GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Pingi w Battlefield 2

02.08.2007
12:42
smile
[1]

karmol150 [ Pretorianin ]

Pingi w Battlefield 2

Mam bardzo duże pingi w tej grze i rzadko kiedy mogę sobie dobrze pograc. Co mogę zrobic żeby miec je mniejsze ???

02.08.2007
12:44
[2]

Axl2000 [ Hohner ]

zmienić serwer na ktorym grasz / poprosic rodzicow o szybsze łącze...

02.08.2007
12:47
[3]

narmiak [ Konsul ]

... przestać ściągać w tle, przestać grać na łączu radiowym...

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.