GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

MU podpisał kontrakt z... 9-latkiem

02.08.2007
16:00
smile
[1]

bulletproof [ Centurion ]

MU podpisał kontrakt z... 9-latkiem

Jak pisze onet:
Manchester United podpisał kontrakt z... dziewięciolatkiem. Rhain Davis, bo tak nazywa się chłopiec, już teraz uważany jest za wielki talent, następcę napastnika MU i reprezentacji Anglii, Wayne'a Rooneya.
Malec został zauważony przez Manchester United dzięki sprytowi swego dziadka, który wysłał do klubu mistrza Anglii płytę DVD, na której zamieszczone były akcje w wykonaniu Rhaina (urodził się 15 października 1997 roku).
Internetowym hitem jest czterominutowy film, z mieszkającym w Australii, a urodzonym w Anglii Rhainem Davisem w roli głównej. Jego popisy techniczne, dokładne podania i strzały z turnieju zawodników do lat 10 w Brisbane obejrzano już ponad 800 tysięcy razy.
Manchester United stara się wyciszyć temat wielkiego talentu Davisa. - Corocznie pozyskujemy około 40 chłopców w jego wieku, a później systematycznie weryfikujemy ich umiejętności. Jedni zostają, inni odchodzą - powiedział rzecznik klubu.


A tu filmik z popisami:


Tylko pozazdroscic, juz w tym wieku jest lepszy od polowy naszych reprezentantow... Jezeli nie zmarnuja jego talentu to bedzie gwiazda na miare Zizou i innych wielkich.

02.08.2007
16:04
smile
[2]

Kompo [ aka dajmispokoj ]

Fajnie sobie śmiga, ale i tak pewnie skończy z nosem w kokainie w wieku 17 lat.

02.08.2007
16:04
[3]

PatriciusG. [ Legend ]

No ładnie śmiga...

Edit: NAPRAWDĘ nie widziałem psota Kompo :D

02.08.2007
16:05
[4]

Regis [ ]

Nie da sie ukryc - jak na 9 lat to jest niezly :P Ale to o niczym nie przesadza. Adu mial byc nowym Pele i cos niewiele z tych obietnic raczej zostalo - przynajmniej poki co ;)

02.08.2007
16:09
[5]

.:DuDi:. [ Konsul ]

będzie kiedyś dobry

02.08.2007
16:11
[6]

Spocony_Pan [ Konsul ]

łeeee tam

02.08.2007
16:20
smile
[7]

Zax_Na_Max [ Bo Emeryt Znał Karate ]

Naprawdę jest bardzo dobry.

Ale żeby dalej się rozwijać trzeba podnosić stale poprzeczkę. A on sobie śmiga między kolegami jak między tyczkami. ;]

Bulletproof --> Drugi Zizou już się nie narodzi ...

02.08.2007
16:22
smile
[8]

Milka^_^ [ Zjem ci chleb ]

Dzieciństwo mu zabierają tą okropną piłką...

02.08.2007
16:38
[9]

Mutant z Krainy OZ [ Legend ]

Gra ładnie, ale z tego co na filmiku widać, to jego przeciwnicy niewielkie mają zdolności ;)

02.08.2007
16:43
smile
[10]

xkxtx [ Prison Break ]

on przyszłość ma juz zapewnioną , byle by nie osiadł teraz na laurach jak jakaś gwiazda

02.08.2007
16:45
smile
[11]

megaabol [ Generaďż˝ ]

No niezły jest, ale to o niczym teraz nie świadczy. O jego zdolnościach zadecyduje czas i jego treningi, jak się rozwinie fizycznie i psychicznie. A po za tym w wieku 9 lat dużo dzieciaków wymiata, a prawdziwymi piłkarzami zostaje 1-2 z 20.

02.08.2007
16:51
smile
[12]

Igierr [ Gwynbleidd ]

ma dzieciak talent i szczęście

02.08.2007
16:55
[13]

Sage [ Konsul ]

Widziałem wielu podobnie grających w podobnym wieku (rok, dwa starszych). Jeżeli będzie ćwiczyć ma szanse dobrze grać, ale póki co zwyczajny dzieciak lubiący piłkę nożną.

Edit:
megaabol - chyba 1-2 z 20 000

02.08.2007
16:57
smile
[14]

megaabol [ Generaďż˝ ]

Sage--> szczegóły co do zer ;)

02.08.2007
17:07
smile
[15]

Janczes [ You'll never walk alone ]

no to powodzenia!
Niech Manchester United ma z ciebie pożytek!

02.08.2007
17:09
[16]

J0lo [ Legendarny Culé ]

to że facet ładnie pyka na dzień dzisiejszy to nic nie znaczy...
9-latek ma 10-12 lat żeby się zmarnować po drodze :)

drugiego Zidane'a nie będzie. tak jak i większych od Zidane'a nie skopiują. drugiego nie będzie Di Stefano, nie będzie Pele, nie będzie Maradony. za to będą gracze, którzy dorównają im klasą i umiejętnościami czy sukcesami. taka kolej rzeczy.

02.08.2007
17:12
[17]

Loiosh [ Generaďż˝ ]

Tez widzialem podobnego a moze i lepszego na boisku przy mojej bylej podstawowce:) Chociaz mial moze z 10-11 lat. Chlopak zdecydowanie wybijal sie z tlumu, swietne panowanie nad pilka, spokojnie objezdzal dzieciaki z gimnazjum.

02.08.2007
17:14
[18]

eJay [ Gladiator ]

regis--->Bez przesady, Adu ma ledwie 18 lat :D Jeszcze 15 lat kariery ma przed soba, a od nowego sezonu zamienia MLS na Benfice Lizbona, wiec bedzie dobrze.

02.08.2007
17:18
smile
[19]

NewGravedigger [ spokooj grabarza ]

Ale gostek jebn** twarza w glebe w 40 sek.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.