Sentinel of VARN ]

Yoghurt --> eee... Pani Koszmarów?? W takim razie chyba jednak skądś ją znam;-))

19.08.2002
00:42
[11]

Mac [ Sentinel of VARN ]

No ale zaschło mi w gardle więc przejdę się do piwniczki bo beczułkę krasnoludzkiego.. mam nadzieję że deser coś mi zostawił;-)

19.08.2002
00:44
smile
[12]

Yoghurt [ Senator ]

Pozwolisz, że napiję się z tobą? Przez te 7 dni popijałem tylko znajomo brzmiące dla wiedxminowców piwko portugalskie... Cintra!

19.08.2002
00:51
smile
[13]

PELLAEON [ Wielki Admirał ]

Kurcze, jak zwykle przegapiłem zakładanie. No cóż. Viti -> Ty to z tym zakładaniem Karczm jesteś już jak Orlen albo Microsoft :-))) Pozdrów uroczą Panią Koszmarów ode mnie :-) Yoghurt -> Dzięki. A już przymierzam się do dalszych certyfikatów: FCW (First Certificate in Wookie-talk) CAE (Certificate of Advanced Ewokian) CPH (Certificate of Proficiency in Huttan) :-))))

19.08.2002
00:52
smile
[14]

Mac [ Sentinel of VARN ]

Yoghurt --> to trzeba będzie wytoczyć z piwniczki drugą beczkę, bom spragnion;-)

19.08.2002
00:57
smile
[15]

PELLAEON [ Wielki Admirał ]

Hola, tylko ostrożnie przy wytaczaniu tych beczek, dopiero co wyglancowałem piwniczkę. No, ale weekendowe roboty w Karczmie dobiegają końca. Jeszcze tylko szyld wypucuję i finito! Karczma aż błyszczy :-)))

19.08.2002
01:01
smile
[16]

Mac [ Sentinel of VARN ]

PELLAEON --> po twoim glancowaniu to już śladu nie ma, bo ósmy złapał jakieś uczulenie i się posmarkał na podłogę;-))

19.08.2002
01:02
smile
[17]

Yoghurt [ Senator ]

Ech, nigdy mi się Admirale nie chciało tych certyfikatów robić- od czego wymyslono roboty protokolarne?:)

19.08.2002
01:05
smile
[18]

Yoghurt [ Senator ]

Mac- a mamy jeszcze trzecią? BO do naszego piwska mam zaufanie, a to portugalskie to jakiś sikacz był, co się go w ilościach przemysłowych piło, a szedł jak woda:)

19.08.2002
01:06
[19]

PELLAEON [ Wielki Admirał ]

Mac -> !!! No, nie jest to nic poważnego, w 5 minut to załatwię :-) Yoghurt -> Tak, ale droid protokolarny może się ZEPSUĆ :-))) Dobra, na dziś już zmywam się. Bywajcie!

19.08.2002
01:09
[20]

Mac [ Sentinel of VARN ]

Yoghurt --> największe sikacze to mają w stanach, choć ostatnio piłem we wrocku atomowe piwo "Atom" za 1.20zł i też miało skład - piwo 1% woda 99%;-)) beczkę zaraz wytoczę, o ile Ósmy jeszcze podłogi całej smarkami nie wypalił;-)

19.08.2002
01:20
smile
[21]

Yoghurt [ Senator ]

A no dobranoc admirale... Dlatego ja ZAWSZE mam TRZY roboty protokolarne ze sobą :P W niemczech też straszliwe sikuny czasem popijają, choć to kraj miłośników piwa... No, ale widze, ze trafiłem an takiego samego smakosza jak ja, a więc Mac, zasiądźmy przy kufelku i pokontenplujmy o głodzie na świecie :)

19.08.2002
01:27
smile
[22]

Mac [ Sentinel of VARN ]

Yoghurt --> Od jakiegoś czasu polskie piwa też straciły na jakości. Słyszałem, że to dlatego że są robione na jakimś ekstrakcie, choć są wyjątki (np. warka). No ale pokontemplować dzisiaj nie zdąźymy, bo na mnie już pora. Dzisiaj o 5.00 (sic!) wstać do roboty muszę:-((((( Jak mi się nieeee chceeeeee!!!:((( Dobranoc!

19.08.2002
01:35
[23]

Yoghurt [ Senator ]

Ech, no i mi towarzysz do kufelka poszedł.... Bede musiał sam te 3 beczki wypić :) Dobranoc Mac, szczerze współczuję....

