GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Gwizdanie na palcach

02.08.2007
12:06
smile
[1]

endrju771 [ Teleinformatyk ]

Gwizdanie na palcach

Jak wyżej, chciałbym się nauczyć owej sztuki, szukałem na googlach, znalazłem, ale nic nie wychodzi. Dmucham, chucham a wydobywam z siebie jakiś świst :/ no to jakiś tutorial mały, albo coś.

stanson -> ale żeś pocieszył, o stary.

ddza -> na kapeluszu od żołędzia to ja od 4 podstawówki umiem.

02.08.2007
12:07
smile
[2]

stanson [ Szeryf ]

Mi się od 27 lat nie udało, ale życzę mimo wszystko powodzenia i nie poddawaj się! :)

02.08.2007
12:09
smile
[3]

ddza [ WasabiHubert ]

Ja również nie umiem choć próbuję ciągle :D To trzeb mieć wrodzone chyba :P Ale za to umiem gwizdać na kapeluszu od żołędzia :)

02.08.2007
12:09
[4]

Selman [ opuszczony ]

ja też nie umiem a chciał bym:)

02.08.2007
12:10
smile
[5]

Kompo [ aka dajmispokoj ]

A ja na palcach też nie umiem, ale umiem bez palców o wiele głośniej niż inni na palcach.

02.08.2007
12:12
smile
[6]

Deepdelver [ Legend ]

ddza -->

Ale za to umiem gwizdać na kapeluszu od żołędzia

Znaczy na prezerwatywie? o_O

02.08.2007
12:13
[7]

Kazuya_3 [ Kill Me...Please ]

eee tam...ja też nie umiem i co?.....nic......

02.08.2007
12:14
smile
[8]

Loon [ Panicz ]

A po co Ci to?

02.08.2007
12:14
smile
[9]

ddza [ WasabiHubert ]

Wiedziałem :P ale już mi sie nie chciało dopisywać ŻOŁĘDZIA Z DRZEWA A NIE PENISA :P

02.08.2007
12:19
smile
[10]

stealth1947 [ Miejsce na Twoją reklame ]

A jak sie nauczyc glosnego gwizdania bez palcow? Nieraz widze jak lebki po 7-8 lat beigaja po podworko i umieja glosno gwizdac. Ja tez bym tak chcial.

Trzeba miec odpowiednia szczeline w zebach?

02.08.2007
12:21
smile
[11]

Madzia02 [ Pretorianin ]

A ja umiem gwizdać na palcach (bez palców też:) Ta sztuka przyszła mi jakoś sama, kiedy zobaczyłam jak zagwizdał brat mojego kolegi. Spróbowałam, za pierwszym razem udało się, a potem to było coraz lepiej. Dokładnie to sama nie wiem jak się nauczyłam, ale jakoś tak od razu mi przyszło. Miałam wtedy 5/6 lat :)
ddza--> wrodzone to może nie, ale na pewno trzeba mieć jakieś umiejętności.

02.08.2007
12:25
smile
[12]

*_*Cypriani [ White Trash ]

Ja umiem gwizdach na wszytkich palcach (tych u rąk uczywiście :P). Wystarczy zwinąc język, wsadzić pod niego palce i dmuchnąć. Żadna fizolofia :P

02.08.2007
12:27
smile
[13]

Ranczo [ Tequila ]

Ja też nie umie gwizdać na palcach. Ale nie martwię się tym.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.