GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Sterowniki do Radeon 8500!!!Pomocy!!!!!!!!11

02.08.2007
16:29
[1]

pawelcz3 [ Konsul ]

Sterowniki do Radeon 8500!!!Pomocy!!!!!!!!11

Witam!
Kupiłem na allegro kartę grafiki Ati Radeon 8500.
nie dał on mi sterowników to pobrałem i przy instalacji jest napisane :
" Błąd INF Nie odnaleziono sterownika ekranu". i potem "Spróbuj
użyć standardowego sterownika VGA."

Co mam robić????????
Podawajcie linki albo coś!!!
Tylko żeby działało!!!!
Wszystko chodzi oprócz gier np. Fifa 2007!!!!!

Proszę o bardzo szybką odpowiedź.
Pozdrawiam

02.08.2007
16:31
[2]

Tal_Rascha [ Ilythiiri ]

zobacz drivery Omegi

02.08.2007
16:35
[3]

Ward [ Senator ]

lenistwo to nie choroba ale tak trudno poszukać?


jeśli masz xp to sprawdź np. te


i zakładaj wątki w dobrej kategorii, to się nadaje do ''komputery'' :->

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.