19.08.2002
08:01
[24]

rothon [ Malleus Maleficarum ]

A ja musze dzis wyrzucic goscia z roboty. Niestety, istnieje takze ciemne strona kierowania zespolami. Witam :-)

19.08.2002
08:02
[25]

mi5aser [ Nawiedzający Sny ]

Dzień Dobry : ))) wiecie co ?? jutro wtorek ; )))))

19.08.2002
08:02
[26]

mi5aser [ Nawiedzający Sny ]

oo cześć rothon : ))) ale się wślizgnołeś chyłkiem przedemnie : )))

19.08.2002
08:05
[27]

mi5aser [ Nawiedzający Sny ]

no comment

19.08.2002
08:07
[28]

grzech [ Generał ]

siema z rana.... zaspany, zmeczony, ale gotowy do pracy, melduje sie z pracy :)

19.08.2002
08:08
smile
[29]

rothon [ Malleus Maleficarum ]

Nooooo, wslizglem sie, wslizglem. Widze, ze ladnie sie bawilismy, hehehehehehe

19.08.2002
08:08
[30]

mi5aser [ Nawiedzający Sny ]

grzechu --> łelkam : ))) jak mineła podróż w super luksusowym pociągu relacji Kraków Gdynia Gł ??? : )))

19.08.2002
08:09
[31]

mi5aser [ Nawiedzający Sny ]

rothon ---> no pewnie że ładnie się bawilismy : ))) my z Grzesiem za kołnierz nie wylewamy : ))))

19.08.2002
08:11
[32]

rothon [ Malleus Maleficarum ]

O tobie slyszalem mi5aser, ale Grzes, to raczej swiety byl. W Gdansku ad 2001 sam musialem chlac, hahahahaha :-)))

19.08.2002
08:12
[33]

grzech [ Generał ]

qwa! poltora roku nie jezdzilem expresami i po tym co mnie spotkalo ostatnio stwierdzam, ze te ostatanie poltora roku spedzonego w IC nie bylo stracone.

19.08.2002
08:15
[34]

mi5aser [ Nawiedzający Sny ]

rothon ---> zmądrzał na starość : PPP grzech ---> aż tak fajnie było ?? pielgrzymi śpiewali wam całą droge ??? : PPP

19.08.2002
08:18
smile
[35]

rothon [ Malleus Maleficarum ]

Hehehehe, fajna jazda "Zegnamy cie alleluja, witamy cie, alleluja ..."

19.08.2002
08:19
[36]

mi5aser [ Nawiedzający Sny ]

i tak przez 4 i pół godziny ; ))))))))

19.08.2002
08:21
smile
[37]

rothon [ Malleus Maleficarum ]

Buahahahahahahaha, wyrazy wspolczucia Grzesiu *ryczy ze smiechu* Ps. Ciekawe, czy jarali trawe po kiblach, hahahaha

19.08.2002
08:23
smile
[38]

Anioł z naderwanym skrzydłem [ realna nie realna ]

Hej hej, witajcie! Wszystko co piekne ma swój kres mój urlop skończył się też dlatego wkraczam w wirtulany świat gdzie kazdy forumowicz to mój brat hehehe coś mi chyba nie wyszło:-)))) pracy od .... i trochę, dlatego zajrzę tu później see you robaczki:-))))

19.08.2002
08:26
[39]

grzech [ Generał ]

spiewac nie spiewali, ale w przedziale jakas laska miala czasopismo, ze zdjeciami nagich facetow. to sie dopiero zdziwilem! na szczescie Emilia spala :) i nie ogladala tych sprosnosci...

19.08.2002
08:26
[40]

mi5aser [ Nawiedzający Sny ]

a mi od środy chodzi taka strofka po głowie " ... trzeba z żywymi na przód iść, . po życie sięgać nowe ... "

19.08.2002
08:28
[41]

rothon [ Malleus Maleficarum ]

Ale ja nie chce byc Twoim bratem, Aniele! :-)))) Ps. Obrazam sie, bo poszlas do innego watku w pierwszej kolejnosci. Ale ... nie wiedziec czemu spodziewalem sie, pani [ ] :-P

19.08.2002
08:29
[42]

mi5aser [ Nawiedzający Sny ]

grzechu ---> no to przynajmniej ty się napatrzyleś za free ; PPPPP swoją drogą ciekawe czy ta pani wracała właśnie ze spotkania z Papieżem na błoniach ; )))))))))))))))

