GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Czy ten zakup się opłaca?

02.08.2007
11:55
[1]

Vegetan [ Zbieramy pieniążki ]

Czy ten zakup się opłaca?

Padła mi bateria w moim K700i, podczas jednej rozmowy potrafi się rozładować, więc myślę o zakupie nowej. W sklepie obok mają tylko Litowo-jonowe baterie 700mAh, a na allegro znalazłem coś takiego:


Pierwszy raz widzę technikę litowo-polimerową, poza tym 3800mAh to dziwnie ogromna ilość, czy ten zakup się opłaca? Ma ktoś taką baterię? Dobrze trzyma?

02.08.2007
12:16
[2]

grish_em_all [ Hairless Cobra ]

Baterie litowo-polimerowe to już w zasadzie standard, więc jesteś lekko do tyłu jeżeli chodzi o technikę :P Ale pojemność rzeczywiście podejrzana, nie widziałem w życiu baterii do telefonu powyżej 1500mAh, a co dopiero 3800. Trochę mi to śmierdzi

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.