lukasz901 [ Junior ]
Fable
lukasz,12 wie ktos moze gdzie jest wskazowka skarbu nr.1 bo mam juz reszte Błagam o dokładny opis siema!
jupiterek [ Pretorianin ]
A próbowałeś zapytać na wątku o Fable ?? Pewno nie :-)