19.08.2002
08:35
smile
[43]

Anioł z naderwanym skrzydłem [ realna nie realna ]

Rothonq, bystry chłopiec z Ciebie:-)))) Dlaczego nie chcesz być moim bratem? Zawsze chciałam mieć starszego brata:-)))) Dostaniesz ode mnie bardzo szczerego maila. To będzie poważny mail. Poza tym przestań się obrażać, bo jak Ty się na mnie obrazisz to kto mi zostanie, Ciebie znam najdłużej. A teraz to juz naprawdę musze popracowac:-)))) tygrysku--> masz u mnie Reds'a hihi

19.08.2002
08:36
[44]

grzech [ Generał ]

mixer -> jaka pani, jaka pani, podczas kontroli biletow wyciagnela legitymacje szkolna!!! (niestety nie udalo mi sie skontrolowac ilosci pieczatek)

19.08.2002
08:40
smile
[45]

rothon [ Malleus Maleficarum ]

Aniele, chlopcy to u gwoździa ... nie, gwoździe to u szewca ... nie, szewcy to u gwoździa zęby w chlopcach pro... nie ... zęby to u chłopca szewców w gwoździach prost ... eeeee, wiesz o co chodzi ;-)

19.08.2002
08:44
[46]

mi5aser [ Nawiedzający Sny ]

grzech --> i co ta "laseczka" tak bezwstydnie pornusy wyciągnełą w przedziale ??? co za czasy ; )))))))))) to kiedy do tego Krakowa lecisz ??? : ))))

19.08.2002
08:55
[47]

grzech [ Generał ]

do grodu Kraka jade 9 IX rano (z W-wy) i pozostane (oficjalnie) do 13 IX (jest to piatek :) wiec w pracy musze byc dopiero 16 IX)

19.08.2002
08:57
[48]

mi5aser [ Nawiedzający Sny ]

chm chm to może bym się sprubował wyrwać 13 i dojechać : ) a może i rothon by przyjechał, to byśmy podwójne urodziny opili ; PPPP

19.08.2002
08:57
smile
[49]

tygrysek [ behemot ]

Witaj karczmo :-) Aniołku --> za co ??

19.08.2002
09:08
[50]

rothon [ Malleus Maleficarum ]

mi5aser, a wiesz, ze dobra mysl. Raz, ze mnie Agata o ten Krakow gwalci z pol roku, dwa, ze urodziny, trzy, ze piwo niepasteryzowane wiem gdzie daja, cztery, ze towarzystwo ... same plusy :-)

19.08.2002
09:17
[51]

mi5aser [ Nawiedzający Sny ]

rothon ---> no widzisz : )))) trza pokombinować : )))) grzech ---> a bierzesz połówkę ??? ; PPP

19.08.2002
09:23
[52]

mi5aser [ Nawiedzający Sny ]

cześć Magiczka : ))))))

19.08.2002
09:26
[53]

Magini [ Legend ]

Witam

19.08.2002
09:27
[54]

grzech [ Generał ]

Mi5 -> niestety, a moze na szczescie nie moge jej zabrac, poniewaz to bedzie wyjazd sluzbowy i bede zajety przez cale dnie, a moze i noce takze :) w koncu czlowiek nie wielblad :)

19.08.2002
09:27
smile
[55]

Holgan [ amazonka bez głowy ]

Witam serdecznie... :-)

19.08.2002
09:28
[56]

Magini [ Legend ]

Ty mnie mixer nie szpieguj, co? ;-)

19.08.2002
09:35
[57]

Lindil [ WCzK ]

Witam wszystkich. Dzisiaj wpadam raczej tylko na chwilę. Mac-> Wiedz, że w ramach akcji "Popieraj swój browar" wrocławianie pijają Książa [1,99PLN] trunek o niezmiennej [niskiej] jakości i tradycyjnym [paskudnym] smaku:)

19.08.2002
09:53
[58]

mi5aser [ Nawiedzający Sny ]

Magini ---> jak weekend minoł ??? : )))

19.08.2002
09:57
[59]

Magini [ Legend ]

mi5aser - weekend minął nam na jeżdżeniu nową bryką. Fajnie było ;-)

19.08.2002
10:02
[60]

mi5aser [ Nawiedzający Sny ]

Magini ---> eeeekstra : ))))) to mogliście zajechać do Warszawy : ))))

19.08.2002
10:03
[61]

Attyla [ Legend ]

Witojcie mili ludeckowie!:-))) Jao, ze po kolejnym zjezdzie, mimo, ze oczy pieka i glowa boli;-) przedstawiam wam material fotograficzny bedacy wynikiem sesji plenerowej z udzialem slynnych modelek i modeli:-)))) Oto nr 1: Czarny diabel we wlasnej osobie. Szanta, ktora swa obecnoscia dawala nam ciagle dowody tego, ze Chaos nie jest li tylko wymyslem chorej wyobrazni tworcow papierowych RPG.

