Atreus [ Senator ]
Telefon bezprzewodowy
Nie, nie chodzi o komórkę... :P
Chcę kupić telefon bezprzewodowy do rozmów stacjonarnych i internetowych. Mam Livebox'a, a wraz z nim usługę telefonii internetowej tp. Z obecnym telefonem jest taki problem, że żeby przełączyć go z stacjonarnego na internetowy, trzeba pomęczyć się z kabelkiem tzn. wyjąć go z gniazdka i włożyć go do Livebox'a. I z powrotem, żeby przełączyć na stacjonarkę..
W opisach telefonów zamiast rozmów internetowych jest napisane: rozmowy przez Skype. Ów komunikator mnie nie interesuje, gdyż mój odbiorca z zagranicy nie ma internetu. Czyli dzwonię na jego komórkę przez Livebox'a. Więc czy nie trzeba nic kombinować z tym Skype?
Tutaj jest taki przykładowy telefon . Z tym, że nie chcę go podłączyć do kompa, tylko do Livebox'a (łączę go z kompem przez Wi-fi)
Na jakie marki zwracać uwagę, czego się wystrzegać? Jeszcze jeden parametr wymagany: CLIP (identyfikacja numeru osoby dzwoniącej).
Kurde, starałem się streszczać i jasno napisać, czego chcę, ale coś nie bardzo mi wychodzi :)
Atreus [ Senator ]
Up!