Vegetan [ Zbieramy pieniążki ]
Czy ten zakup się opłaca?
Padła mi bateria w moim K700i, podczas jednej rozmowy potrafi się rozładować, więc myślę o zakupie nowej. W sklepie obok mają tylko Litowo-jonowe baterie 700mAh, a na allegro znalazłem coś takiego:
Pierwszy raz widzę technikę litowo-polimerową, poza tym 3800mAh to dziwnie ogromna ilość, czy ten zakup się opłaca? Ma ktoś taką baterię? Dobrze trzyma?
grish_em_all [ Hairless Cobra ]
Baterie litowo-polimerowe to już w zasadzie standard, więc jesteś lekko do tyłu jeżeli chodzi o technikę :P Ale pojemność rzeczywiście podejrzana, nie widziałem w życiu baterii do telefonu powyżej 1500mAh, a co dopiero 3800. Trochę mi to śmierdzi