GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Problem z kompem.

02.08.2007
12:08
[1]

mefek [ Pretorianin ]

Problem z kompem.

Mam problemik z kompem. Robiłem porządki w komputerze uwalniałem miejsce itd. przy okazji grając w tibie. Wieczorem wyłączyłem komputer i po 1.5h znowu go włączyłem. I po 20 minutach sie włączył ale trzeba czekać 10 minut żeby zrobić jakaś operacje. Wyskakują błędy że niektórych plików systemowych nie może znaleźć .A jak instaluje od nowa system to też tych plików nie może znaleźć. I nie wiem co mam zrobić.

02.08.2007
12:09
[2]

Kazuya_3 [ Kill Me...Please ]

na to ylko format...moim zdaniem...

02.08.2007
12:25
smile
[3]

TajemniczyDonPedro [ Konsul ]

Formata mu, to jedyna rada na takie coś, jak mi coś wyskakuje to sie nie bawie tylko używam starych dobrych metod. Jeśli często takie coś się przydarza to zawsze można zrobić obraz systemu :)

02.08.2007
12:33
[4]

daro [ Konsul ]

Zbotuj z płyty windowsa
daj napraw "r"
potem wklepujesz chkdsk /r
i powinien naprawic usuniete pliki jezeli to nie pomoze to format

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.