19.08.2002
10:03
[62]

Magini [ Legend ]

Trochę nam było nie po drodze ;-)))

19.08.2002
10:05
smile
[63]

Attyla [ Legend ]

A oto nr. 2: Grzech i Mixer w Herkulesowych pozach symulujacy meska przydatnosc na tym zfeminizowanym swiecie. Ktora im sie oprze?!!!

19.08.2002
10:06
[64]

mi5aser [ Nawiedzający Sny ]

oto bestyja która męczyła nas za dnia i nocną godziną : )))

19.08.2002
10:07
[65]

Attyla [ Legend ]

Nr 3: Wow! Z jednej strony w gardle zasycha, a z drugiej slinka cieknie:-))))))) Czasami czlowiek mial wrazenie, ze nie jedno slonce nam swieci;-))))

19.08.2002
10:08
smile
[66]

Attyla [ Legend ]

Nr 4 Mistrz ostatniej akcji w akcji;-)))))))

19.08.2002
10:09
[67]

mi5aser [ Nawiedzający Sny ]

Attyla --> czwarte dobre : )))))

19.08.2002
10:09
[68]

Attyla [ Legend ]

19.08.2002
10:10
smile
[69]

Attyla [ Legend ]

Nr 5 To samo, tylko wyrazniej:-)))

19.08.2002
10:11
smile
[70]

Attyla [ Legend ]

Nr 6 Oto konkurencja letniego sloneczka. Robi sie goraco od samego patrzenia!

19.08.2002
10:13
smile
[71]

Attyla [ Legend ]

Nr 7 A oto skromna strawa, ktora sie karmilismy:-))))) Mozna zazdroscic!

19.08.2002
10:15
smile
[72]

Attyla [ Legend ]

Nr 8 Nasze panie w komplecie. No, moze nie calkiem, ale przynajmneij 3 i ladny kawalek czwartej;-)))))

19.08.2002
10:19
smile
[73]

Attyla [ Legend ]

Nr 9 Panorama Zabieniecka:-)))))) Mixer sposobi swa postac, by moc zostac splatanym lubieznym usciskiem ssacego krzewu i zostac uratowanym szarza mrocznego elfa Attyli. Attyla musial szarzowac, zeby przerwac kakofonie dzwiekow wydobywajacych sie z usta maltretowanego i biednego jak swiety turecki elfa Mixera.

19.08.2002
10:20
[74]

mi5aser [ Nawiedzający Sny ]

zapomniałeś powiedzieć żę Grzechu w tym czasie cały czas obraca jakieś mięsko ; )))))))))

19.08.2002
10:21
smile
[75]

Attyla [ Legend ]

Nr 10 Najnowsza kreacja znanego prezentera erotycznej bielizny: Szamana.

19.08.2002
10:22
smile
[76]

Attyla [ Legend ]

Grzchu caly czas cos obracal:-)))))) I zagubiona ilustracja poprzedniego posta:

19.08.2002
10:24
smile
[77]

Attyla [ Legend ]

Nr 11 Grzech, Szaman i Mixer podniecajacy ogien:-)))) Szaman, jako znany prezenter bielizny erotycznej zachowal te funkcje najdluzej. Zebyscie widzieli jak ogien reagowal na go-go w jego wykonaniu! Czasami zastanawialem sie, kiedy przy dzialce zaczna zatrzymywac sie napaleni TIRowcy!;-)))))

19.08.2002
10:24
[78]

Attyla [ Legend ]

Znowu sie walnalem!

19.08.2002
10:26
smile
[79]

Attyla [ Legend ]

Nr 12 Malujaca sie na twarzach ulga z powodu zakonczenia pierwszej czesci sesji, zmiany stroju przez Szamana i dowiezienia nowej partii piwa:-))))

19.08.2002
10:28
smile
[80]

Attyla [ Legend ]

Nr 13 Oto skutki braku statywu... No comments...

