pawelcz3 [ Konsul ]
Sterowniki do Radeon 8500!!!Pomocy!!!!!!!!11
Witam!
Kupiłem na allegro kartę grafiki Ati Radeon 8500.
nie dał on mi sterowników to pobrałem i przy instalacji jest napisane :
" Błąd INF Nie odnaleziono sterownika ekranu". i potem "Spróbuj
użyć standardowego sterownika VGA."
Co mam robić????????
Podawajcie linki albo coś!!!
Tylko żeby działało!!!!
Wszystko chodzi oprócz gier np. Fifa 2007!!!!!
Proszę o bardzo szybką odpowiedź.
Pozdrawiam
Tal_Rascha [ Ilythiiri ]
zobacz drivery Omegi
Ward [ Senator ]
lenistwo to nie choroba ale tak trudno poszukać?
jeśli masz xp to sprawdź np. te
i zakładaj wątki w dobrej kategorii, to się nadaje do ''komputery'' :->