kamil_kriss [ fIgHtInG dReAmEr ]
Problem z dźwiękiem...
W niektórych grach mam problem z dźwiękiem, słychać jakby pogłos... mam karte zintegrowaną z płytą główną i nie wiem, czy to może być tego przyczyną... ogólnie ten pogłos brzmi tak jakby dźwięki się na siebie nakładały (te same) z opóźnieniem...
mirencjum [ operator kursora ]
Spróbuj zmniejszyć przyspieszenie.
Jak zmniejszyć Poziom sprzętowego przyspieszenia dźwięku.
1. Start >>> Uruchom >>> wpisz dxdiag i naciśnij Enter.
2. Przejdź na zakładkę Dźwięk odszukaj sekcję Funkcje DirectX.
3. W sekcji Funkcje DirectX znajduje się suwak odpowiedzialny za Poziom sprzętowego przyspieszenia dźwięku
4. Aby zmniejszyć Poziom sprzętowego przyspieszenia dźwięku przesuń suwak w lewo.
Ixs [ Legionista ]
pewnie masz wlaczone efekty w ustawieniach dzwieku w windowsie, poszukaj ;]
kamil_kriss [ fIgHtInG dReAmEr ]
OK dzięki mirencjum, już działa. :)