
<_Goral_> [ Pretorianin ]
popularna piosenka z radia
Leci w radiu czesto teraz taka nutka z zenskim wokalem i jedyne slowa jakie zapamietalem to : Never see me agaaaaaiiiin...i tak zaciaga :) skromny bo skromny opis ale starczy dla kogos kto slyszal :)z gory dzieki za pomoc

marcing805 [ Senator ]
O to chodzi?

bECKy [ bartek ]
September - Cry For You

<_Goral_> [ Pretorianin ]
oczywiscie ze o ta :) latwe to bylo nie ? :P hehe dzieki wielkie, pozdro