19.08.2002
10:28
[81]

mi5aser [ Nawiedzający Sny ]

19.08.2002
10:29
smile
[82]

Attyla [ Legend ]

Nr 14 Czy tam na niebie nie widac UFO? Zamyslona AnankE rozwaza kwestie istnienia zycia poza granicami tego swiata.

19.08.2002
10:31
smile
[83]

Attyla [ Legend ]

Nr 15 Zamglone z rozzewnienia oko aparatu uchwycilo usmiechnieta biuke Sloneczka

19.08.2002
10:32
smile
[84]

Attyla [ Legend ]

Nr 16 Mruczando przy wieczornym ognisku...

19.08.2002
10:33
smile
[85]

Attyla [ Legend ]

Nr 17 A oto skutki zastosowania czaru dezitegracja:

19.08.2002
10:34
smile
[86]

Attyla [ Legend ]

Nr 18 Iskrzaca Gioconda:-)))))

19.08.2002
10:35
smile
[87]

Attyla [ Legend ]

Nr 19 Plonie ognisko i szumia knieje...

19.08.2002
10:37
smile
[88]

Attyla [ Legend ]

Nr 20 Czy te oczy moga klamac? Zmeczony Mixer odpoczywa po gwalcie dokonanym na nim przez lesny krzak, brutalnie przerwanym przez nietaktownego Attyle i bibie w lesnych ostepach:-))))

19.08.2002
10:38
smile
[89]

Attyla [ Legend ]

Nr 21 Dwaj wrogowie nieprzejednani - Szaman i Attyla w walce.

19.08.2002
10:39
smile
[90]

Attyla [ Legend ]

Nr 22 Pax, pax miedzy chrzescijany

19.08.2002
10:41
smile
[91]

Attyla [ Legend ]

Nr 23 Czyz nie piekna to grupa?

19.08.2002
10:42
smile
[92]

Attyla [ Legend ]

Nr 24 Sloneczko usiadlo na wibratorku...

19.08.2002
10:44
smile
[93]

Attyla [ Legend ]

Nr 25 Druidyczna Holgan i Tofu po nocy pelnej wrazen;-))))))

19.08.2002
10:45
smile
[94]

Attyla [ Legend ]

Nr 26 I na zakonczenie - zdekompletowana rodzinka w komplecie:-))))

19.08.2002
10:46
[95]

grzech [ Generał ]

ow morde :) ciekawe dlaczego na kazdej focie jestem z bronxem? hmmm... foc to jakis fotomontarz ;)

19.08.2002
10:47
[96]

mi5aser [ Nawiedzający Sny ]

ehhh żeby tak jeszcze ze 3 dni pochulać ; )))))

19.08.2002
10:47
[97]

MarCamper [ Generał ]

ech... fajnie było... tylko szkoda że mnie nie było...

19.08.2002
10:49
smile
[98]

grzech [ Generał ]

mixer -> i o to stary chodzi! ja chce powtorke z rozrywki :) nad wode! do saperMarketu po bronxy! po karkowe z grilla! na ognisko!

19.08.2002
10:50
[99]

mi5aser [ Nawiedzający Sny ]

grzechu na niektórych jesteś z mięsem w łapie ; PPPP

19.08.2002
10:53
smile
[100]

rothon [ Malleus Maleficarum ]

A kto to jest taki mlodziutki na dole po prawej za Attyla? :-)))))

19.08.2002
10:57
[101]

mi5aser [ Nawiedzający Sny ]

po prawej ??? to pies jego ; PPPPPP a z tyłu Shadow : )))

19.08.2002
11:00
[102]

mi5aser [ Nawiedzający Sny ]

a widziałeś jaki ja ładny jestem : PPPPP

19.08.2002
11:02
smile
[103]

rothon [ Malleus Maleficarum ]

Shadow? Nie poznalem. No ladny jestes mi5aser, ladny, niech bedzie hahahaha Ps. Ale mi sie piwa zachcialo jak zobaczylem te wasze pilznery.

19.08.2002
11:03
[104]

mi5aser [ Nawiedzający Sny ]

rothon ---> jasne ... pełne z pianką na dwa palce ; ))))

19.08.2002
11:05
[105]

MarCamper [ Generał ]

Kto załozy nową?

19.08.2002
11:11
[106]

Szaman [ Legend ]

Ja zaloze! :)

19.08.2002
11:13
[107]

Szaman [ Legend ]

Nowe:

© 2000-2021 GRY-OnLine S.A.