djforever [ Prison Break 3 ]
Jak podłączyć głośniki z wieży do kompa?
j/w, nie bardzo wiem jak. Jaki kabel jest do tego potrzebny itd.
cotton_eye_joe [ maniaq ]
z jednej strony jack 3.5 mm do karty dzwiekowej, z drugiej rozdzielenie na 2 chinche do wiezy
edit taki =>
jojko999 [ Generaďż˝ ]
cotton_eye_joe--z jednej strony jack 3.5 mm do karty dzwiekowej, z drugiej rozdzielenie na 2 chinche do wiezy <-- tia i palimy kartę dźwiękową.
głośniki podłączasz do wzmacniacza a wzmacniacz do wejścia karty. Karta ma jack'a 3,5mm, sprawdź jakie masz wejście aux w wieży/wzmacniaczu i potrzebny ci taki kabelek. A głośniki to już napisałem
hopkins [ Zaczarowany ]
jojko999 co Ty pieprzysz? Na Aiwie dziala bez problemu sposob cottona.
E_G300 [ ]
Mam tak podłączone jak napisał cotton_eye_joe od ponad roku i wszystko działa.
A koszt kabla to jakieś 5 zł.
^KoKoT^ [ Generaďż˝ ]
Dokładnie. Rozwiązanie cotton'a działa u mnie i moich znajomych bez problemu na różnych sprzętach. Wieża po to ma takie wejście, aby była możliwość wysłania do niej sygnału z innego urządzenia. Karta dźwiękowa jest jednym z wielu urządzeń, które możesz tam podłączyć.

Grabb [ Pretorianin ]
Cotton -> good job =]

Gromb [ Pretorianin ]
dokladnie sprawdzone i dziala a koszt rzeczywiscie niewielki ok.7 zl za koncowki+kilka metrow kabelka.